Macaristan Schengen Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Macaristan Vize Merkezi’ni arayarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere gönderecektir.
Vize İşlemleri

Vize İşlemleri

Macaristan Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Daha Fazla Bilgi
Oturum

Oturum

Macaristan'da oturum ve çalışma izni

Daha Fazla Bilgi
Vatandaşlık

Vatandaşlık

Macaristan Vatandaşlığına geçiş

Daha Fazla Bilgi
Konsolosluk

Konsolosluk

Macaristan Başkonsolosluğu, Mcaristan Büyükelçiliği

Daha Fazla Bilgi
Form & Dilekçe

Form & Dilekçe

Macaristan Vize Başvuru Formu, Macaristan Vize Dilekçesi

Daha Fazla Bilgi

Macaristan vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibata geçin!

Vize Merkezi, Macaristan vizesi işlemlerinde uzman kadrosuyla profesyonel danışmanlık hizmeti verir. Macaristan Vize Merkezi, Macaristan vizesi başvuru sürecini profesyonel bir yaklaşımla ele alarak ihtiyacınız olan vizeyi almanızda size yardımcı olur. Vize Merkezi’nin Macaristan vizesi işlemleri departmanı, deneyimli kadrosu ile vize başvuru dosyanızı sonuca odaklı şekilde hazırlamanız için size danışmanlık eder. Macaristan Konsolosluğu, Macaristan vizesinin sonucu hakkında karar verme yetkisine sahip olan tek yetkili kurumdur. Macaristan Konsolosluğu tarafından belirtilen Macaristan vize evrak listesine ve Macaristan vizesi hakkında en güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Macaristan vizesi başvurusuna dair tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz en doğru adres, vize danışmanlığında uzman bir kadroya sahip olan Vize Merkezi’dir. 

Macaristan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
E. kezban bağbaşı 11/10/16, 00:04
Şirket sahibiyim ve Bağ-Kur'umu ödemiyorum. Bu durum vize almamda engel teşkil eder mi?
Cevabı Görüntüle
A. KAYA 30/09/16, 19:29
Merhaba;

Ben Trabzon'da yaşıyorum. Bu sebeple Ankara'ya gitmeden vize almak istiyorum mümkün müdür? Trabzon'da Macaristan Fahri Konsolosluğu var mı?
Cevabı Görüntüle
l. AKTAŞ 21/09/16, 10:36
ben ve eşim Bulgaristan 'a tatil amaçlı Vize Merkezi ne vize başvurusunda bulundum çok kısa zamanda vize işlemlerimi bitirip bana teslim ettiler profesyonel çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum

oncesine konsolosluğu vize başvurusunda bulduktan sonra konsolosluktan bu işlemi yapamıyacağımızı soyliyerek bizi vfs globale yonlendirdiler.
vfs globale gittiğimizde 8-10 gun süreceğini soylediler. acil ve expres uygulama yokmuş bunun uzerine vize merkezine ulaştım
teşekkür ederim..
Cevabı Görüntüle
d. demir 01/09/16, 13:32
Selam. Devlet memuruyum. Macaristan'a turistik amaçlı gitmeyi düşünüyorum. Bordo pasaportum var ve daha önce hiç yurtdışına çıkmadım. Turistik amaçlı gitmeme rağmen bu akraba ziyareti falan olmayacak ama bir arkadaşın evinde kalacağım. Yani davetiye gönderemeyecek kendisi. Böyle olunca da otel rezervasyonu yaptırmayacağım. Sormak istediğim şudur: Davetiye ve otel rezervasyonu şart mı vize alırken?
Cevabı Görüntüle
s. köydengelmez 09/08/16, 16:25
SKK'lı çalışanım. Yıllık iznimi Macaristan'da geçirmek istiyorum. İlk kez yurtdışına çıkacağım. Vize işlemleri hakkında net bir bilgim yok. Birçok şey yazılıyor ve hangisi doğru hangisi yanlış bilmiyorum. Daha önce hiç müracaat etmediğim için evraklar nasıl doldurulacak onu da bilemiyorum. Bu konu hakkında bana bilgi verebilirseniz sevinirim.
Vize Merkezi İletişim
İstanbul
Tel : 0212 970 05 79
avrupa2@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 79
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 79
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 20 26
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com
Ülkeler