Konsolosluk

Konsolosluk

Bosna Hersek Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Bosna Hersek vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Bosna Hersek vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Bosna Hersek vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Bosna Hersek vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Bosna Hersek Konsolosluğu

Bosna Hersek Konsolosluğu Bosna Hersek vize işlemleri olmak üzere diğer izinleri de yasal olarak düzenleme gibi işlemleri de yapan bir konsolosluk birimidir. Bosna Hersek Konsolosluğunda vize işlemlerinizi yapacaksanız öncelikle randevu alıp gitmeniz gerekir. Bosna Hersek Konsolosluğu pasaport sahibi olmayan başvuru sahiplerinin vize işlemlerini gerçekleştirmez.

Bosna Hersek vize işlemleri içinde istenen en önemli evraklardan biri hiç şüphe yok ki sahip olduğunuz pasaportunuzdur. Eğer bir pasaportunuz bulunmuyorsa pasaport sahibi olmanın en kısa yolu sakini olduğunuz il ya da ilçe merkezinizdeki ya da çok gerekmesi halinde başka il ya da ilçe merkezlerindeki emniyet merkezlerinde ya da polis merkezlerinde kendi şahsınız adına pasaport bölümünde başvurusunda bulunabilirsiniz.

Pasaport başvuruları şahsa münhasır olduğundan dolayı bu işlemleri şahsen yapmalı ve ayrıca pasaport için gerekli olan belgelerin başvuru ücretini ödenmiş bir banka dekontuyla birlikte verebilmelisiniz. Bu bağlamda ayrıca sizden hakkınızda bilgiler istenebilir ve bazı sorular sorulabilir. İşlemleriniz devam ederken parmak iziniz de alınır ve bu yüzden parmaklarınızın parmak izi olan kısımlarının yaralanmamış ya da işlemlerinizi parmak izi alımında şüpheye düşürecek, zorlaştıracak nesnelerle, boyalarla kaplı olmamasına özen göstermenizde fayda görüyoruz. Ayrıca pasaport başvurusu için biyometrik fotoğraflar da götürmeyi unutmamanız gerekir. İşlemleriniz onaylanır ve pasaportunuz olumlu cevap alırsa ondan sonra pasaportunuz sizin belirlediğiniz bir adrese teslim edilmek üzere gönderilir.

Bosna Hersek Büyükelçiliği Ankara Adres: Turan Emeksiz Sokak, Park Blokları, B-Blok No. 3/9-10, G.O.P. adresinde bulunmaktadır. Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma: 09:00-17:00 arasıdır.

Bosna Hersek İstanbul Başkonsolosluğu Adres: Dikilitaş Mah. Yeni Gelin Sok. No: 24, Kat.3, Beşiktaş'ta bulunmaktadır ve çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma: 09.00-17.00 arasındadır.

Bosna Hersek İzmir Fahri Konsolosluğu Adresi :Mustafa Kemal Atatürk Bul. No:65 Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 35620 Çiğli'dir. Bosna Hersek Bursa Fahri Konsolosluğu Adresi: Ebu İshak Mah., Yeni Cumhuriyet Cad., Kızyakup Kent Parkı, No:4, Osmangazi'dir ve son olarak Bosna Hersek Konya Fahri Konsolosluğu Adresi ise: Ferhuniye Mah., Basarabey Sk. No:9 Selçuklu Konya'dır. Konsolosluk işlemleri 10:00-12:00 ile 13:00-15:00 arasında yapılmaktadır.

Eğer Bosna Hersek Konsolosluğuna vize başvurusu yapmak istiyorsanız randevu almalısınız. Ya da dilerseniz sizin adınıza Vize Merkezi olarak biz randevu alır ve Bosna Hersek vizesi için gerekli olan danışmanlık hizmetini en güvenilir biçimde sizin adınıza biz yapabiliriz.

Bosna Hersek vizesi 6 iş günü içerisinde bir sonuca varabiliyor. Buraya vize başvurusu yapmadan önce yanınızda Bosna Hersek Konsolosluğunun istediği belgeleri de almalısınız. Bunlar içinde en önemlileri Bosna Hersek vize başvuru formu ve orijinal pasaportunuzdur. Bunun yanında istenilen diğer belgeleri de sunmalısınız.

Ayrıca Bosna Hersek Konsolosluğuna Bosna Hersek vizesi için başvuruda bulunacaksanız Bosna Hersek için resmi tatil, bayram gibi tatil günlerini de bilmenizde fayda vardır. Bosna Hersek Konsolosluğu günün ancak belli bir vaktinde vize işlemlerine bakabilmektedir. Bosna Hersek vize başvuruları Bosna Hersek Konsolosluğu ve Bosna Hersek Ankara Büyükelçiliği ve vize işlemleri konusunda yetki sahibi kılınmış danışmanlık hizmeti veren firmalar yapabilmektedir.

Bu bağlamda sizin seçtiğiniz firmanın size Bosna Hersek vizesine dair başarı getirme şansı firmanın güvenirliliği ve deneyimi ile orantılı olduğundan dolayı bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Bosna Hersek vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Bosna Hersek vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Bosna Hersek vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Bosna Hersek vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Bosna Hersek vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

Bosna Hersek ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Bosna Hersek için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp