Ankara Vize Merkezi

Ankara Vize Merkezi

ankara.jpg

Ankara Vize Merkezi, tüm dünya ülkelerinin vize işlemleriyle yakından ilgilenmekte, sizlere kaliteli, güvenilir ve konforlu bir başvuru hizmeti sunmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Her bir ülke için alanında uzman, deneyimli müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır. Seyahatinizi gerçekleştirmek istediğiniz ülke için temsilcilerimizden istediğiniz her konuda destek alabilir, başvurularınızı bürokratik ve sıkıcı prosedürlerle uğraşmak zorunda kalmadan tamamlayabilirsiniz.

Vize başvurularını Ankara ve çevre illerden yapacak olan kişiler, Ankara Vize Merkezi ofislerimiz aracılığıyla işlemlerini tamamlayabilirler. Merkez ilçelerden, Altındağ, Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Gölbaşı, Etimesgut, Sincan ve çevresinde ikamet eden başvuru sahipleri işlemleri için Vize Merkezi ile iletişime geçebilirler.

Vize Merkezi Ankara, sizlere seyahat etmek istediğiniz ülke prosedürlerine uygun olarak başvuru aşamalarını tek tek anlatmaktadır. Bu aşamalar, vizesine başvurmak istediğiniz ülkeye göre değişiklik gösterir. Kimi ülke vize başvuruları için şahsen gelmenize gerek kalmazken kimi ülke başvuruları için de başvuru merkezinde şahsen bulunmalısınız.

Vize başvurularınız için hazırlamanız gereken dosya, seyahat amacınıza, mesleki durumunuza uygun olmalıdır. Hemen hemen tüm ülkeler için yaptığınız seyahat programında, planladığınız gezinin masraflarını karşılayabiliyor olmanız önemlidir. Finansal yeterliliğinizi kanıtlayan evraklar sunmanız başvurunuzun değerlendirilme sürecine olumlu katkı sağlar.

İşlemleriniz ve başvurunuz hakkında detaylı bilgi almak için mesai saatlerimiz içinde telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir dilerseniz ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz. Vize başvurusu yapmak istediğiniz ülkenin prosedürleri hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan Tüm Ülkeler menüsünden seyahat etmek istediğiniz ülkeyi seçerek vize başvuru koşullarını öğrenebilirsiniz. Sitede okuduğunuz bilgiler sorularınıza cevap olmuyorsa iletişim numaralarımızı arayarak müşteri temsilcilerimizle bizzat telefonda görüşerek sorularınızı aktarabilirsiniz.

Vize Merkezi Ankara İletişim Adresi

Ankara çevre il ve ilçelerden tüm dünya vize başvuruları için Vize Merkezinden destek alabilirsiniz. Birçok şehirde faaliyet gösteren ofislerimizle birlikte başvurularınızı kolaylaştırmak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Seyahat edeceğiniz ülkenin vize koşulları hakkında sizlere detaylı bilgiler vererek başvurunuzu konsolosluk biriminin istediği usulde tamamlıyoruz.

Başvuru hizmetini firmamızdan almayı tercih ettiğiniz takdirde bazı seyahatleriniz için gerekli olan seyahat sağlık sigortası ve otel/ulaşım rezervasyonlarınız tarafımızca tamamlanmaktadır. Kurumsal şirket prensibimiz, sizlere kaliteli ve aynı zamanda konforlu bir başvuru hizmeti sunmaktır. Bürokratik engellere takılmadan, sıkıcı vize koşullarıyla uğraşmadan, oluşabilecek herhangi bir sorun için anında çözüm üretebilecek müşteri temsilcilerimizle gereksiz zaman kayıplarının önüne geçmekteyiz.

Ankara'dan başvurularını tamamlayacak kişiler için iletişim bilgilerimiz;

Adres: Bahçelievler Mahallesi Aşkaabat Caddesi (7.Cadde) No: 61/E Çankaya / ANKARA

Telefon: +90 312 970 05 30

E-Posta: ankara@vizemerkezi.com

Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi-Cuma 8.30 ile 18.00 arası, Cumartesi 10.00 ile 14.00 arası sizlere hizmet vermekteyiz.

