İstanbul

Adres

Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. No:78 Tahtaburunyan/Birlik Apt. D:4 Nişantaşı, Şişli, İSTANBUL

Telefon

+902129636357

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Uganda Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçimiz, Vize Merkezi İstanbul şube yetkililerimizin ve vize uzmanlarımızın sizler için hazırlamış oldukları Uganda Vizesi İstanbul yazımıza hoş geldiniz.

Vize Merkezi İstanbul şubesi vize uzmanları tarafından sizler için hazırlanmış olan yazımızdaki ana başlıklar; Uganda Vizesi, Uganda E-Vize, Uganda Klasik Vize, Uganda Ticari Vize, Uganda Turistik Vize, Uganda Aile Ziyareti olarak sıralanmaktadır. Ana başlıkların yanında uzmanlarımız ile nasıl iletişime geçmeniz gerektiği, evrakları uzmanlarımıza hangi yolla göndermeniz gerektiği ve Uganda vizesi öncesinde yerine getirmeniz gereken hususlar gibi derin bilgileri de yazımızda okuyabilirsiniz.

Vize Merkezi İstanbul şubesi vize uzmanlarımıza ulaşmak için +90 (212) 963 63 57 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir ya da [email protected] adresine e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca uzmanlarımızla hızlı iletişim kurmak, soru cevap yapmak ya da sorularınızı sormak için www.vizemerkezi.com sitesinde yer alan CANLI DESTEK bölümünden de yararlanabilirsiniz.

Uganda Vize Başvurusu Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler – İstanbul

Uganda vize başvuru süreciniz başlamadan önce pasaporta ihtiyacınız bulunmaktadır. Eğer bir pasaport sahibiyseniz pasaportunuzun geçerlilik süresinin Uganda vize başvurusundan itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek için pasaportunuzun ilk sayfasına göz atabilir ya da vize uzmanımızdan yardım talep edebilirsiniz. Pasaportunuzun türü (Yeşil) Hususi Pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu ya da (Siyah) Diplomatik Pasaport olabilir, pasaportunuzun türü fark etmeksizin Uganda vize başvurusunda bulunmadan önce vizeye ihtiyacınız bulunmaktadır.

Sorunsuz bir vize süreci geçirmek adına sahip olduğunuz pasaport türünü vize uzmanımıza iletmeniz gerekmektedir. Pasaport türünüz ile beraber Ruanda seyahat planınızı ve konaklama sürenizi de vize uzmanımıza iletmeniz gerekmektedir.
Ayrıca Uganda vize başvurusunda bulunmadan önce sarıhumma aşınızı olmanız gerekmektedir. Sarıhumma aşınızı olduktan sonra vize süreciniz başlamadan önce aşı kartı fotokopinizi beraber çalıştığınız vize uzmanımızla paylaşmanız gerekmektedir.

Uganda E-Vize ve İhtiyacınız Olan Belgeler – İstanbul

Pek çok dünya ülkesinde avantajlarından ötürü en çok tercih edilen bir vize başvuru türü olan e-vize başvuru türünü Uganda vize başvurusunda bulunurken de tercih edebilirsiniz. Uganda e-vize başvurusunda bulunurken konsolosluğa gitme zahmetine katlanmadan ya da belge karışıklığı ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Vize başvurusu sırasında ihtiyacınız olan belgeleri vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile yollamanız vize uzmanlarımızın adınıza Uganda e-vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir. Yalnız e-vize başvurusunda bulunurken ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir, yapacağınız en küçük bir harf hatasında vizeniz ret cevabı alabilir ya da eksiklikleri gidermeniz vaktinizi boşa harcayabilir. E-vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize şirketleri ya da deneyimli e-vize uzmanları ile çalışmanız vize sürecinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olacaktır.

Vize Merkezi İstanbul vize uzmanlarımıza Uganda e-vize başvurusunda bulunurken e-posta yolu ile yollamanız gereken belgeler; pasaportunuzun ilk sayfasının taratılmış hali, aşı kartı fotokopinizin taratılmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Uganda hotel/uçak rezervasyonlarınız yeterlidir. Vize uzmanlarımıza göndermeniz gereken evraklardan sonra Uganda vize ücreti ödeme makbuzunu da vize uzmanlarımızla paylaşmanız ile beraber Uganda vize süreciniz başlar.

