İzmir

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak / İzmir

Telefon/Faks

+90 (212) 963 63 57

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

izmir@vizemerkezi.com

Uganda Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçimiz, Vize Merkezi İzmir şube yetkilileri tarafından güncel bilgilerle siz ziyaretçilerimiz için hazırlanmış olan Uganda Vizesi İzmir yazımıza hoş geldiniz.

Vize Merkezi İzmir şube ve vize uzmanları tarafından sizler için hazırlanmış olan yazımızda ana başlıklar; Uganda Vizesi, Uganda E-Vize, Uganda Klasik Vize, Uganda Ticari Vize, Uganda Turistik Vize ve Uganda Aile Ziyareti Vizesi şeklinde sıralanmıştır. Ana başlıkların yanında vize uzmanlarımızla beraber çalışırken izlemeniz gerek adımlardan belgeleri vize uzmanlarımıza hangi yolla göndermeniz gerektiğine ya da İzmir şubemize hangi yolla ulaşabileceğinize kadar yan bilgileri de yazımızda bulabilirsiniz.

Vize uzmanlarına ulaşmak için +90 (212) 963 63 57 numaralı telefonu arayabilir ya da afrika@vizemerkezi.com e-posta adresine mail bırakabilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerimizin vize uzmanlarımızla hızlı iletişim sağlamaları ve soru cevap yapmaları adına hizmete koyduğumuz www.vizemerkezi.com sitesinde bulunan CANLI DESTEK bölümünden de yararlanabilirsiniz.

Uganda Vize Başvurusu Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler – İzmir

Uganda vize başvurusunda bulunmadan önce ilk olarak pasaporta ihtiyacınız vardır. Pasaportunuz var ise Uganda vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha pasaport geçerliliği olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik tarihine pasaportunuzun ilk sayfasından bakabilir ya da vize uzmanımızdan yardım isteyebilirsiniz. Pasaportunuzun türü (Yeşil) Hususi Pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Siyah) Diplomatik Pasaport ya da (Gri) Hizmet Pasaportu olabilir, pasaportunuzun türü yukarıda verilen pasaport türlerinden hangisi olursa olsun Uganda devleti tarafında vizeye tabii tutulursunuz. Sorunsuz bir vize süreci yaşamamak adına Uganda vize süreci öncesinde pasaportunuzun türünü, Uganda seyahat planınızı ve kaç gün kalacağını vize uzmanlarımıza iletmeniz gerekmektedir. Ayrıca Uganda vize başvurunuz öncesinde sarıhumma aşınızı olmalı ve aşı kartı fotokopinizi vize uzmanlarımıza göndermeniz gerekmektedir.

Uganda E-Vize ve İhtiyacınız Olan Evraklar – İzmir

Uganda vize başvurusunda bulunurken klasik vizeden farklı olarak konsolosluğa gitmeden vize sahibi olabildiğiniz Uganda e-vize başvuru seçeneğini de kullanabilirsiniz. E-vize konsolosluğa gitmeden vize alabilmeniz sağlayan, sadece internet tarayıcısı üzerinden vize başvurusunda bulunabileceğiniz bir vize başvuru türü. Sağladığı avantajların yanında ekstra dikkat isteyen bir vize başvuru seçeneği olduğunu unutmamanız gerekmekte. E-vize başvurusunda bulunurken yapabileceğiniz en küçük bir harf hatası bile vizenizin çıkmasını engelleyebilmektedir. Bunun için, alanında uzmanlaşmış vize şirketleri ve deneyimli e-vize uzmanları ile çalışmanızı önerir, vize sürecinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini temenni ederiz. Vize Merkezi e-vize uzmanlarımızla iletişime geçmek için afrika@vizemerkezi.com e-posta adresine mailinizi bırakabilirsiniz.

