Guyana Vize İşlemleri

Guyana Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!
 
Guyana seyahati için vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Türkiye’ye en yakın Guyana Büyükelçiliği Belçika ve İngiltere' de görev yapmaktadır.
 
 
Guyana Vizesi Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Guyana Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Guyana Cumhuriyeti’ne seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, ülkeye seyahatleri öncesinde Guyana vizesi almaları gerekmektedir. Guyana Devleti’nin Türk vatandaşlarına  Kapı Vizesi uygulaması bulunmamaktadır.
 
 
Guyana Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?
 
Guyana vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir.
 
 
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !
 

Guyana Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Amerika vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 3-4 hafta içinde sonuçlanmaktadır. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu gözönünde bulundurularak, Guyana’ya seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 6 hafta önce başvurunun yapılmasında fayda bulunmaktadır.
 
Guyana Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
Vize Merkezi Guyana Vize Temsilcileri, Guyana vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Guyana Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Guyana vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.
 
Guyana vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Guyana vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

 
 
Guyana Vize İşlemleri:
 
Guyana Cumhuriyeti’ne seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, ülkeye seyahatleri öncesinde Guyana vizesi almaları gerekmektedir. Guyana Devleti’nin Türk vatandaşlarına  Kapı Vizesi uygulaması bulunmamaktadır. Ayrıca Guyana’ya erişim için aktarmalı uçuş  planı olan kişiler, aktarma yapılacak ülkenin Transit Vize uygulaması hakkında da bilgi edinmelidir.
 
Guyana Devleti’nin Türkiye dış temsilcilik görevi ile yetkilendirdiği Guyana Büyükelçiliği veya Guyana Konsolosluğu bulunmamasından ötürü Guyana vizesi işlemlerini Türkiye dışındaki Guyana Büyükelçilikleri aracılığıyla yapılması gerekmektedir.
 
Guyana Vizesi konusunda dikkate alınması gerekenler :
 
Türkiye dışındaki Guyana Konsolosluğu’na vize başvurusu öncesinde pasaport geçerlilik süresinin başvurulan tarihten ileriye doğru en az 1 yıl olmasına özen gösterilmelidir. Yıpranmış pasaportla yapılan Guyana vize başvurusu, konsolosluk yetkilileri tarafından kabul edilse ve vize verilse bile Guyana sınır kapısından geri çevrilme riski taşıyacaktır.
 

Yükleniyor...
GUYANA VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 49
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 49
ayko@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 49
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com