Konsolosluk

Konsolosluk

Kamerun Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Kamerun vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Kamerun vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Kamerun vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Kamerun vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Kamerun Konsolosluğu

Kamerun Konsolosluğu Kamerun vize işlemleri olmak üzere diğer izinleri de yasal olarak düzenleme gibi işlemleri de yapan bir konsolosluk birimidir. Kamerun Konsolosluğunda vize işlemlerinizi yapacaksanız öncelikle randevu alıp gitmeniz gerekir. Kamerun Konsolosluğu pasaport sahibi olmayan başvuru sahiplerinin vize işlemlerini gerçekleştirmez.

Kamerun vize işlemleri içinde istenen en önemli evraklardan biri hiç şüphe yok ki sahip olduğunuz pasaportunuzdur. Eğer bir pasaportunuz bulunmuyorsa pasaport sahibi olmanın en kısa yolu sakini olduğunuz il ya da ilçe merkezinizdeki ya da çok gerekmesi halinde başka il ya da ilçe merkezlerindeki emniyet merkezlerinde ya da polis merkezlerinde kendi şahsınız adına pasaport bölümünde başvurusunda bulunabilirsiniz.

----

Pasaport başvuruları şahsa münhasır olduğundan dolayı bu işlemleri şahsen yapmalı ve ayrıca pasaport için gerekli olan belgelerin başvuru ücretini ödenmiş bir banka dekontuyla birlikte verebilmelisiniz. Bu bağlamda ayrıca sizden hakkınızda bilgiler istenebilir ve bazı sorular sorulabilir. İşlemleriniz devam ederken parmak iziniz de alınır ve bu yüzden parmaklarınızın parmak izi olan kısımlarının yaralanmamış ya da işlemlerinizi parmak izi alımında şüpheye düşürecek, zorlaştıracak nesnelerle, boyalarla kaplı olmamasına özen göstermenizde fayda görüyoruz. Ayrıca pasaport başvurusu için biyometrik fotoğraflar da götürmeyi unutmamanız gerekir. İşlemleriniz onaylanır ve pasaportunuz olumlu cevap alırsa ondan sonra pasaportunuz sizin belirlediğiniz bir adrese teslim edilmek üzere gönderilir.

Kamerun Fahri Konsolosluğu: Üniversite Mahallesi, Bağlariçi Caddesi, No: 29 Avcılar – İstanbul adresinde bulunmaktadır. Vize başvuru saatleri öğleden önce yapılmaktadır. Evrak dağıtımı ise öğleden sonradır.

Belge teslim alım işlemleri genellikle öğleden sonradır. Başvurular öğleden öncedir. Kendi başınıza gitmeden önce randevu almayı unutmayın. Ya da dilerseniz Vize işlemlerinizde bizler Vize Merkezi olarak size danışmanlık yapar ve bütün konularda size yardımcı oluruz. Bize bir telefon kadar uzaktasınız.

Eğer Kamerun Konsolosluğuna vize başvurusu yapmak istiyorsanız randevu almalısınız. Ya da dilerseniz sizin adınıza Vize Merkezi olarak biz randevu alır ve Kamerun vizesi için gerekli olan danışmanlık hizmetini en güvenilir biçimde sizin adınıza biz yapabiliriz.

Kamerun vizesi 4 iş günü içerisinde bir sonuca varabiliyor. Buraya vize başvurusu yapmadan önce yanınızda Kamerun Konsolosluğunun istediği belgeleri de almalısınız. Bunlar içinde en önemlileri Kamerun vize başvuru formu ve orijinal pasaportunuzdur. Bunun yanında istenilen diğer belgeleri de sunmalısınız.

Ayrıca Kamerun Konsolosluğuna Kamerun vizesi için başvuruda bulunacaksanız Kamerun için resmi tatil, bayram gibi tatil günlerini de bilmenizde fayda vardır. Kamerun Konsolosluğu günün ancak belli bir vaktinde vize işlemlerine bakabilmektedir. Kamerun vize başvuruları Kamerun Konsolosluğu ve Kamerun Ankara Büyükelçiliği ve vize işlemleri konusunda yetki sahibi kılınmış danışmanlık hizmeti veren firmalar yapabilmektedir.

Bu bağlamda sizin seçtiğiniz firmanın size Kamerun vizesine dair başarı getirme şansı firmanın güvenirliliği ve deneyimi ile orantılı olduğundan dolayı bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Kamerun vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Kamerun vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Kamerun vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Kamerun vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Kamerun vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

Kamerun ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Kamerun için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp