Lüksemburg Schengen Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Lüksemburg Vize Merkezi’ni arayarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere gönderecektir.

Lüksemburg Vizesi

Değerli ziyaretçimiz,

Vize Merkezi, Lüksemburg vizesi başvurularında vize danışmanlık firması olarak bireysel ve kurumsal olarak hizmet vermektedir.  Vize Merkezi'nin hiçbir şubesi telefon, e-posta ya da SMS yoluyla yapılan bilgilendirmelerden herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Lüksemburg’a kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir. Lüksemburg vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibata geçin!

Vize Merkezi, Lüksemburg vizesi işlemlerinde uzman kadrosuyla profesyonel danışmanlık hizmeti verir. Lüksemburg Vize Merkezi, Lüksemburg vizesi başvuru sürecini profesyonel bir yaklaşımla ele alarak ihtiyacınız olan vizeyi almanızda size yardımcı olur. Vize Merkezi’nin Lüksemburg vizesi işlemleri departmanı, deneyimli kadrosu ile vize başvuru dosyanızı sonuca odaklı şekilde hazırlamanız için size danışmanlık eder. Lüksemburg Konsolosluğu, Lüksemburg vizesinin sonucu hakkında karar verme yetkisine sahip olan tek yetkili kurumdur. Lüksemburg Konsolosluğu tarafından belirtilen Lüksemburg vize evrak listesine ve Lüksemburg vizesi hakkında en güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Lüksemburg vizesi başvurusuna dair tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz en doğru adres, vize danışmanlığında uzman bir kadroya sahip olan Vize Merkezidir.

Lüksemburg ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
S. ÖZER 16/11/16, 05:14
Merhabalar,
Ben iki soru sormak istiyorum. İsmim Sergen.
1.si ben Lüksemburg'a bir davet yazısı ile arkadaş ziyaretine gideceğim. Yanlış bilmiyorsam 3 ay çok girişli Schengen vizesi alırsam 6ay süreliğine verilecek; fakat ben bunun sadece üç ayını kullanabileceğim. Bu bilgi doğru mu?
2.si Seyahat sponsoru olarak ailemi göstereceğim. Fakat babam emeklidir. Banka belgeleri ıslak imzalı ve kaşeli olarak gösterilecek. Emeklilik maaş hesap cüzdanı ve belgesinin aslını nasıl vereceğim? Zira bu belgeler babama gereklidir. Konsolosluğa verilen belgeler bize geri iade edilmiyor değil mi? Çünkü en son İspanyaya başvuru yaptığımda verdiğim belgeler bana geri iade edilmedi. Bu durum nasıl telafi edilebilir? Hesap cüzdanı ve belgesinin fotokopi yoluyla fakat bir şekilde devlet mühürlü olması yeterli mi yoksa illa ama illa aslı mı verilecek?
Saygılarımla,
Sergen ÖZER
Telefon Et