Vize İşlemleri

Tacikistan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Tacikistan'a kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili seyahat acentaları aracılığıyla yapılabilmektedir.

 

Tacikistan Vize Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Tacikistan Vizesine Başvurmalı mıdır?

Tacikistan Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Tacikistan'a seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Tacikistan Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

 

Tacikistan Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Tacikistan Turistik Vize, Tacikistan Ticari Vize, Tacikistan Aile Ziyareti Vizesi, Tacikistan Transit Vize dahil tüm vize kategorilerinde kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Tacikistan vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibata geçin!

 

Tacikistan Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Tacikistan vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacına, seyahat masraflarını destekleyecek maddi kaynağın biçimine ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Tacikistan vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz. Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

 

Tacikistan Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Tacikistan vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 7 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu gözönünde bulundurularak, Tacikistan seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.

 

Tacikistan Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

 

Vize Merkezi Tacikistan Vize Temsilcileri, Tacikistan vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır. Tacikistan vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın. Tacikistan vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

 

Yükleniyor...