Edirne Vize Merkezi

Edirne Vize Merkezi

Edirne Vize Merkezi, planladığınız yurt dışı seyahatlerinizi gerçekleştirmenin ilk adımı olan vize başvuruları konusunda sizlere hizmet veren, başvurularınızı gerçekleştiren bir vize danışmanlık firmasıdır. Yıllara dayanan tecrübesi ve alanında uzman vize temsilcileriyle seyahat etmek istediğiniz ülkenin vize prosedürleri hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz.

Vize başvuru aşamaları sıkıcı, karmaşık ve bazen bir o kadar zor olmaktadır. Ancak sizlerin bu sıkıntılı süreçlerle uğraşmasına gerek kalmadan gerekli prosedürleri sizin adınıza tamamlıyoruz. Edirne ve çevre şehirlerde ikamet ediyorsanız Edirne Vize Merkezi Ofisimizle iletişime geçebilirsiniz. Başvurular hakkında bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir dilerseniz çağrı merkezimizi arayarak telefondan online destek alabilirsiniz.

Vize işlemlerinin her ülkeye göre farklı prosedürler barındırdığını hatırlatalım. Başvuru yapmak istediğiniz ülkenin vize şartları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Müşteri temsilcilerimiz destek almak istediğiniz her konuda sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Ülkelere göre dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Bizlere ulaştığınızda kolay bir başvuru süreci yaşamanız için tüm detayları sizlerle paylaşmakta ve başvuru dosyanızı hazırlamaktayız.

Kolay Adımlarla Vize Başvurunuzu Tamamlayın!

  • Seyahat amacınız konusunda net olun. Hangi ülkeye ne amaçla seyahat edeceğinize karar verin.
  • Amacınızı netleştirdiğinizde çağrı merkezlerimizi arayarak seyahat detaylarınızı anlatın.
  • Temsilcilerimiz seyahat detaylarınıza uygun olarak gerekli evrak listesi ve vize ücretini e-posta adresinize göndermektedir.
  • Sizlere gönderilen bilgi mailinde yer alan evrak listesi ve vize ücret bilgisini inceledikten sonra firmamızla çalışmaya karar verdiğinizde temsilcilerimizle tekrar görüşerek başvurunuz hakkındaki detayları öğrenebilirsiniz.
  • Gerekli belgeleri hazırladığınızda tarafımıza kargo ile ulaştırabilir, dilerseniz şahsen de getirebilirsiniz.
  • Bazı ülke konsolosluklarının parmak izi, elektronik imza vb. uygulamaları olduğu için başvurularda şahsen bulunmanız gerekebilir. Böyle bir durumda başvuru merkezinden randevunuzu almakta ve randevu gününde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız adına sizlere eşlik etmekteyiz.
  • İşlemlerinizin sonuçlanma süreleri başvuru yapılan konsolosluğun yoğunluğuna göre değişebilir. Pasaportunuz çıktığında teslim alarak şahsınıza kargo ile göndermekteyiz.
  • Elinize ulaşan pasaportunuzun vize basılan sayfasını kontrol ediniz. Kişisel bilgilerinizin ve seyahat tarihlerinizin doğru yazılıp yazılmadığını kontrol etmeden seyahatinize başlamanızı tavsiye etmiyoruz.

Vize Merkezi Edirne İletişim Bilgileri

Web sitemiz sizler için başvuru süreçlerinde yol gösterici olması amacıyla hazırlanmıştır. Seyahat etmek istediğiniz ülke sayfasına girerek gerekli prosedürler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Özel durumlarınız varsa müşteri temsilcilerimize ulaşarak durumunuzu izah ettiğiniz takdirde sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Edirne ve yakın şehirlerde ikamet eden vatandaşlar, başvuru işlemleri için firmamızdan rahatlıkla destek alabilirler.

Çalışma saatlerimiz içinde bize ulaştığınızda yardım almak istediğiniz konu hakkında sizlere bilgi vermekteyiz. Seyahatiniz için seyahat sağlık sigortası, konaklama ve ulaşım rezervasyonları zorunlu ise Vize Merkezi Edirne Ofisimiz olarak sizlere bu hizmetleri de sunmaktayız.

Edirne Ofisimiz aracılığıyla başvurularını tamamlamak isteyenler için;

Adres: Edirne Şube Adres : İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1/12 Merkez Edirne

Telefon: +90 284 236 76 77

E-mail: edirne@vizemerkezi.com

Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi-Cuma 8.30 ile 18.00 arası, Cumartesi 10.00 ile 14.00 arası ofisimiz hizmete açıktır.

Vize başvurusu yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, konsolosluk birimlerinin görev çevresidir. Başvuru işlemlerinizi başlatmadan önce konsoloslukların görev bölgesi ayrımı yapıp yapmadığına dikkat edilmelidir. Bizlere ulaştığınızda başvurunuz için hangi görev çevresinden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerektiğini sizlere aktarmaktayız.

Bazı konsolosluk birimleri başvurular için parmak izi, imza vb. prosedürleri uygulamamaktadır. Bu gibi durumlarda şahsen gelmenize gerek kalmadan kargo ile gönderdiğiniz evraklarınızı işleme hazır hale getirerek başvurunuzu tamamlıyoruz. Alanında uzman vize temsilcilerimiz, tarafımıza göndermiş olduğunuz evrakları tek tek kontrol ederek herhangi bir sorun olup olmadığınız sizlere bildirmektedir. Dosyanız için gerekli olan seyahat sağlık sigortası, konaklama/ulaşım rezervasyonlarınızı da tamamladıktan sonra dosyanız işleme hazır hale getirilerek başvurunuz hızlandırılır.

Başvuru evraklarınızın seyahat amacınıza ve mesleki durumunuza (işveren, çalışan, emekli, öğrenci, ev hanımı, devlet memuru vb.) uygun olarak hazırlanması gerekir. Aynı zamanda seyahat masraflarınızı rahatlıkla finanse edebilecek güçte olduğunuzu da kanıtlamanızda fayda vardır. Seyahat sonrasında ülkenize geri döneceğinizi garanti eden evraklar sunmanız da başvurunuzun olumlu sonuçlanmasına katkı sağlayabilir.

Schengen, Ortadoğu ve Afrika ülke vize koşullarıyla ilgili sizlere hizmet sunduğumuz web sitemizde her ülkenin ayrı ayrı vize evrak listesi bulunmaktadır. Sitemizde var olan bilgileri okuduktan sonra başvurunuz için çağrı merkezlerimizi arayarak hangi vize türünden başvuru yapmak istediğinizi belirtmeniz halinde gerekli evrak listesi ve vize ücretini bizlere vermiş olduğunuz mail adresinize gönderiyoruz. Kaliteli, hızlı ve konforlu bir başvuru hizmeti almak adına Vize Merkezi ofisleriyle iletişime geçebilirsiniz.