İzmir Vize Merkezi

İzmir Vize Merkezi

İzmir Vize Merkezi, seyahat planlaması yaptığınız ülkenin uyulması gereken vize koşulları hakkında destek alabileceğiniz ve başvuru sürecinizi yönetebileceğiniz bir vize danışmanlık firmasıdır. Başvurularınız için sizlere hizmet sunan müşteri temsilcilerimiz, alanında uzman, deneyimli ve ülkelerin başvuru koşulları hakkında oldukça bilgilidir. Firmamızdan vize başvurusu yapacağınız ülke ile ilgili danışmanlık ve başvuru hizmeti alabilirsiniz. Bunun için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir, vize başvurusu yapmak istediğiniz ülkenin ülkeye giriş koşullarını öğrenebilirsiniz.

Ülkelerin vize başvuru koşulları birbirinden farklıdır. Dolayısıyla yolculuk yapacağınız ülkenin vize şartlarını öğrenmek için web sitemizin ilgili ülke sayfasını inceleyebilirsiniz. Ülke sayfalarımızda o ülkeyle ilgili vize başvurusunun nasıl yapılması gerektiği, başvuru formları, vize ücreti, başvurunun kaç günde sonuçlanacağı, gerekli evrak listesi, dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ve vize reddi durumunda neler yapılması gerektiğinden detaylıca bahsedilmiştir.

Sizlere hızlı ve rahat bir başvuru hizmeti sunan İzmir Vize Merkezinin vize başvurularının sonuçlanma aşamasına müdahale etmek gibi bir yetkisi yoktur. Başvurular, sadece ilgili ülkenin konsolosluk birimi tarafından kabul edilir, değerlendirilir ve sonuçlandırılır. Vize uzmanlarımız başvurunuzun hazırlık aşamasından sizlere destek sağlar. Başvuru formunun doldurulması, evrakların kontrolü, konaklama ve ulaşım rezervasyonlarınızın tamamlanması, seyahatiniz için gerekliyse seyahat sağlık sigortası gibi hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Vize başvuru aşamaları karışık, yorucu ve zorludur. Süreci bilmeyen, prosedürün işleyişi hakkında bir fikri olmayan kişiler için bu süreç gittikçe zorlaşır. Vize uzmanlarımız, her ülke için uyulması gereken vize şartlarına/başvuru koşullarına oldukça hakimdir. Sizleri yormadan, başvuru sürecinizin işleyişini hızlandırmaktayız. Eğer seyahat etmek istediğiniz ülkenin Bulgaristan gibi parmak izi uygulaması yoksa başvuru için şahsen gelmenize bile gerek yoktur. Evraklarınızı kargo ile ofis adresimize ulaştırmanız işlemlerinizi başlatmanız için yeterli bir adımdır. Ancak Schengen ülkelerinden birine seyahat ediyorsanız eğer sistemde kayıtlı bir parmak iziniz yoksa şahsen başvuru merkezlerinde bulunma zorunluluğunuz olacaktır.

Yukarıda bahsedilen konular her ülke vize koşullarına göre değişecektir. Parmak izi vb. işlemler için temsilcilerimizden biri başvuru merkezinde sizlere eşlik etmektedir. İşleminiz bitene kadar sizlere eşlik etmekte, herhangi bir sorun yaşamamanız adına başvurunuzun her aşamasında sizlere destek olmaktayız.

Vize Merkezi İzmir İletişim Adresi

İzmir ve yakınlarda ikamet eden başvuru sahipleri, işlemleri için Vize Merkezi İzmir Ofisimizi ziyaret edebilirler. Sizlere hem yüz yüze hem de çağrı merkezlerimiz aracılığıyla online destek sağlamaktayız. Başvuru yapacağınız ülke konsolosluğunun işlemler için bölge farkı gözetip gözetmediğine dikkat edilmelidir. Eğer konsolosluk birimi bölge farkına göre başvuru kabul ediyorsa ikamet ettiğiniz şehre hizmet veren birimden başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bazı konsolosluklar Türkiye’nin tüm illerinden başvuru kabul ederken bazıları yoğunluk sebebiyle hizmetlerini bölgelere göre ayırmıştır. Detaylı bilgi almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir’den başvuru hizmeti almak isteyen kişiler için iletişim bilgilerimiz;

Adres: Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Tel: +90 232 970 05 13

E-Posta: izmir@vizemerkezi.com

Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi-Cuma 8.30 – 18.00 arası, Cumartesi 10.00 – 14.00 saatleri arası sizlere hizmet vermekteyiz.

Vize Merkezi İle Başvuru Aşamaları

  • Seyahat etmek istediğiniz ülkeye ne amaçla seyahat edeceğinizi netleştirmeniz vize başvuru aşamalarındaki en önemli adımdır.
  • Netleştirdiğiniz seyahatinizi hakkında çağrı merkezlerimizi arayarak o ülkenin vize koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Alanında uzman vize temsilcilerimiz, başvuru işlemlerinizle titizlikle ilgilenmekte, sorularınıza açık ve anlaşılır yanıtlar vererek başvuru aşamalarınızı hızlandırmakta ve kolaylaştırmaktadır.
  • İzmir Vize Merkezine ulaşarak seyahat edeceğiniz ülkenin vize koşullarını içeren evrak listesini talep edebilirsiniz. Talebinizle birlikte temsilcilerimiz e-posta adresinize gerekli evrak listesini yönlendirecektir.
  • Başvuru işlemleriniz için şahsen bulunma zorunluluğunuz yoksa tarafınıza gönderilen bilgi mailindeki evrakları hazırlayarak ofis adresimize kargo ile ulaştırmanız yeterlidir.
  • Bizlere göndermiş olduğunuz evrakları tek tek kontrol etmekte, eksiklerinizi tamamlamakta ve dosyanızı başvuruya hazır hale getirmekteyiz. Bu aşamada seyahatiniz için gerekli ise seyahat sağlık sigortanızı, konaklama ve ulaşım rezervasyonlarınızı da tamamlamaktayız.
  • Eğer başvuru için şahsen gelmeniz ve başvuru merkezinde parmak izi vermeniz gerekirse, sizler için randevu talep ediyor ve randevu gününde sizinle birlikte başvuru merkezinde bulunup herhangi bir sorun yaşamamanız adına sizlere eşlik ediyoruz.
  • Her ülkenin vize başvuru sonuçlanma aşamaları birbirinden farklıdır. Başvurunuz sonuçlandığında pasaportunuzu teslim almakta ve ikamet adresinize kargo ile ulaştırmaktayız.

Alanında öncü firma olan Vize Merkezi, Türkiye’nin farklı şehirlerinde yer alan ofisleriyle sizlere konforlu bir başvuru hizmeti sunmaktadır. Sıkıcı ve yorucu vize prosedürleriyle uğraşmak istemiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir, profesyonel hizmet anlayışıyla hareket eden uzmanlarımızdan başvurunuz için her türlü desteği alabilirsiniz.