Bosna Hersek Fahri Konsolosluğu İzmir

Bosna Hersek Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Bosna Hersek vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Bosna Hersek vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Bosna Hersek vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Bosna Hersek vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Bosna Hersek İzmir Fahri Konsolosluğu,  Bosna Hersek vize işlemleri ve İzmir’de yaşayan Bosna Hersek vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkilidir.
 
Bosna Hersek İzmir Fahri Konsolosluğu Görev Alanı:
Türkiye Bosna Hersek dış temsilcilik görevini yürüten İzmir Fahri Bosna Hersek Konsolosluğu, Türkiye ile Bosna Hersek arasında karşılıklı ticari-ekonomik ve kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla projeler yürütmektedir. Bosna Hersek Konsolosluğu diplomatik yetkiye sahip olmamasına rağmen Bosna Hersek’e ticari ve çalışma amaçlı seyahat gerçekleştirecek kişilere, Bosna Hersek Ticari Vize işlem prosedürü hakkında destek vermektedir
 

İzmir ve çevre illerde bulunan Bosna Hersek vatandaşlarının seyahat belgesi, beyanname, yetkilendirme, kimlik doğrulama, belirli sertifikalar, doğum ve ölüm tescili, vs. gibi tüm konsolosluk işlemlerini düzenlemek ve himaye etmekle görevlidir.
 
Bosna Hersek İzmir Konsolosluğu, Görev Bölgesi:
 
Bosna Hersek İzmir Fahri Konsolosluğu, İzmir ve çevresinde ikamet eden Bosna Hersek Vatandaşlarına konsolosluk işlemleri konusunda yetkisi dahilinde hizmet vermektedir.
 
Bosna Hersek Devleti’nin Türkiye dış temsilcilikleri resmi tatil ve milli bayramlarda kapalıdır.
 
 
Bosna Hersek İzmir Fahri Konsolosluğu Adres :Mustafa Kemal Atatürk Bul. No:65 Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 35620 Çiğli-İZMİR
 
Telefon : (232) 328 1890
 
E-Mail :izmirconsulbh@terbay.com.tr
 

Konsolosluk harita konumu aşağıdaki gibidir:

daha fazla göster

Yükleniyor...