Bursa Vize Merkezi

Bursa Vize Merkezi

Bursa Vize Merkezi, vize başvurularını Bursa ve çevresinden tamamlamak isteyen kişilerin ulaşabileceği ve destek alabileceği bir danışmanlık firmasıdır. Başvurularınızı Vize Merkezimiz aracılığıyla tamamlamaya karar verdiğinizde bize ulaşabileceğiniz iletişim numaraları sitemizde yer almaktadır. Zahmetsiz, hızlı ve de konforlu bir başvuru hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Başvurularınız için yol gösterici olması amacıyla hazırlanmış olan web sitemizin Tüm Ülkeler bölümüne tıklayarak seyahat etmek istediğiniz ülkenin her türlü vize koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuz anda müşteri temsilcilerimizi arayarak merak ettiğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

Herhangi bir ülkenin vizesine başvurmadan önce yeterli zamanınız olup olmadığını kontrol edin. Bazı başvurular konsolosluk birimin yoğunluğuna bağlı olarak ortalama sonuçlanma sürelerinden daha uzun bir zamanda sonuçlanabilir. Dolayısıyla müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmelerde vize başvurunuz hakkında bilgi alırken sonuçlanma sürelerini de sormayı unutmayınız.

Bursa Vize Merkezi ile Başvurumu Nasıl Tamamlarım?

  • Öncelikle seyahat etmek istediğiniz ülkeye hangi amaçlarla giriş yapmak istediğinizi belirleyin.
  • Seyahat amacı belirlendikten sonra web sitemizde yer alan ilgili ülke sayfasını inceleyebilir, vize başvuru koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Çağrı merkezlerimizi arayarak müşteri temsilcilerimizden gitmek istediğiniz ülkenin vize koşullarını içeren evrak listesini talep edebilir, evraklarınızı bu doğrultuda hazırlamaya başlayabilirsiniz.
  • Hazırlamış olduğunuz evrakları şahsen ofisimize getirebilir ya da kargo ile de gönderebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan belgelerin geçerliliğini, doğruluğunu kontrol etmekte ve herhangi bir yanlışlık varsa sizi bilgilendirerek doğru evraklarla başvuru yapmanızı sağlamaktayız.
  • Vize başvurusu yapmak istediğiniz ülke konsolosluğu kişilerden parmak izi talep ediyorsa işlemleri için başvuru merkezinden randevu alarak randevu gününde herhangi bir olumsuzluk yaşamamanız adına sizlere eşlik etmekteyiz.
  • Şayet parmak izi, elektronik imza vb. uygulaması yoksa şahsen gelmenize gerek kalmadan işlemleri sizin adınıza tamamlamakta ve sonuçlandığında ise sizleri haberdar etmekteyiz.
  • Sonuçlanma sonrasında çıkan pasaportlarınızı dilerseniz ofisimizden teslim alabilirsiniz. Adresinize teslim edilmesini isterseniz de kargo ile ikamet adresinize pasaportunuzu ulaştırmaktayız.
  • Bazı ülkeler kişilerin seyahatini gerçekleştirebilmesi için seyahat sağlık sigortası yapılmasını zorunlu kılmıştır. Bu durumda zorunlu seyahat sağlık sigortanızı ve konaklama, ulaşım rezervasyonlarınızı tamamlayarak dosyanıza eklemekteyiz.

Vize Merkezi Bursa İletişim Adresi

Adres: İstiklal Mahallesi Hakan Sokak No:19/A Osmangazi/BURSA

Tel: +90 224 322 23 65

E-Posta: [email protected]

Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi-Cuma 8.30 ile 18.00 arası, Cumartesi 10.00 ile 14.00 arası hizmet vermekteyiz.

Bursa ve çevresinde ikamet eden ve firmamızdan vize başvuru hizmeti almak isteyen kişiler iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir. Başvurunuz için çağrı merkezimizi arayarak online destek alabileceğiniz gibi ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz. Türkiye’nin birçok ilinde yer alan ofislerimizle sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Vize Merkezi Bursa ofisimiz sizleri zorlu ve karışık prosedürlerle uğraştırmadan başvurunuzu tamamlar. Bazı ülke konsoloslukları şahsen başvuru kabul etmekte, bazı konsolosluklar ise başvuruları yalnızca yetkilendirilmiş aracı firmalar vasıtasıyla kabul etmektedir. Vize başvuru hizmeti alabileceğiniz güvenilir bir firma olarak vize işlemleriniz için sizlere yol göstermekte ve başvuru aşamalarınızı hızlandırmaktayız.

Evrak kontrolü, başvuru formu doldurma, konaklama ve ulaşım rezervasyonları, seyahat sağlık sigortası, başvurunuz için randevu işlemleri vb. sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerdir. Planladığınız seyahati gerçekleştirmek için gerekli evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve ilgili konsolosluk birimine sunulması gerekir. Vize uzmanlarımız sizlerin doğru evraklarla başvuru yapması için gereken özeni göstermekte ve işlemlerinizi hızlandırmaktadır.

Başvurular sonucunda vizelerin onaylanmasında tek yetkili makam ilgili ülkenin konsolosluğudur. Bursa Vize Merkezimizin başvuruların değerlendirilmesi aşamasında herhangi bir yetkisi yoktur. Evrakların eksiksiz ve doğru bir şekilde sunulması vize başvurusunun kesin onaylanacağı anlamına gelmez. Başvurunuz ret cevabı alırsa ve itiraz yolu açıksa bu karara itiraz edebilirsiniz. Ret cevabı tekrar başvuru yapılamayacağı anlamına gelmez. Evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanmasıyla her zaman yeniden başvuru yapma hakkınız vardır.

Vize başvurusunda bulunacağınız her ülkenin kendine has uyulması gereken kuralları bulunmaktadır. Bu şartları yerine getirdiğiniz takdirde ülkeye giriş hakkı kazanırsınız. Ancak vizenizin onaylanması ülkeye kesin giriş izni vermemektedir. Sınır polisleri, gümrükte yapılan kontrollerde şüpheli bir durumla karşılaştığında sizi ülkeye almama yetkisine sahiptir. Dolayısıyla seyahatiniz için geçerli olan sağlık sigortanızı, konaklama rezervasyonlarınızı, ülkeye geri dönüş biletinizi ve seyahatinizin masraflarını rahatlıkla karşılayabildiğinizi kanıtlayan belgeleri yanınızda bulundurmanızda fayda vardır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp