Ticari Vize

Fildişi Sahili Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Fildişi Sahili vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Fildişi Sahili vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Fildişi Sahili vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Fildişi Sahili vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Fildişi Sahili Ticari Vize Belgeleri

Fildişi Sahili’nde iş ve ticaret yapacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ticari vize almak mecburiyetindedir. Fildişi Sahili ticari vizeler genellikle 3 ile 5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Express vizeler fazla ücret istemekle birlikte 2 iş günü gibi bir sürede tamamlanabilir. Ancak iş türüne ve konsolosluk birimine göre bu süre değişebilmektedir. Bu vize türü için 18 yaşın üstünde olmanız lazımdır. Gerekli aşıları yapmanız istenmektedir. Vizeniz sonuçlanmadan uçak biletlerinizi tarihi değişebilir şekilde ayarlayın. Gecikmeler olabilir.

Fildişi Sahili ticari vizesi için gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir:

 1. Pasaport
 2. 2 adet biyometrik fotoğraf
 3. Fildişi Sahili vize başvuru formu (İngilizce olması önemli)
 4. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 5. Otel, uçak vs. rezervasyon belgeleri ve konfirmeleri
 6. Bankada yeterli miktarda para
 7. Davetiye mektubu (iş ve aile nedeniyle gidecekler için, İngilizce )
 8. Fildişi Sahili vizesi ücreti ödenti dekontu
 9. Şirket bilgileri (şirket çalışanları için, ticari gazete, imza sirküleri, faaliyet belgesi, vergi levhası vs.)
 10. Sarıhumma ve diğer aşı belgeleri
 11. Şirketlerden gönderilmiş gerekli evraklar ve kopyaları (masraflar, iş çeşidi, ticari gazete, imza sirküleri vs. ile kişi kalış süresi…)
 12. Organizasyonlar üzerinden gidiliyorsa sorumlu organizasyonun resmi belgeleri (fuarlar, dini toplantılar vs.)
 13. SGK hizmet dökümü
 14. Son 3 aylık maaş bilgisi
 15. Fildişi Sahili’nde kalacağı yerin adres bilgileri
 16. Uluslararası sağlık sigortası

Not: Vize iptali durumunda ücret geri ödeneği bulunmamaktadır. Vize reddi durumunda itirazda bulunma hakkınız vardır. Ayrıca hangi vize türü olursa olsun aşılar için belgelerinizi yanınıza almalısınız. İlk kez vize başvurusunda bulunuyorsanız büyük ihtimalle sizi ek görüşme için çağırabilirler. Bu konuda hazırlıklı olmanız dileğimizdir.

Fildişi Sahili vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız Fildişi Sahili vize başvurunuzu mümkün olan en erken bir tarihte; ziyaretinizden örneğin bir ay önce yapmanız yararınıza olacaktır. Fildişi Sahili vizesinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız profesyonel bir vize danışmanlığına ihtiyaç durabilirsiniz. Bizler Vize Merkezi şubeleri olarak deneyimli kadromuzla bu konuda sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bu sebeple Fildişi Sahili vizesi için aklınıza takılan bir şey olursa Vize Merkezi şubelerimizi aramaktan çekinmeyin. Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla Vize Merkezi ve şubeleri sizlere gerekli bütün danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacaktır.

daha fazla göster

FİLDİŞİ SAHİLİ VİZE İŞLEMLERİ
Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 39
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 39
ayko@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 39
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2103
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5163
ayko@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com