Antalya Vize Merkezi

Antalya Vize Merkezi

Antalya Vize Merkezi, Antalya ve çevresinde ikamet eden vatandaşların vize başvuruları için destek alabileceği bir danışmanlık firmasıdır. Hemen hemen tüm ülke vize başvuruları için hizmet alabileceğiniz güvenilir bir firma olarak sizlere sorunsuz ve kolay bir başvuru süreci sunmaktayız. Bürokratik, sıkıcı, karışık ve aynı zamanda yorucu aşamaları içinde barındıran bu süreci, sizleri yormadan hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamaktayız.

Seyahat etmek istediğiniz ülkenin vize koşullarına dair detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vize Merkezimiz, planladığınız yolculuk için dikkat edilmesi gereken vize kurallarını sizlerle paylaşmaktadır. Web sitemizde yer alan ülke sayfalarından da yolculuk yapmak istediğiniz ülkenin vize şartları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizlere faydalı olması açısından derlemiş olduğumuz sayfalarımızı inceleyip aklınıza takılan soruları müşteri temsilcilerimize yöneltebilirsiniz.

Ülkelerin vize başvuru koşulları birbirinden farklıdır. Her birinin kendine has detayları bulunmaktadır. Bu detaylar hakkında bilgi sahibi olmadan yapılan başvurular sizlere istediğiniz sonucu vermeyebilir. Müşteri temsilcilerimiz, alanında uzman ve departmanındaki ülkenin vize koşullarına hakimdir. Zaman zaman değişebilen vize başvuru koşulları hakkında anında kendini güncelleyen, genç ve dinamik kadromuzla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bazı ülke konsoloslukları şahsi başvuruları kabul ederken bazıları sadece yetkilendirilmiş aracı firma vasıtasıyla kabul eder. Başvurularınızı herhangi bir sorun yaşamadan tamamlamanız için işlem sürecinizi başından sonuna kadar sıkı bir şekilde takip etmekteyiz. Önceliğimiz, sizlerin başvuru aşamalarını hızlandırıp sorunsuz bir şekilde pasaportunuzu teslim almanızı sağlamaktır.

Seyahatiniz için acil durumlar varsa ve vizenizi daha kısa bir sürede almak istiyorsanız durumunuzu müşteri temsilcilerimize izah edin. Eğer başvuru için hızlandırılmış bir hizmet mevcutsa yetkililerimiz sizlere bu konuyla ilgili geri dönüş sağlayacaklardır.

Yıllara dayanan tecrübemizle işlemleriniz için sizlere başvuru kolaylığı sağlamaktayız. Web sitemizde yer alan ülkeler menüsünde her ülkenin kendine özgü vize kurallarından söz edilmiştir. Bu sayfaları inceleyerek başvuru dosyanız için gerekli evrakları seyahat amacınıza ve mesleki durumunuza uygun olarak hazırlayabilirsiniz. Şahsen gelmenize gerek olmadığı durumlarda hazırladığınız bu evrakları kargo ile göndermeniz yeterli olacaktır. Başvuru sürecinde destek aldığınız müşteri temsilcimiz işlemler için bizzat gelmeniz gerektiğinde sizi bu durumdan haberdar edecektir.

Vize Merkezi Antalya İletişim Bilgileri

Adres: Fener Mah. Bülent Ecevit Bulvarı, Grand Duke İş Merkezi No:75 A Kat:3 Daire 13 Muratpaşa/Antalya

Tel: +90 (242) 255 50 09

E-Posta: antalya@vizemerkezi.com

Mesai Saatlerimiz: Pazartesi-Cuma 8.30 ile 18.00 arası, Cumartesi 10.00 ile 14.00 arası

Vize Merkezi Antalya ile Başvurularınızı Tamamlamak Çok Kolay!

  • Ülkelerin vize koşulları birbirinden farklı olsa da her başvuru için dikkat edilmesi gereken noktalar vardır;
  • Pasaportunuzun türüne bağlı olarak seyahat edeceğiniz ülkenin vize prosedürlerine tabii olup olmadığınızı kontrol edin.
  • Seyahat amacınız net olsun. Seyahatinize uygun vize türünden başvuru yapmanız işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.
  • Ülkeye giriş amacınız kesinleştikten sonra seyahat tarih aralıklarınıza karar vererek çağrı merkezimizi arayın. Müşteri temsilcilerimiz başvuruda bulunacağınız ülke vizesi ile ilgili merak ettiğiniz durumları size aktaracaktır.
  • Seyahat amacınıza uygun olarak gerekli evrak listesini yetkililerimizden talep edebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda evrak listesini içeren e-mail tarafınıza ulaştırılacaktır.
  • Mailde yer alan bilgiler doğrultusunda hazırladığınız evrakları ofis adreslerimize kargo ile gönderebilirsiniz. Temsilcimiz, şahsen bulunma ve parmak izi verme durumunuza göre başvuru merkezinden randevu tarihi almaktadır. Randevu gün ve saati sizin onayınıza sunulmakta ve o gün herhangi bir sorun yaşamamanız adına sizlere eşlik etmekteyiz.

Dosyanızın işlemde kalma süresi başvuru yapılan konsolosluğun yoğunluğuna göre değişebilir. Başvurunuz beklediğinizden daha kısa ya da daha uzun bir zamanda sonuçlanabilir. Sonuçlanma aşamasında yetkili olan tek mercii ilgili ülkenin konsolosluğudur. Antalya Vize Merkezinin bu aşamada herhangi bir yetkisi yoktur.

Başvuru için hazırlanan evraklar konsolosluğun istediği usulde ve eksiksiz olarak sunulmalıdır. Evraklarda herhangi bir eksiklik olması durumunda başvurunuz için olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Vize Merkezi olarak evraklarınızın kontrolünü yapmakta ve konsolosluk biriminin istediği usulde sıralayarak başvuruya hazır hale getirmekteyiz.

Seyahatiniz için gerekli olduğu durumlarda seyahat sağlık sigortası, otel ve ulaşım rezervasyonlarınızı tamamlamaktayız. Vize Merkezimiz başvuru işlemleri dolayısıyla alınan randevu için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Lütfen işlemleriniz başlamadan ücret talep eden firmalara itibar etmeyiniz. Antalya Vize Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir süreç yaşatmak için elimizden geleni yapmaktayız.