Guyana Ticari Vize

Guyana Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Guyana vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Guyana vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Guyana vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Guyana vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Guyana Ticari Vize Belgeleri

Guyana’da iş ve ticaret yapacak, iş kuracak ve ekonomi ile ilgili çeşitli etkinliklerde bulunacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ticari vize almak mecburiyetindedir. Guyana ticari vizeler genellikle 20 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Express vizeler fazla ücret istemekle birlikte daha erken alınabilir. Ancak iş türüne ve konsolosluk birimine göre bu süre değişebilmektedir. Bu vize türü için 18 yaşın üstünde olmanız lazımdır. Vizeniz sonuçlanmadan uçak biletlerinizi tarihi değişebilir şekilde ayarlayın. Gecikmeler olabilir.

Guyana ticari vizesi için gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir:

----

 1. Pasaport
 2. 2 adet biyometrik fotoğraf
 3. Guyana vize başvuru formu
 4. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 5. Guyana ziyareti için dilekçe (İngilizce)
 6. Otel, uçak vs. rezervasyon belgeleri ve konfirmeleri
 7. Bankada yeterli miktarda para
 8. Davetiye mektubu (iş ve aile nedeniyle gidecekler için)
 9. Guyana vizesi ücreti ödenti dekontu
 10. Şirket bilgileri (şirket çalışanları için, ticari gazete, imza sirküleri, faaliyet belgesi vs.)
 11. Devlet çalışanları için memuriyet belgesi
 12. Guyana’da kalacağı yerin adres bilgileri
 13. Nüfus kayıt örneği
 14. 18 yaşın altındakiler için muvafakatname
 15. Öğrenciler için öğrenci belgesi
 16. Evli ise evlilik cüzdanı
 17. Uluslararası sağlık sigortası

Not: Vize iptali durumunda ücret geri ödeneği bulunmamaktadır. Vize reddi durumunda itirazda bulunma hakkınız vardır. Ayrıca hangi vize türü olursa olsun aşılar için belgelerinizi yanınıza almalısınız. İlk kez vize başvurusunda bulunuyorsanız büyük ihtimalle sizi ek görüşme için çağırabilirler. Bu konuda hazırlıklı olmanız dileğimizdir.

Guyana vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız Guyana vize başvurunuzu mümkün olan en erken bir tarihte; ziyaretinizden örneğin bir ay önce yapmanız yararınıza olacaktır. Guyana vizesinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız profesyonel bir vize danışmanlığına ihtiyaç durabilirsiniz. Bizler Vize Merkezi şubeleri olarak deneyimli kadromuzla bu konuda sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bu sebeple Guyana vizesi için aklınıza takılan bir şey olursa Vize Merkezi şubelerimizi aramaktan çekinmeyin. Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla Vize Merkezi ve şubeleri sizlere gerekli bütün danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacaktır.

Guyana ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Guyana için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp