Fildişi Sahili Fahri Konsolosluğu İstanbul

Fildişi Sahili Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Fildişi Sahili vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Fildişi Sahili vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Fildişi Sahili vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Fildişi Sahili vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

İstanbul’da ve İstanbul çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşı olmanız durumunda Fildişi Sahili vizesi başvurularınızı Fildişi Sahili İstanbul Fahri Konsolosluğu’na yapmanız gerekecektir.
Fildişi Sahili İstanbul Fahri Konsolosluğu, Fildişi Sahili vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Fildişi Sahili vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.
Fildişi Sahili İstanbul Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi
İstanbul ve çevre illerde ikamet eden Türk vatandaşları Fildişi Sahili vize işlemleri için, Türkiye’de ikamet eden Fildişi Sahili vatandaşları ise konsolosluk işlemleri için Fildişi Sahili İstanbul Fahri Konsolosluğuna başvuru yapabilirler.
 


Fildişi Sahili Fahri Konsolosluğu İstanbul Vize Başvuru Formu
Fildişi Sahili vizesi için vize başvuru formu İngilizce olarak da doldurulabilir. Fildişi Sahili vize başvuru formu için tıklayınız.
Fildişi Sahili Fahri Konsolosluğu İstanbul Vize Çıkış Süresi
Fildişi Sahili vize başvurularınızın sonuçlanma süresi 10 iş günüdür.
Fildişi Sahili İstanbul Fahri Konsolosluğu Vize Ücreti
Fildişi Sahili’ne yapılacak olan seyahatinizin türü ve kalış sürenize göre vize ücreti konsolosluk tarafından belirlenmektedir.
Fildişi Sahili Fahri Konsolosluğu Pasaport Yenileme
Fildişi Sahili vatandaşları süresi dolmak üzere olan pasaportlarını İstanbul Fildişi Sahili Fahri Konsolosluğu'nda yenileyebilirler.
Fildişi Sahili İstanbul Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri
İstanbul Fildişi Sahili Fahri Konsolosluğu Adres: Büyükçavuşlu Beldesi, Sazlı dere mevkii, Silivri / İSTANBUL
Fildişi Sahili Fahri Konsolosluğu Bağlı Bulunduğu İlçe
İlçe / Semt: Silivri
İstanbul Fildişi Sahili Fahri Konsolosluğu Posta Kodu
Posta Kodu: 34930

 

 

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6898