Afrika CEO Forum

09/11/18, 09:07

Afrikalı CEO'lar, yatırımcılar ve bankacılar için gerçekleştirilen en kapsamlı uluslararası toplantı olduğu bilinen Afrika CEO Forum 7.toplantısının 7.sini Kigali'de 25 & 26 Mart tarihlerinde gerçekleştireceğini duyurdu.

Amaçları Afrika'nın ekonomik potansiyelini açığa çıkartmak olduğu bilinen forumun özel sektör öncülüğünde büyümeyi teşvik ederek, ileri seviye kamu politikası sürdürülmesi ve iş dünyası ile ilgili gelişmelere öncülük etmesidir.

Afrika CEO Forumu, 2012 yılından beri her yıl Afrika iş dünyasının yönünü belirlemek için 1500'den fazla Afrika ve uluslararası firma ve temsilcilerini bir araya getiriyor.
Sizler de;

  • 70 ülkeyi ve bu ülkelerin endüstrisini temsil eden 700 CEO'ya eşlik edebilir,
  • 100'ün üzerinde hükümet görevlisi ve kalkınma ensitüsü başkanıyla tanışabilir,
  • Afrika'da üst düzey finansörler ve yatırımcıların bir araya geldiği toplantıya katılabilirsiniz.

Kigali, Afrikan'nın En Dinamik Bölgesi

AFRIKA CEO FORUM, 25-26 Mart 2019 tarihlerinde Ruanda, Kigali’de düzenlenecektir. Hem fransızca hem de ingilizce konuşan ve hızlı bir şekilde entegre olan Doğu Afrika pazarının kalbinde yer alan Ruanda, yükselen bir ekonomik büyümeyi sürdürmektedir ve AFRIKA CEO FORUM’unun iki çekirdek değeri olan eğitim ve yenilikçilik konularında ciddi bir iddiaya sahiptir.

Ruanda’da lider organizasyonlar mekanı. Katılımcıların yüksek kaliteli altyapı ve hizmet almasını sağlamak için Kigali Kongre Merkezi (KCC) 2019 AFRİKA CEO FORUM'a ev sahipliği yapmak üzere seçildi. Kigali Kongre Merkezi, Kigali'nin önde gelen etkinlik merkezidir ve Afrika'daki bölgesel ve uluslararası kongre, sergi ve festivaller için ideal ortamı sunan en önemli dinamiklerden bir tanesidir.