Edirne

Telefon

+902129636357

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Uganda Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Değerli Misafirimiz,
Vize Merkezi Edirne şube yetkililerimiz ve vize uzmanlarımız tarafından siz ziyaretçilerimiz için hazırlanan Uganda Vizesi Edirne şubemize hoş geldiniz.
Vize Merkezi Edirne şube yetkililerimizin misafirlerimiz için hazırlamış oldukları ana başlıklar; Uganda Vizesi, Uganda E-Vize, Uganda Klasik Vize, Uganda Ticari Vize, Uganda Turistik vize ve Uganda Aile Ziyaret Vizesi şeklinde sıralanmaktadır. Yazımızda ana başlıklar haricinde vize uzmanlarımız ile çalışırken dikkat etmeniz gerekenler ve Uganda vize başvurusu öncesinde yerine getirmeniz gereken şartlara kadar detay bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Edirne şubesi yetkilileri ve vize uzmanlarımıza Uganda hakkında fazla bilgi almak ya da vize başvuru hizmeti talep etmek için +90 (212) 963 63 57 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilir ya da [email protected] adresine mail bırakabilirsiniz. Ayrıca, siz misafirlerimizin vize uzmanlarımız ile hızlı iletişim kurmaları adına www.vizemerkezi.com adresinde faaliyete geçirdiğimizi CANLI DESTEK bölümünden de yardım alabilirsiniz.

Uganda Vize Öncesi Yapılması Gerekenler- Edirne

Uganda vize başvuru öncesinde pasaporta ihtiyacınız olduğunu unutmamanız gerekmekte. Pasaporta sahip olmanız halinde ise vize başvurusu öncesinde pasaportunuzun geçerlilik süresinin Uganda vize başvuru tarihinden 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini pasaportunuzun ilk sayfasından öğrenebilir ya da vize uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Sahip olduğunuz pasaportunuzun türü (Siyah) Diplomatik Pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Yeşil) Hususi Pasaport ya da (Gri) Hizmet Pasaportu olabilir ancak pasaportunuzun türü verilen seçeneklerden hangisi olursa olsun Uganda vize başvurusu sırasında vizeye tabii tutulursunuz.

Herhangi bir sorun yaşanmaması adına pasaportunuzun türü ile beraber Uganda seyahat planınızı da vize uzmanlarımıza iletmeyi unutmayınız.Uganda vize başvuru öncesinde dikkat etmeniz ve yerine getirmeniz gereken en önemli husus ise sarıhumma aşısı olmanızdır. Uganda devleti, ülkesine giriş yapacak olan turistlere sarıhumma aşısını şart koşmaktadır. Uganda vize başvurusu öncesinde ihtiyacınız olan belgeleri vize uzmanlarımızla paylaşırken aşır kartı fotokopinizi de paylaşmayı unutmayınız.

Uganda E-Vize ve İhtiyacınız Olan Belgeler – Edirne

E-vize sağladığı avantajlar sayesinde son dönemin en çok tercih edilen vize başvuru türlerinden biri haline gelmiş bulunmaktadır. Konsolosluğa gitme zahmetine katlanmadan vize başvuru yapabilmeniz, belge kalabalığına girmeden ve bürokratik yollarla birebir uğraşmadan vize talebinde bulunabilmeniz e-vizenin size sağladığı avantajlardan birisidir. Ancak e-vize avantaj sağlayan bir vize başvuru çeşidi olduğu kadar, vize başvurusunda bulunurken de fazladan dikkat göstermeniz gereken bir v-ize başvuru çeşididir. Yapacağınız en küçük bir harf hatası yahut yanlış ve eksik belge doldurmada bile vizeniz iptal olabilir ya da vize süreciniz hesapta olmayan bir şekilde daha da uzayabilir.

