Vize İşlemleri

Lüksemburg Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Değerli ziyaretçimiz,

Vize Merkezi, Lüksemburg vizesi başvurularında vize danışmanlık firması olarak bireysel ve kurumsal olarak hizmet vermektedir.  Vize Merkezi'nin hiçbir şubesi telefon, e-posta ya da SMS yoluyla yapılan bilgilendirmelerden herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Lüksemburg’ya kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.

 

Lüksemburg Vizesi


Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Lüksemburg Schengen Vizesine Başvurmalı mıdır?
Lüksemburg Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Lüksemburg’ya seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Lüksemburg Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

Lüksemburg Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Lüksemburg Turistik Vizesi, Lüksemburg Ticari Vizesi, Lüksemburg Aile Ziyareti Vizesi, Lüksemburg Kültür / Sanat Etkinlikleri Vizesi, Lüksemburg Tıbbi Tedavi Amaçlı Vize, Lüksemburg Tır Şoförü Vizesi, Lüksemburg Transit Vize, Lüksemburg Evlenme Vizesi, Lüksemburg Birlikte Yaşama Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.
 
Lüksemburg vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibata geçin !
 
Lüksemburg Schengen Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Lüksemburg Schengen vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Lüksemburg vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !

 
Lüksemburg Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Lüksemburg vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 7 iş günü içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu gözönünde bulundurularak, Lüksemburg seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.
 
Lüksemburg Vizesi Başvurusu için Randevu Almam Zorunlu mu?

25 Eylül 2014 tarihinden itibaren Lüksemburg Schengen Vizesi başvurusunda bulunan kişilerin biyometrik veri işlem kaydı yaptırması gerekir. Bütün ülkelerin dahil olmaya başladığı biyometri veri sistemine son 5 yıl içinde kayıt yaptıran kişiler için tekrar biyometrik veri merkezine gitmeleri gerekmez. Parmak izi bilgilerini beyan edebilmeniz için size uygun olan randevu tarihi ve saati temsilcilerimiz tarafından planlanacaktır.

Lüksemburg Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

Vize Merkezi Lüksemburg Vize Temsilcileri, Lüksemburg vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Lüksemburg Schengen Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Lüksemburg vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.
 
Lüksemburg vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya avrupa@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye  ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Lüksemburg vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 4664