Uganda e-vize başvuru yaparken ihtiyacınız olan evraklar; pasaportunuzun taranmış hali, aşı kartı fotokopiniz, 1 (Bir) adet dijital biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Uganda hotel/uçak rezervasyonlarınız ile sınırlıdır. Evrakları vize uzmanlarımıza dijital ortamda e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Uganda Vize Başvuru Seçenekleri – İzmir

Uganda vize başvuru çeşitleri klasik ve e-vize seçeneği dışında üçe ayrılmaktadır. Uganda’ya yapacağınız ziyaret öncesinde ihtiyacınıza odaklı olarak Uganda Ticari Vize, Uganda Turistik Vize ya da Uganda Aile Ziyaret Vizesi seçeneklerini de Uganda vize başvurusu sırasında tercih edebilirsiniz. Başvuruda bulunmak istediğiniz vize seçeneğini vize uzmanımızla paylaşarak ihtiyacınız olan belgelere ve vize ücretine dair daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Uganda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – İzmir

Vize uzmanlarımızın adınıza Uganda vize başvurusunda bulunabilmeleri için ilk olarak başvuru seçeneğinize göre değişen ihtiyacınız olan belgeleri vize uzmanlarımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Belgeler vize uzmanlarımıza ulaştıktan hemen sonra vize uzmanlarımız belgelerinizin kontrollerini sağlarlar. Belgelerinizde herhangi bir hata ya da eksiklik olması halinde bu eksiklik giderilir ve vize uzmanlarımız sizin adınıza Ankara Büyükelçiliğine Uganda vize başvurusunda bulunurlar. Vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde vizenizin sonucunu öğrenebilir, vizeniz onay almış ise başvuruda bulunduğunuz tarihler arasında vizenizi kullanabilirsiniz. Ayrıca Uganda vize başvuru sürecinizin başlaması için Uganda vize ücretini yatırmanız gerekmektedir.

Uganda Vize Ücreti – İzmir

Uganda vize ücreti içerisinde üç farklı ödeme noktası barındırmaktadır, bunlar; alacağınız kurye ya da vize hizmet bedeli, koordinasyon bedeli ve konsolosluk ödemesi olarak üçe ayrılmaktadır. Uganda vize süreciniz başlamadan önce Vize Merkezi İzmir şubesi vize uzmanlarımız tarafından ücret size toplam halde iletilir. Uganda vize ücretini gerekli yere yatırıp vize uzmanlarımıza banka ödeme makbuzunu paylaşmanızla beraber Uganda vize sürecinize başlanır.

Uganda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – İzmir

Uganda vizesinin sonuçlanma süresi ortalama olarak 4 (Dört) iş günüdür. Verilen süre İzmir vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdikleri ön görülen süre olduğunu unutmamalısınız. Normal şartların dışında Uganda Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ya da Uganda resmi tatil günleri vizenizin çıkış süresini duruma göre uzatabilmektedir. Ayrıca yabancı pasaport sahipleri için vizenin sonuçlanma tarihi daha da uzamaktadır. Vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde vizenizi başvuruda bulunduğunuz tarihler içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vize Merkezi İzmir Şubesi Bana Nasıl Bir Hizmet Sağlar? – İzmir

Vize Merkezi İzmir şubesi yetkilileri ya da vize uzmanlarımızdan kurye ya da vize başvurusu hizmeti alabilir, konsolosluğa gitme zahmetine katlanmadan vize sahibi olabilirsiniz.
Vize Merkezi İzmir şube yetkililerimize en baş Karşıyaka ve Göztepe olmak üzere; Buca, Dikili, Karabağlar, Narlıdere, Bornova, Konak, Urla, Bayraklı, Balçova, Çiğli, Tire, Torbalı, Menderes, Menemen, Aliağa, Gaziemir, Bergama, Ödemiş ve Kemalpaşa gibi ilçelerden vize hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz şehirdeki ofis yoğunluğumuza bağlı olarak Aydın, Denizli, Manisa ve Balıkesir gibi çevre şehirlerden de vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

İzmir şubesi yetkililerimize ulaşmak için +90 (212) 963 63 57 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da afrika@vizemerkezi.com adresine mail bırakabilirsiniz. Ayrıca hızlı iletişim için www.vizemerkezi.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden yardım almayı da unutmayınız.

uganda vize merkezi izmir

Vize Merkezi Personel

Uganda ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6262