Yunanistan vize merkezine hoş geldiniz. Yunanistan vize işlemleri hakkında merak ettiğiniz bilgileri web sitemizde sizin için derledik. Yunanistan vize başvuru işlemlerinizi başından sonuna dek takip ediyoruz. Yunanistan vizesi hakkındaki sorularınız için bize ulaşmanız yeter. Sorularınızı yanıtlamak için sizleri bekliyor olacağız.
Vize İşlemleri

Vize İşlemleri

Yunanistan Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Daha Fazla Bilgi
Oturum

Oturum

Yunanistan'da oturum ve çalışma izni

Daha Fazla Bilgi
Vatandaşlık

Vatandaşlık

Yunanistan vatandaşlığına geçiş

Daha Fazla Bilgi
Konsolosluk

Konsolosluk

Yunanistan Başkonsolosluğu, Yunanistan Büyükelçiliği

Daha Fazla Bilgi
Form & Dilekçe

Form & Dilekçe

Yunanistan Vize Başvuru Formu, Yunanistan Vize Dilekçesi

Daha Fazla Bilgi

Yunanistan’a kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir. Yunanistan vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibata geçin!
Vize Merkezi, Yunanistan vizesi işlemlerinde uzman kadrosuyla profesyonel danışmanlık hizmeti verir. Yunanistan Vize Merkezi, Yunanistan vizesi başvuru sürecini profesyonel bir yaklaşımla ele alarak ihtiyacınız olan vizeyi almanızda size yardımcı olur. Vize Merkezi’nin Yunanistan vizesi işlemleri departmanı, deneyimli kadrosu ile vize başvuru dosyanızı sonuca odaklı şekilde hazırlamanız için size danışmanlık eder. Yunanistan Konsolosluğu, Yunanistan vizesinin sonucu hakkında karar verme yetkisine sahip olan tek yetkili kurumdur. Yunanistan Konsolosluğu tarafından belirtilen Yunanistan vize evrak listesine ve Yunanistan vizesi hakkında en güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Yunanistan vizesi başvurusuna dair tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz en doğru adres, vize danışmanlığında uzman bir kadroya sahip olan Vize Merkezidir.

 

Yunanistan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
A. Yenilmez 21/10/16, 09:18
Merhaba,
Ben, eşim ve 2 kızımla aile olarak Kasım ayı içinde 4 günlük turistik Atina Turu gerçekleştirmek istiyoruz. Eşim ve 2 kızım Bulgaristan Pasaportuna sahipler, benim de eşim üzerinden Bulgaristan'da daimi oturum iznim (residence permit) bulunmakta. Aile olarak yapacağımız 4 günlük turistik seyahat için benim Ülkenizden vize almam gerekiyor mu? Yoksa Bulgaristan Pasaportuna sahip olan ailemle birlikte olmak kaydıyla, ben de Residence Permit kartımla Ülkenize giriş yapabilir miyim? Teşekkür ederim. Ayhan YENİLMEZ
Cevabı Görüntüle
R. ÇAĞER 10/10/16, 17:10
Merhaba vize merkezi yetkilisi,
Makedonya'da öğrenciyim. Oturum iznim var. Şuan Türkiye'deyim. Bir tanıdığımın arabasıyla Makedonya'ya gitmek istiyorum. Benim transit vize başvurusu yapmam için gerekli evraklar neler ve başvuru süreci kaç gün sürer?
Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
S. şener 09/10/16, 18:21
Merhaba vize merkezi yetkilisi,
Konsolosluğa ulaşamadım ve bir konu hakkında yönlendirmenize ihtiyacım var.
Benim babam Yunanistan Gümülcine doğumlu şuan Bursa'da ikamet etmekteyiz. Çifte vatandaşlık hakkımız var mıdır öğrenebilir miyim?
Cevabı Görüntüle
A. KORKUT 07/10/16, 10:33
Merhaba,
Vize başvurusu için randevu almalı mıyım ? Başvuru öncesi yatması gereken bir bedel var mı? Başvuru esnasında yatırmam mümkün mü?
Teşekkürler!
Cevabı Görüntüle
G. Mörel 05/10/16, 15:50
80 yaşındaki annem ile 86 yaşındaki babamı Ayvalık'tan Midilli'ye götürmek istiyorum. Geçerli pasaportları var, vizeleri yok. Başvurmak için İzmir'e gelmeleri şart mıdır? Yoksa ben onlar adına kızları olarak müracaat yapabilir miyim? Tavsiyenizi rica ediyorum.
Saygılarımla!
Vize Merkezi İletişim
İstanbul
Tel :+90 (212) 970 04 52
Faks : +90 (212) 287 72 44
avrupa2@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 04 52
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 04 52
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 20 26
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 55 10
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com
Ülkeler