Seyahat edeceğiniz ülke konsolosluklarının hizmet verdiği bölgeler bazen kısıtlı olabilir. Dolayısıyla vize başvurusunda bulunacağınız ülke konsolosluğunun herhangi bir bölge kısıtlaması olup olmadığını ülke sayfalarımızdan öğrenebileceğiniz gibi temsilcilerimizden ya da bizlere mail atarak da öğrenebilirsiniz. Eğer bölge farkı varsa başvurunuzun ikamet ettiğiniz şehirde yer alan konsolosluk birimine yapılması gerekir.

Vize Merkezi, konsoloslukların anlaşmalı olduğu başvuru merkezleri ve akredite edilmiş seyahat acenteleri vasıtasıyla işlemlerinizi yürütür. Çünkü bazı konsolosluk birimleri başvuruları sadece aracı firma vasıtasıyla kabul eder. Dolayısıyla biometri prosedürleri konsolosluk adına (parmak izi alma gibi) sadece o aracı firmalar vasıtasıyla alınabilmektedir.

Tüm dünya ülkesi vize başvurularında sizlere danışmanlık hizmeti veren Vize Merkezi Ankara, başvuruların değerlendirilme ve sonuçlanma aşamasına müdahale edememektedir. Vize başvurularını, seyahat etmek istediğiniz ülke konsolosluğu değerlendirir ve sonuca bağlar. Gerekli tüm evrakların eksiksiz bir şekilde sunulması, başvurunuzun kesin kabul edileceği anlamına gelmez. Başvurunuzun her aşamasında Vize Merkezi Ankara temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Başvuru yapılan konsolosluk birimi, süreç boyunca kişilerden ek evrak talep etme ve başvuru sahibini mülakata çağırma hakkına sahiptir.

Vize Merkezi Ankara olarak başvuru dosyanızı seyahat etmek istediğiniz ülkenin vize koşullarına uygun olarak hazırlamaktayız. Bazı başvurular için şahsen gelmenize gerek yoktur. Bu gibi durumlarda hazırladığınız şahsi evrakları kargo ile ofis adreslerimize ulaştırmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz tarafımıza gönderilen evrakların kontrollerini yaparak eksiklerini tamamlamakta ve dosyanızı başvuruya hazır hale getirmektedir.

Tüm hazırlıklarınız tamamlandıktan sonra dosyanız için işlem süreci başlar. Her ülkenin vize sonuçlanma süreleri birbirinden farklıdır. Başvurunuz sonuçlandığında çıkan pasaportunuzu ikamet adresinize kargo ile göndermekteyiz. Pasaportunuzu teslim aldığınızda gerekli kontrolleri yapmayı unutmayınız. Seyahat tarihlerinizin, isim ve soy isminizin doğru yazılıp yazılmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Vize Merkezi Ankara temsilcilerimiz, her biri alanında uzman ve çalıştığı ülke departmanının vize prosedürlerine hakimdir. Sizlere dikkat edilmesi gereken tüm detaylardan bahsederek evraklarınızın titizlikle hazırlanması konusunda hizmet vermekteyiz. Seyahat süreniz, amacınız ve kişisel durumlarınızdan bahsetmeniz halinde durumunuza uygun evrak listesi ve ödemeniz gereken vize ücret bilgisi içeren e-postayı tarafınıza göndermekteyiz. Sizlere yönlendirmiş olduğumuz bilgi mailinde çalışma prosedürlerimiz, hazırlamanız gereken evraklar, vize sonuçlanma süresi ve ödemeniz gereken ücret hakkında detaylı bilgi yer almaktadır. Vize işlemleriniz ile ilgili tüm sorularınızı iletişim numaralarımızdan bizlere ulaştırabilirsiniz.