Vize Merkezi Bulgaristan vizesi işlemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Bulgar vizesi almak için adım adım takip edeceğiniz işlemler hakkında sitemizden bilgi edinebilirsiniz. Bulgaristan vize evrakları listemiz günceldir. Bulgar vizesine dair detaylar ya da Bulgaristan vize başvurusu nereye yapılır gibi sorularınız varsa vize danışmanlığı alabileceğiniz en doğru adrestesiniz. 90 günden fazla olmayan ziyaretleriniz için Bulgaristan Vizesine başvurmak ya da uzun süreli vize işlemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız süreç hakkında sizi bilgilendiriyoruz.
Bulgaristan Vize

Bulgaristan Vize

Turistik, Transit, Ticari, Ziyaret Vizeleriniz için gerekli evrak listesi

Daha Fazla Bilgi
Oturum

Oturum

Bulgaristan'da oturum ve çalışma izni

Daha Fazla Bilgi
Vatandaşlık

Vatandaşlık

Bulgaristan vatandaşlığına geçiş

Daha Fazla Bilgi
Konsolosluk

Konsolosluk

Bulgaristan Başkonsolosluğu, Almanya Büyükelçiliği

Daha Fazla Bilgi
Form & Dilekçe

Form & Dilekçe

Bulgaristan Vize Başvuru Formu, Bulgaristan Vize Dilekçesi

Daha Fazla Bilgi

Vize Merkezi Bulgaristan vizesi işlemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Bulgar vizesi almak için adım adım takip edeceğiniz işlemler hakkında sitemizden bilgi edinebilirsiniz. Bulgaristan vize evrakları listemiz günceldir. Bulgar vizesine dair detaylar ya da Bulgaristan vize başvurusu nereye yapılır gibi sorularınız varsa vize danışmanlığı alabileceğiniz en doğru adrestesiniz. 90 günden fazla olmayan ziyaretleriniz için Bulgaristan Vizesine başvurmak ya da uzun süreli vize işlemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız süreç hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Vize Merkezi Bulgaristan vizesi işlemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Bulgar vizesi almak için adım adım takip edeceğiniz işlemler hakkında sitemizden bilgi edinebilirsiniz. Bulgaristan vize evrakları listemiz günceldir. Bulgar vizesine dair detaylar ya da Bulgaristan vize başvurusu nereye yapılır gibi sorularınız varsa vize danışmanlığı alabileceğiniz en doğru adrestesiniz. 90 günden fazla olmayan ziyaretleriniz için Bulgaristan Vizesine başvurmak Bulgaristan vize evrakları listemiz günceldir.

Bulgaristan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
L. 02/07/16, 19:59
Bulgaristan Vize merkezi iyi çalışmalar dileriz. Kızım ve ben yeşil pasaportluyuz. 18 yaşından küçük boşanmış aile çocukları için vize alırken ebeveyn muvafakatnamesi istendiğini biliyorum. Ancak yeşil pasaport sahipleri için Bulgaristan'a vize gerekmiyor. Kızımla Bulgaristan seyahatimizde babasının muvafakatnamesi istenecek midir acaba? İyi günler.
Cevabı Görüntüle
İlay 02/07/16, 19:59
Sayın Vize Merkezi ekibi Bulgaristan Konsolosluğu turistik vizeyi kaç günde veriyor?
Cevabı Görüntüle
Aykut 02/07/16, 19:59
Sayın Vize Merkezi Yetkilisi, 2 gün önce Hava yolu ile vizeden muaf olarak Sırbistan'a giriş yaptım. Şimdi Kara yoluyla Türkiye'ye dönmek istiyorum. Pasaportumda geçerli 3 aylık çok girişli ticari Almanya Schengen vizem var. Bulgaristan sınırından transit vize almadan geçebilir miyim?
Cevabı Görüntüle
S. Ali Demir 02/07/16, 19:59
Merhabalar. Ben Bulgaristan vatandaşıyım eşim ise T.C vatandaşı. Bizim sizin danışmanlığınızda başvurumuz halinde Bulgaristan Multi vizesi ne zaman sürede ve ne kadar toplam maliyette sonuçlanır. Teşekkürler
Cevabı Görüntüle
M. Karakıvrak 02/07/16, 19:59
Annem 1950'de Türkiye'ye gelmiş. Bulgaristan vatandaşlığı yoktu. Nüfus kağıdında Bulgaristan doğumlu olduğu yazıyordu. Şu an yaşamıyor. Ben Bulgaristan vatandaşlığına başvuru yapabilir miyim? Ayrıca vatandaşlık olmazsa bir emekli olarak oturma izni alabilir miyim? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler. İyi çalışmalar
Vize Merkezi İletişim
İstanbul
+90 (212) 970 05 22
bulgaristan@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 22
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 22
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 39 39
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 23 65
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com
Ülkeler