Bursa

Adres

Demirsubaşı Mahallesi, Ahmet Dural Meydanı No:4 Gemlik/BURSA

Telefon/Faks

+90 (212) 963 63 57

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Eposta

bursa@vizemerkezi.com

Uganda Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Değerli Misafirimiz,

Vize Merkezi Bursa şube yetkilileri ve vize uzmanları tarafından güncel bilgiler ışığında siz ziyaretçilerimizin Uganda hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları için hazırlanmış olan Uganda Vizesi Bursa sayfamıza hoş geldiniz. Vize Merkezi Bursa şube yetkilileri tarafından sizler için hazırlanmış olan yazımızdaki temel başlıklar; Uganda Vizesi, Uganda Klasik Vize, Uganda Ticari Vize, Uganda E-Vize, Uganda Turistik Vize ve Uganda Aile Ziyareti olarak sıralanmıştır.

Temel başlıklar haricinde Uganda vize başvurusunda bulunurken dikkat etmeniz gerekenlerden belgeleri hangi yollamanız gerektiğine ya da Bursa ofisimizle nereden iletişim sağlayabileceğinize kadar derin bilgileri de yazımızda bulabilirsiniz. Bursa şubesi vize uzmanlarımıza ya da şube yetkililerimize ulaşmak, Uganda hakkında detaylı bilgi almak için +90 (212) 963 63 57 numaralı telefonu arayabilir ya da afrika@vizemerkezi.com adresine mail atarak da ulaşabilirsiniz. Ayrıca misafirlerimizin vize uzmanlarımız ile hızlı iletişim kurmaları adına www.vizemerkezi.com adresinde hizmete koyduğumuz CANLI DESTEK bölümünden de yardım alabilirsiniz.

Uganda Vize Başvuru Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler – Bursa

Uganda vize başvuru öncesinde pasaport sahibi olmanız gerekmektedir. Pasaport türünüz (Yeşil) Hususi Pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Siyah) Diplomatik Pasaport ya da (Gri) Hizmet Pasaportu olabilir, pasaport türünüz Uganda vize başvurusu sırasında önem arz etmemekte, pasaport türünüz ne olursa olsun Uganda Devleti tarafından vizeye tabii tutulmaktasınız. Yine de sorunsuz bir vize süreci yaşamak adına beraber çalıştığınız vize uzmanımıza pasaport türünüzü iletiniz. Ayrıca pasaportunuzun geçerlilik süresi Uganda vize başvurusunda önemlidir. Uganda vize başvurunuz başlamadan önce pasaportunuzun vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir.

Pasaportunuzun geçerlilik süresini pasaportunuzun ilk sayfasından öğrenebilir ya da vize uzmanımızdan yardım talep edebilirsiniz. Pasaport türünüzü vize uzmanımıza iletirken Uganda’da konaklayacağınız süreyi de temiz bir vize süreci geçirmek adına vize uzmanımıza bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca Uganda vize başvurusunda ihtiyacınız olan belgeler arasında aşı kartı fotokopisi de bulunmaktadır. Uganda vize başvurusunda bulunabilmeniz ya da Uganda’ya giriş yapmanız için sarıhumma aşınızı olmanız gerekmektedir. Aşınızı olduktan sonra göndermeniz gereken belgeler arasında aşı kartı fotokopinizi de göndermeniz gerekmektedir.

Uganda E-Vize ve İhtiyacınız Olan Evraklar – Bursa

Vize başvuru tercihleri arasında en çok tercih edilen ve avantaj sağlayan başvuru çeşidi olan E-Vize başvuru seçeneğini Uganda vize başvurusunda bulunurken de tercih edebilirsiniz. E-vize başvurusu yaparken konsolosluğa gitmenize gerek olmaz, belge kalabalığı ile uğraşmazsınız ve sadece internet tarayıcısı üzerinden vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Yalnız e-vize başvurusunda bulunurken ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir, yapacağınız en küçük bir hata bile vizenizin ret cevabı almasına neden olabilir ya da vize çıkış sürenizi uzatabilir.

E-Vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize şirketleri ve deneyimli elektronik vize uzmanları ile çalışmanız vize sürecinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır. Vize Merkezi Bursa vize uzmanlarımıza afrika@vizemerkezi.com adresinden ulaşabilirsiniz. Uganda e-vize seçeneğinde gerekli olan evrakları e-posta yolu ile yollamanız gerekmektedir. Uganda e-vize başvurusunda vize uzmanlarımızla paylaşmanız gereken belgeler, pasaportunuzun ön sayfasının taratılmış hali, aşı kartı fotokopiniz, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Uganda hotel/uçak rezervasyonlarınız halinde sıralanmaktadır.

Uganda Vize Başvuru Seçenekleri – Bursa

Uganda vize başvurusunda bulunurken e-vize ve klasik vize seçenekleri yanında ihtiyacınıza yönelik üç vize başvuru seçeneği daha bulunmaktadır. Uganda vize başvurunuzu, Uganda Ticari Vize, Uganda Turistik Vize ve Uganda Aile Ziyareti seçenekleri üzerinden de yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan vize başvuru seçeneğini seçtikten sonra, ihtiyacınız olan belgeler ya da ücret bilgilendirmesi için vize uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan vize başvuru seçeneğini seçenekler arasında göremediyseniz vize uzmanımıza bildirmeniz yeterlidir.

Uganda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Bursa

Uganda vize başvuru süreciniz başlamadan önce Uganda vize ücretini yatırmanız ve gerekli olan ödeme makbuzunu vize uzmanlarımız ile paylaşmanız gerekmektedir. Uganda vize ücretini yatırdıktan sonra vize başvurusu sırasında ihtiyacınız olan belgeleri vize uzmanlarımız ile paylaşmanız gerekmektedir. Vize uzmanlarımız ilk olarak paylaştığınız belgelerin kontrollerini sağlarlar ve herhangi bir belge hatası olması halinde hatayı giderirler. Belgelerinizde herhangi bir problem olmaması halinde Bursa Büyükelçiliğine adınıza Uganda vize talebinde bulunurlar. Vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde sonucunuzu vize uzmanımız tarafından öğrenebilir, vizenizi başvuruda bulunduğunuz tarihler içerisinde kullanabilirsiniz.

Uganda Vize Ücreti – Bursa

Uganda vize ücreti içerisinde üç farklı ödeme barındırmaktadır, bunlar; koordinasyon bedeli, konsolosluk ödemesi ve hizmet bedeli olarak üçe ayrılır. Uganda vize ücretini Uganda vize süreciniz başlamadan önce şube yetkililerimiz tarafından toplam olarak öğrenebilirsiniz. Ödemeyi gerekli olan bankaya yapmanız ve ödeme makbuzunu vize uzmanımızla paylaşmanızla beraber vize sürecinizin başlaması için sadece gerekli belgeleri göndermeniz gerekmektedir.

Uganda Vize Sonuçlanması Kaç Gün Sürmekte? – Bursa

Uganda vizenizin sonuçlanması ortalama olarak 4 (Dört) iş günü içerisinde olmaktadır. Verilen sürenin Vize Merkezi Bursa vize uzmanlarımızın güncel deneyimleri ışığında verdikleri ön görülen süre olduğunu unutmayınız. Verilen ön görülen sürenin uzaması gibi durumlar söz konusu olabilir, bunlar; Uganda Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ya da Uganda resmi tatil günleri gibi durumlarda söz konusu olabilir. Ayrıca yabancı pasaport sahibi olmanız halinde ön görülen sürenin daha da uzun olduğunu unutmayınız.

uganda vize merkezi bursa

Vize Merkezi Personel

Uganda ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5746