E-vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize şirketleri ve deneyimli e-vize uzmanlarıyla çalışmanız, sürecinizin sorunsuz bir şekilde yürümesine ve kontrol edilmesine olanak sağlar. VM Edirne şubesi e-vize uzmanlarımıza ulaşmak için [email protected] adresine mail bırakabilirsiniz.
Uganda e-vize başvurusunda bulunurken pasaportunuzun taratılmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız, aşı kartı fotokopiniz ve eğer varsa Uganda uçak rezervasyonlarınızı vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir. Belgeleri eksiksiz bir şekilde e-posta yolu ile vize uzmanlarımıza ulaştırmanız halinde adınıza Uganda vize başvurusunda bulunulabilir.

Uganda Vize Başvuru Türleri – Edirne

Uganda vize başvurusunda bulunurken klasik vize ve e-vize başvuru seçeneklerinin yanında Uganda Ticari Vize, Uganda Turistik Vize ve Uganda Aile Ziyaret Vizesi seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik olan ve ihtiyacınızı karşılayan vize başvuru seçeneğini vize uzmanlarımıza iletmeniz halinde ihtiyacınız olan belgelere ulaşabilir, başvurmak istediğiniz vize seçeneği için detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Uganda Vize Başvurusu Süreci – Edirne

Uganda vize başvurusunda bulunmadan önce ilk olarak Uganda vize ücretini ilgili bankaya yatırmalı ve banka ödeme makbuzunu vize uzmanlarımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Gerekli ücret ödendikten sonra vize uzmanlarımız ulaştırdığınız belgelerin kontrollerini sağlarlar ve herhangi bir eksiklik ya da hata olması halinde sizi bilgilendirirler. Eksikliklerin giderilmesi ya da herhangi bir belge eksikliği saptanmaması halinde vize uzmanlarımız Ankara Büyükelçiliğine adınıza Uganda vize başvurusunda bulunurlar. Alanında uzman vize uzmanlarımızın yönettiği vize süreci sonuçlandığı gün içerisinde sonucunuz elinize ulaştır ve vizenizin onay alması halinde başvurduğunuz tarihler arasında vizenizi kullanabilirsiniz.

Uganda Vize Ücreti – Edirne

Uganda vize ücreti, konsolosluk ödemesi, koordinasyon bedeli ve hizmet bedelinden oluşmaktadır. Uganda vize başvuru süreciniz başlamadan önce VM Edirne şube yetkilileri tarafından Uganda vize ücreti size toplu olarak iletilir ve ödemeyi yapmanız halinde süreciniz başlar. Vizeniz açıklandığı gün içerisinde beraber çalıştığınız vize uzmanımızdan öğrenebilir ve vizenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uganda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır – Edirne

Uganda vizesi sonuçlanma süresi vize uzmanlarımız tarafından ortalama olarak 4 (Dört) iş günü olarak verilmektedir. Verilen sürenin vize uzmanlarımızın güncel deneyimleri sonucunda ön gördükleri süre olduğunu unutmayınız. Uganda Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ya da Uganda resmi tatilleri verilen süre üzerinde etkide bulunabilir. Ayrıca yabancı pasaport sahibi olmanız halinde vize sürecinizin daha da uzun olacağını unutmayınız.

Vize Merkezi Edirne Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sağlar? – Edirne

Vize Merkezi Edirne şube yetkililerinden ya da vize uzmanlarından kurye ve vize başvuru hizmeti alabilirsiniz, konsolosluğa gitmeden vize sahibi olabilirsiniz.
Vize Merkezi Edirne şubemize başta Edirne Merkez ve Havsa olmak üzere; Keşan, Uzunköprü, Meriç, Lalapaşa, Enez, İpsala, Süloğlu gibi ilçelerden de Edirne şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Şehrinizdeki Vize Merkezi şube yoğunluğuna göre Kırklareli, Tekirdağ ve Çanakkale gibi çevre şehirlerden de hizmet almak için Edirne şubemize ulaşabilirsiniz.
Vize Merkezi Edirne şubemize ulaşmak için +90 (212) 963 63 57 numaralı telefonu arayabilir ya da [email protected] adresine mail bırakabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.

Uganda Vize Merkezi, Edirne

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp