Konsolosluk

Fildişi Sahili Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Fildişi Sahili vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Fildişi Sahili vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Fildişi Sahili vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Fildişi Sahili vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Fildişi Sahili Konsolosluğu

Fildişi Sahili Konsolosluğu Fildişi Sahili vize işlemleri olmak üzere diğer izinleri de yasal olarak düzenleme gibi işlemleri de yapan bir konsolosluk birimidir. Fildişi Sahili Konsolosluğunda vize işlemlerinizi yapacaksanız öncelikle randevu alıp gitmeniz gerekir. Fildişi Sahili Konsolosluğu pasaport sahibi olmayan başvuru sahiplerinin vize işlemlerini gerçekleştirmez.

Fildişi Sahili vize işlemleri içinde istenen en önemli evraklardan biri hiç şüphe yok ki sahip olduğunuz pasaportunuzdur. Eğer bir pasaportunuz bulunmuyorsa pasaport sahibi olmanın en kısa yolu sakini olduğunuz il ya da ilçe merkezinizdeki ya da çok gerekmesi halinde başka il ya da ilçe merkezlerindeki emniyet merkezlerinde ya da polis merkezlerinde kendi şahsınız adına pasaport bölümünde başvurusunda bulunabilirsiniz.

Pasaport başvuruları şahsa münhasır olduğundan dolayı bu işlemleri şahsen yapmalı ve ayrıca pasaport için gerekli olan belgelerin başvuru ücretini ödenmiş bir banka dekontuyla birlikte verebilmelisiniz. Bu bağlamda ayrıca sizden hakkınızda bilgiler istenebilir ve bazı sorular sorulabilir. İşlemleriniz devam ederken parmak iziniz de alınır ve bu yüzden parmaklarınızın parmak izi olan kısımlarının yaralanmamış ya da işlemlerinizi parmak izi alımında şüpheye düşürecek, zorlaştıracak nesnelerle, boyalarla kaplı olmamasına özen göstermenizde fayda görüyoruz. Ayrıca pasaport başvurusu için biyometrik fotoğraflar da götürmeyi unutmamanız gerekir. İşlemleriniz onaylanır ve pasaportunuz olumlu cevap alırsa ondan sonra pasaportunuz sizin belirlediğiniz bir adrese teslim edilmek üzere gönderilir.

Fildişi Sahili Konsolosluğu: Büyükçavuşlu Beldesi, Sazlı dere mevkii, 34930 Silivri, İstanbul adresinde bulunmaktadır. Vize işlemleri hafta içi öğleden öncedir. Teslim işlemleri öğleden sonra yapılmaktadır.

Fildişi Sahili Ankara Büyükelçiliği ise Reşit Galip Caddesi, İlkadım Sokak No:3, Gaziosmanpaşa/Ankara adresinde bulunmaktadır. Fildişi Sahili Ankara Büyükelçiliği Pazartesinden Cumaya kadar öğleden önce hizmet vermektedir. Belge teslim işlemleri genellikle öğleden sonradır. Kendi başınıza gitmeden önce randevu almayı unutmayın. Ya da dilerseniz Vize işlemlerinizde bizler Vize Merkezi olarak size danışmanlık yapar ve bütün konularda size yardımcı oluruz. Bize bir telefon kadar uzaktasınız.

Eğer Fildişi Sahili Konsolosluğuna vize başvurusu yapmak istiyorsanız randevu almalısınız. Ya da dilerseniz sizin adınıza Vize Merkezi olarak biz randevu alır ve Fildişi Sahili vizesi için gerekli olan danışmanlık hizmetini en güvenilir biçimde sizin adınıza biz yapabiliriz.

Fildişi Sahili vizesi 3-5 iş günü içerisinde bir sonuca varabiliyor. Buraya vize başvurusu yapmadan önce yanınızda Fildişi Sahili Konsolosluğunun istediği belgeleri de almalısınız. Bunlar içinde en önemlileri Fildişi Sahili vize başvuru formu ve orijinal pasaportunuzdur. Bunun yanında istenilen diğer belgeleri de sunmalısınız.

Ayrıca Fildişi Sahili Konsolosluğuna Fildişi Sahili vizesi için başvuruda bulunacaksanız Fildişi Sahili için resmi tatil, bayram gibi tatil günlerini de bilmenizde fayda vardır. Fildişi Sahili Konsolosluğu günün ancak belli bir vaktinde vize işlemlerine bakabilmektedir. Fildişi Sahili vize başvuruları Fildişi Sahili Konsolosluğu ve Fildişi Sahili Ankara Büyükelçiliği ve vize işlemleri konusunda yetki sahibi kılınmış danışmanlık hizmeti veren firmalar yapabilmektedir.

Bu bağlamda sizin seçtiğiniz firmanın size Fildişi Sahili vizesine dair başarı getirme şansı firmanın güvenirliliği ve deneyimi ile orantılı olduğundan dolayı bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Fildişi Sahili vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Fildişi Sahili vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Fildişi Sahili vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Fildişi Sahili vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Fildişi Sahili vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsini

daha fazla göster

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6704