Uganda Vize Başvuru Çeşitleri – İstanbul

Uganda vize başvurusunda bulunurken e-vizeden farklı olarak üç farklı vize başvuru çeşidini de kullanabilirsiniz. Uganda vize başvuru çeşitleri arasında Uganda Ticari Vize, Uganda Turistik vize ve Uganda Aile Ziyareti bulunmaktadır. İhtiyacınız olan vize başvuru çeşidini vize uzmanımıza bildirmeniz halinde ihtiyacınız olan belgeler, vize ücreti ve vize sonuçlanma tarihi açısından vize uzmanımız tarafından bilgilendirilirsiniz.

Uganda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – İstanbul

İhtiyacınız olan Uganda vize başvuru seçeneğini belirledikten sonra göndermeniz gereken evrakları vize uzmanlarımız ile paylaşmanız gerekmektedir. Gerekli belgeleri vize uzmanlarımıza ilettikten sonra vize uzmanlarımız belgeleriniz üzerinde kontrol yaparlar. Belgelerde herhangi bir eksikli olması halinde eksiklikler giderilir ve oluşmuş olan hatalar vize uzmanlarımız tarafından giderilir. Belgelerinizde herhangi bir eksiklik olmaması ya da eksikliklerin giderilmesi halinde vize uzmanlarımız Ankara Büyükelçiliğine adınıza Uganda vize başvurusunda bulunurlar. Vize başvuru sürecinizin başlaması için Uganda vize ücretini yatırmalı ve gerekli olan makbuzu vize uzmanlarımız ile paylaşmanız gerekmektedir.

Uganda Vize Ücreti – İstanbul

Uganda vize ücretinin içerisinde koordinasyon bedeli, konsolosluk ödemesi ve hizmet bedeli bulunmaktadır. Uganda vize ücretini beraber çalıştığınız ya da iletişimde olduğunuz vize uzmanımız tarafından Uganda vize süreciniz başlamadan önce size toplu şekilde iletirler. Ödemeyi yapıp makbuzu uzmanlarımız ile paylaşmanızla beraber vize süreciniz başlar. Vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde eğer ki olumlu bir süreç yaşadıysanız başvurduğunuz tarihler arasında vizenizi kullanabilirsiniz.

Uganda Vize Sonuçlanması Kaç Gün Sürer – İstanbul

Uganda vize süresi ortalama olarak 4 (Dört) iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Verilen süre vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdikleri ön görülen süre olduğunu unutmayınız. Uganda Göçmenlik Ofisi yoğunluğu yahut Uganda resmi tatil günleri vizenizin sonuçlanma tarihine etkide bulunabilmektedir. Ayrıca yabancı pasaport sahibi olmanız halinde vize sonuçlanma tarihiniz daha da uzayabilir.

Vize Merkezi İstanbul Şubesi Nasıl Bir Hizmet Vermektedir? – İstanbul

Vize Merkezi İstanbul şube yetkililerimizden Kurye hizmeti ya da Vize başvuru hizmeti alabilir, sorunsuz bir vize süreci yaşayarak vizenize sahip olabilirsiniz.
Vize Merkezi İstanbul şubemize başta Nişantaşı ve Kadıköy olmak üzere; Beşiktaş, Şişli, Maltepe, Fulya, Cihangir, Silivri, Beylikdüzü gibi tüm İstanbul ilçelerinden hizmet talebi almak için iletişim sağlayabilirsiniz. Eğer şehrinizdeki şubemizde bir yoğunluk söz konusuysa Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ, Kırklareli, Sakarya gibi çevre illerden de İstanbul şubemizden hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz.
İstanbul Şubemizle iletişime geçmek için +90 (212) 963 63 57 numaralı telefonu arayabilir ya da [email protected] e-posta adresine mail bırakabilirsiniz. Siz misafirlerimizin vize uzmanlarımız ve şube yetkililerimiz ile hızlı iletişim kurmaları adına hizmete soktuğumuz www.vizemerkezi.com adresinde CANLI DESTEK bölümünden de yardım alabilirsiniz.

uganda vize merkezi istanbul

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.