Konsolosluk

Konsolosluk

Guyana Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Guyana vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Guyana vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Guyana vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Guyana vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Guyana Konsolosluğu

Guyana Sultanlığının Türkiye’de bir resmi konsolosluğu ya da elçiliği bulunmamaktadır. Sadece Guyana Fahri Konsolosluğu mevcuttur ancak bu temsilcilik daha çok ticari anlaşmalar vb. nedenler üzerine kurulmuştur. Vize başvuruları genellikle diğer konsolosluklar ya da yurtdışında Guyana vizesi veren ülkeler üzerinden yapabilirsiniz. Türkiye’ye en yurt dışı temsilciliği Yunanistan’dadır.

----

Bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Guyana vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Guyana vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Guyana vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Guyana vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Guyana vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

Guyana ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Guyana için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp