Bosna Hersek Fahri Konsolosluğu Konya

Bosna Hersek Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Bosna Hersek vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Bosna Hersek vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Bosna Hersek vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Bosna Hersek vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Bosna Hersek Konya Fahri Konsolosluğu,  Bosna Hersek vize işlemleri ve Konya’da yaşayan Bosna Hersek vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkilidir.
 
Bosna Hersek Konya Fahri Konsolosluğu Görev Alanı:
Türkiye Bosna Hersek dış temsilcilik görevini yürüten Konya Fahri Bosna Hersek Konsolosluğu, Türkiye ile Bosna Hersek arasında karşılıklı ticari-ekonomik ve kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla projeler yürütmektedir. Bosna Hersek Konsolosluğu diplomatik yetkiye sahip olmamasına rağmen Bosna Hersek’e ticari ve çalışma amaçlı seyahat gerçekleştirecek kişilere, Bosna Hersek Ticari Vize işlem prosedürü hakkında destek vermektedir
 

Konya'da bulunan Bosna Hersek vatandaşlarının seyahat belgesi, beyanname, yetkilendirme, kimlik doğrulama, belirli sertifikalar, doğum ve ölüm tescili, vs. gibi tüm konsolosluk işlemlerini düzenlemek ve himaye etmekle görevlidir.
 
 
Bosna Hersek Konya Konsolosluğu, Görev Bölgesi:
 
Bosna Hersek Konya Fahri Konsolosluğu, Konya ve çevre illerde ikamet eden Bosna Hersek Vatandaşlarına konsolosluk işlemleri konusunda yetkisi dahilinde hizmet vermektedir.
 
Bosna Hersek Devleti’nin Türkiye dış temsilcilikleri resmi tatil ve milli bayramlarda kapalıdır.
 
Bosna Hersek Konya Fahri Konsolosluğu Adres :Ferhuniye Mah., Basarabey Sk., No:9, Selcuklu / KONYA
 
Telefon : (332) 350 3100
 
E-Mail :eruslu@hotmail.com       info@bihkonya.org

 

daha fazla göster

Yükleniyor...