Ticari Vize Dilekçe Örneği

Lihtenştayn’a Ticari iş toplantısı, konferans, alan araştırması vb amaçla seyahat eden kişilerin yapacakları seyahat ile ilgili Lihtenştayn İstanbul Başkonsolosluğu’na hitaben Lihtenştayn Ticari Vizesi talep dilekçesi sunmaları gereklidir. Lihtenştayn Ticari vizesi talep dilekçesi yazılırken aşağıdaki hususlara dikkat edilmelidir.

  • Lihtenştayn Ticari Vizesi talep dilekçesi personelini iş seyahatine gönderecek şirketin yetkilisi tarafından şirket antetli kağıdına yazılmalı ve şirket yetkilisinin kaşesini ve imzasını taşımalıdır.
  • Lihtenştayn Ticari Vizesi talep dilekçesinde seyahatin amacı açıkça yazılmalıdır. Örneğin; kişi şirketin iş ortağı başka bir şirketle toplantı yapmak üzere seyahat edecekse Lihtenştayn’daki şirket ile ilgili bilgilere yer verilmelidir. Kişi iş konferansına katılacaksa Lihtenştayn Ticari Vizesi talep dilekçesinde konferans ile ilgili bilgi olmalıdır.
  • Lihtenştayn Ticari Vizesi talep dilekçesinde seyahate çıkacak kişinin firmadaki görevi ( Satış Müdürü, Kurumsal İletişim Uzmanı vb.) açıkça ifade edilmelidir.
  • Lihtenştayn’a seyahat edecek kişinin seyahatinin başlangıç ve bitiş tarihleri ile varsa ek seyahati hakkında Lihtenştayn Ticari Vizesi talep dilekçesinde net bilgiler verilmelidir.
  • Lihtenştayn Konsolosluğu’na Ticari Vize talep dilekçesi hazırlanırken seyahat edecek kişinin seyahat süresince oluşacak (konaklama, transfer, hastalık, kaza, vb.) masraflarının nasıl karşılanacağı bilgisi yer almalıdır.
  • Lihtenştayn Ticari Vizesi talep dilekçesinde yer alan bilgiler dosyaya konulan evraklarla desteklenmelidir.

Aşağıda yer alan dilekçeler örnek amaçlıdır. Dilekçeniz sizin yapacağınız vize başvurunuza göre özel ve İngilizce olarak yazılmalıdır. Dilekçenizin yazımı konusunda Vize Merkezi uzmanlarından danışmanlık alabilirsiniz.

Lihtenştay Ticari Vize Dilekçe ÖrneğiLihtenştay Ticari Vize Dilekçe Örneği

Yükleniyor...