Guyana İstanbul Fahri Konsolosluğu

Guyana İstanbul Fahri Konsolosluğu

Guyana Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Guyana vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Guyana vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Guyana vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Guyana vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Tüm Türkiye'den Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşlarının Guyana konsolosluk işlemleri için hizmet verebilmek için Guyana İstanbul Fahri Konsolosluğu yetkilidir.
 
Guyana İstanbul Fahri Konsolosluğu, Türkiye’de yaşayan Benin vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum-ölüm kayıt gibi işlemlerini düzenleme konusunda yetkili kurumdur.
 
Guyana İstanbul Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi:
Guyana Türkiye dış temsilcisi olarak görev yapan Guyana İstanbul Fahri Konsolosluğu, tüm Türkiye'den bölge ayrımı yapmaksızın Guyana vize işlem prosedürü hakkında destek vermektedir.
 

----

Guyana İstanbul Fahri Konsolosluğu Görevi:
Türkiye Guyana temsilcilik görevini onursal olarak  yürüten İstanbul Fahri Guyana  Konsolosluğu, Türkiye ile Guyana arasında karşılıklı ticari-ekonomik ve kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla projeler yürütmektedir.
 
Fahri Guyana Konsolosluğu, diplomatik yetkiye sahip olmamasına rağmen Guyana’ya ticari, çalışma ve öğrenim amaçlı seyahat gerçekleştirmek isteyen kişilere, Guyana vize işlem prosedürü hakkında destek vermektedir.
 
Guyana Devleti’nin Türkiye dış temsilcilik görevi ile yetkilendirdiği Guyana Büyükelçiliği veya Guyana Konsolosluğu bulunmamasından ötürü Guyana vizesi işlemlerini Türkiye dışındaki temsilciliklerden yapmaları gerekmektedir.
 
 
Guyana İstanbul Fahri Konsolosluğu Adres: Meydan Sokak, Veko Giz Plaza, Kat: 2 34398 Maslak, İstanbul Türkiye
 
Telefon Numarası : 212 290 29 50
 
Faks numarası 212 290 29 65
 
Elektronik posta adresi: [email protected]

 

Guyana ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Guyana için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp