Bulgaristan Vize Merkezi Sayfasına Hoşgeldiniz
Bulgaristan vize merkezi aracılığıyla 90 güne kadar olan kısa süreli Bulgaristan vize işlemlerinizi ve vize başvurularınızı Ankara, Bursa, İzmir, İstanbul ofislerimizden gerçekleştirebilir, Bulgaristan vizesi için gereken evrakları öğrenebilir, Bulgaristan vize ücretlerine ve Bulgaristan Konsolosluğu vize başvuru formlarını web sitemizden temin edebilirsiniz. Bulgaristan Oturum, Çalışma İzni ve Vatandaşlık konularında ve Bulgaristan’a dair her konuda bilgiye ulaşabilirsiniz. Zaman kayıplarını önlemek amacıyla ofisimize gelmeden en güncel evrak listesini temsilcilerimizden e-posta yoluyla temin ettikten sonra evraklarınızı ofisimize gönderin. Bulgaristan vizesi işlemlerinde parmak izi uygulaması ve konsolosluğa şahsi başvuru olmadığından, kargo ve kurye yoluyla evraklarınızı bize yollayabilir, istediğiniz her konuda Vize Merkezini ziyaret edebilirsiniz.
Bulgaristan Vize

Bulgaristan Vize

Turistik, Transit, Ticari, Ziyaret Vizeleriniz için gerekli evrak listesi

Daha Fazla Bilgi
Oturum

Oturum

Bulgaristan'da oturum ve çalışma izni

Daha Fazla Bilgi
Vatandaşlık

Vatandaşlık

Bulgaristan vatandaşlığına geçiş

Daha Fazla Bilgi
Konsolosluk

Konsolosluk

Bulgaristan Başkonsolosluğu, Almanya Büyükelçiliği

Daha Fazla Bilgi
Form & Dilekçe

Form & Dilekçe

Bulgaristan Vize Başvuru Formu, Bulgaristan Vize Dilekçesi

Daha Fazla Bilgi

Bulgaristan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
s. şentürk 07/09/16, 21:10
2 aylık kızıma Bulgaristan'dan Egn çıkarttım. Türk pasaportu aldım ve vize için başvuruda bulundum ama Egn'si çıkan kişiye vize verilmiyormuş artık, pasavan almam gerekiyormuş. Nasıl yapabilirim, ne gibi evraklar lazım pasavan için nasıl yardımcı olabilirsiniz?
Cevabı Görüntüle
E. Doğan 05/08/16, 18:07
Merhabalar Erasmus programı ile Sofia Üniversitesine gitmeye hak kazandım. Davet mektubunun aslı mı gerekiyor vize islemleri için yoksa fotokopisi de olur mu Bilgilendirirseniz sevinirim
İyi çalışmalar
Cevabı Görüntüle
M. Akkoyun 05/08/16, 18:03
Merhaba. Hem ben hem de eşim Bulgaristan vatandaşıyız. 4 aylık çocuğumuz için Bulgar vatandaşlığı işlemlerini daha hızlı olduğundan orada yapmak istiyoruz. Bunun için T.C. pasaportu çıkarttık, bu pasaporta Bulgaristan vizesi almak istiyoruz. İstenen belgeler nelerdir? Konsolosluğa çocuğun da gelmesine gerek var mıdır? İşlemler nasıl ilerlemektedir. Yardımınızı rica ederim.

İyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
M. Berber 05/08/16, 09:08
Merhaba, Benim öz dedem (babamın babası) Bulgaristan Shumen doğumlu, T.C. kimliğinde bu şekilde görünüyor ancak Bulgaristan vatandaşlığı almamış. Benim çifte vatandaşlık alma şansım olabilir mi? Yardımcı olabilmeniz mümkün müdür?
Cevabı Görüntüle
Güray 05/08/16, 08:07
Merhaba 1950 göçmeni anneannem var geldiklerinden bu yana hiç Bulgaristan'a gitmemişler. Şimdi vatandaş olarak Bulgaristan'a gitmek ve burada doğan çocuklarını da onun üzerinden vatandaş yaptırmak istiyor. Nasıl bir yol izlemeli ve neler toplaması gerekmektedir. Yardımcı olur musunuz?
Vize Merkezi İletişim
İstanbul
+90 (212) 970 05 22
bulgaristan@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 22
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 22
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 23 65
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com
Ülkeler