Tanzanya Fahri Konsolosluğu İstanbul

İstanbul’da ve İstanbul çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşı olmanız durumunda Tanzanya vizesi başvurularınızı Tanzanya İstanbul Fahri Konsolosluğu’na yapmanız gerekecektir.
Tanzanya İstanbul Fahri Konsolosluğu, Tanzanya vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Tanzanya vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.
 
 
Tanzanya İstanbul Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi
İstanbul ve çevre illerde ikamet eden Türk vatandaşları Tanzanya vize işlemleri için, Türkiye’de ikamet eden Tanzanya vatandaşları ise konsolosluk işlemleri için Tanzanya İstanbul Fahri Konsolosluğuna başvuru yapabilirler.
 
 
Tanzanya Fahri Konsolosluğu Görevlileri
Tanzanya İstanbul Fahri Konsolosluğu, Fahri Konsolos: Ziya Karahan
 
 
Tanzanya Fahri Konsolosluğu İstanbul Vize Başvuru Formu
Tanzanya İstanbul Fahri Konsolosluğu’na vize başvurusunda bulunan kişiler eksiksiz doldurulmuş vize başvuru formu sunmalıdır.
 
 
Tanzanya İstanbul Fahri Konsolosluğu Vize Ücreti
Tanzanya'ya yapılacak olan seyahatinizin türü ve kalış sürenize göre vize ücreti konsolosluk tarafından belirlenmektedir.
 
 
Tanzanya Fahri Konsolosluğu Pasaport Yenileme
Tanzanya vatandaşları süresi dolmak üzere olan pasaportlarını İstanbul Tanzanya Fahri Konsolosluğu'nda yenileyebilirler.
 
 
Tanzanya İstanbul Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri
 
İstanbul Tanzanya Fahri Konsolosluğu Adres: Poyraz Abdi ipekçi Cad. Ziya Karahan Apt. No:2 D:16 Nişantaşı-Şişli/İstanbul
Tanzanya Fahri Konsolosluğu Telefon: (212) 232 2546
Tanzanya Fahri Konsolosluğu İstanbul E mail: consulate@satudas.com.tr
 

Tanzanya Fahri Konsolosluğu Bağlı Bulunduğu İlçe
İlçe / Semt: Şişli
 

İstanbul Tanzanya Fahri Konsolosluğu Posta Kodu
Posta Kodu: 34367
 
Tanzanya Fahri Konsolosluğu Ulaşım
Tanzanya İstanbul Fahri Konsolosluğu Şişli’de bulunmaktadır. Metro hattı, metrobüs ya da Şişli üzerinden geçen otobüsler aracılığı ile Tanzanya İstanbul Fahri Konsolosluğu’na ulaşabilirsiniz.

Yükleniyor...