Konya Vize Merkezi

Konya Vize Merkezi

Konya Vize Merkezi, tüm dünya ülkelerinin vize prosedürleri hakkında bilgi alabileceğiniz, başvurularınızı tamamlayabileceğiniz bir danışmanlık firmasıdır. Seyahat edeceğiniz ülkenin vize koşullarına dair her türlü sorularınıza cevap bulabileceğiniz Vize Merkezi, sizlere kaliteli ve konforlu bir başvuru hizmeti sunmaktadır. Konya ve çevresinde ikamet eden vatandaşların yorulmadan vize başvuru işlemlerini gerçekleştirebileceği merkezimiz, alanında uzman müşteri temsilcilerimizle sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyar.

Değerli ziyaretçilerimiz, planladığınız seyahatinizi gerçekleştirmek için ilgili ülkenin vize prosedürlerini bilmeniz gerekir. Bu prosedürler karışık ve can sıkıcı süreçleri de beraberinde getirir. Başvurunuz için olumsuz herhangi bir durum yaşamamanız adına evraklar eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanmalıdır.

Konya Vize Merkezi olarak evraklarınızın titiz bir şekilde kontrollerinin yapılması, gerekli ise seyahat sağlık sigortası ve otel ile ulaşım rezervasyonlarınızın yapılması, konsolosluk birimleri için randevu tarihinin belirlenmesi, yine konsolosluğun yetkilendirdiği başvuru merkezlerine parmak izi vermek için randevu alımı, ilgili ülkenin başvuru formunun doldurulması gibi işlemler sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimizdir. Vize uzmanlarımızın her biri alanında tecrübeli ve en son çıkan vize prosedürlerine hakimdir. Dolayısıyla evraklarınız her zaman konsolosluğun istediği usulde hazırlanır ve başvuruya hazır hale getirilir.

Bazı başvurular ilgili ülkenin konsolosluk birimine şahsen yapılabildiği gibi bazıları da yetkilendirilmiş aracı kurumlar vasıtasıyla kabul edilir. Vize Merkezimiz yetkilendirilmiş aracı firmalarla koordineli bir şekilde çalışarak başvuruların ilgili makama iletilmesini sağlar.

Seyahat ettiğiniz ülkenin prosedürleri gereği parmak izi vermeniz gereken durumlar olabilir. Bu durumlarda Konya Vize Merkezi olarak yetkili başvuru merkezinden randevu alımı işlemlerinizi tamamlamakta ve randevu gününü sizin onayınıza sunmaktayız. Alınan randevu günü için bir temsilcimiz sizlere eşlik etmekte ve herhangi bir sorun yaşamamanız için izlemeniz gereken adımları anlatmaktadır.

Başvuru işlemleriniz başlamadan randevu dolayısıyla sizden ödeme isteyen aracılara itibar etmeyiniz. Merkezimiz randevu dolayısıyla sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Web sitemiz sizlere faydalı olması açısından her ülkeye göre tek tek düzenlenmiştir. Zaman zaman vize başvuru koşulları değişip güncellenebildiğinden başvuru yapmadan önce çağrı merkezlerimizi arayarak var olan bilgileri teyit edebilirsiniz. Vizesine başvurmak istediğiniz ülke sayfasını ziyaret ederek başvuru evrakları, vize ücreti, vizenin kaç günde sonuçlanacağı gibi konularda bilgi alabilirsiniz.

Vize Merkezi Konya İletişim Bilgileri

Adres: Horozluhan Mahallesi, Şenyurt Sokak Oto Plaza Sitesi No:26 Selçuklu/Konya

Mesai Saatlerimiz:

  • Pazartesi-Cuma saat 8.30 ile 18.00 arası,
  • Cumartesi saat 10.00 ile 14.00 arası hizmet vermekteyiz.

Çalışma saatlerimiz içinde bizlere ofis adresimizden ve çağrı merkezlerimizden ulaşabilir, merak ettiğiniz konular hakkında destek alabilirsiniz. Konya ve civarında ikamet eden kişiler, başvuru hizmeti almak için bize ulaşabilir. Tüm dünya ülkelerinin vize başvuru koşullarıyla yakından ilgilenen merkezimiz, başvurularınız için sizlere konforlu ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Hangi ülkenin vizesine başvuru yapacaksınız o ülke konsolosluğunun başvuru için bölge farkı uygulayıp uygulamadığını bilmeniz gerekir. Bazı konsolosluk birimleri talep yoğunluğu nedeniyle sadece kendi görev çevresinde ikamet eden vatandaşlara hizmet verirken bazı konsolosluklar ise Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet vermektedir. Başvurunuz için çağrı merkezlerimizden destek alırken ikamet adresinizi belirtmeyi lütfen unutmayın. Temsilcilerimiz ikametinize göre hangi konsolosluktan işlem yapılması gerektiğini sizlere bildirecektir.

Vize Merkezi Konya İle Başvuru Aşamaları

Öncelikle karar vermeniz gereken husus, seyahat amacınızdır. Seyahat amacınız konusunda netleştikten sonra durumunuza uygun olarak müşteri temsilcilerimizle konuşma yapabilirsiniz.

  • Çağrı merkezlerimizi mesai saatleri içinde arayarak seyahat etmek istediğiniz ülkenin vize koşulları hakkında bilgi alabilir, seyahat amacınıza uygun olarak evrak listesi talebinde bulunabilirsiniz.
  • Talebiniz doğrultusunda sizlere yönlendirilen evrak listeni inceledikten sonra hazırlık aşaması başlar. Evraklarınızı hazırlayıp ofis adresimize kargo ile gönderebilir ya da şahsen getirebilirsiniz.
  • Mevcut durumunuza uygun olarak şahsen gelmeniz ve parmak izi vermeniz gerekirse başvuru merkezinden randevunuzu talep etmekte ve sizin onayınıza sunmaktayız. Kabul ettiğiniz takdirde randevu gün ve saatinde sizlere eşlik eden bir temsilcimiz olacaktır.
  • Şahsen gelmenize gerek olmayan durumlarda temsilcilerimiz gerekli kontrolleri yaparak evraklarınızı başvuruya hazır hale getirmekte ve sonuçlanma aşamasına kadar takip etmektedir. İşleminiz sonuçlandığında pasaportunuzu teslim alarak istediğiniz adrese kargo ile gönderebiliyoruz.

Bizler Vize Merkezi ekibi olarak sorunsuz ve hızlı bir başvuru hizmeti almanız için elimizden geleni yapmakta ve sizlere konforlu bir süreç yaşatmak adına çalışmalarımızı planlamaktayız. İşlemleriniz için bizi tercih etmeniz halinde yorulmadan, sıkıcı ve yorucu vize prosedürleriyle uğraşmadan hızlı ve kolay bir şekilde başvurunuzu tamamlamaktayız. Başvuru yapılan konsolosluk biriminin her zaman ek evrak talep etme hakkı olduğunu da hatırlatalım. Böyle bir durumda temsilcilerimizle görüşüp gerekli evrakın temini için destek alabilirsiniz.