Resmi Tatil ve Özel Günler

Bulgaristan Başkonsolosluğu, Türkiye resmi tatil günlerinde ve Bulgaristan resmi tatil günlerinde kapalıdır.

1 Ocak 2016 Yeni Yıl
3-4 Mart 2016 Bulgaristan Kurtuluş Bayramı
29 Nisan-2 Mayıs 2016 Paskalya Bayramı
6 Mayıs 2016 Gergyovden
19 Mayıs 2016 Atatürk’ü anma ve gençlik bayramı
23-24 Mayıs2016 Bulgar Eğitim, Kültür ve Yazma Bayramı
4 (yarım gün)-5-6-7 Temmuz 2016 Ramazan Bayramı
30 Ağustos 2016 Zafer Bayramı
5-6 Eylül 2016 Bulgaristan Birleşme günü
12-13-14-15 Eylül 2016 Kurban Bayramı
22-23 Eylül 2016 Bulgaristan Bağımsızlık Günü
28 (yarım gün)-29 Ekim 2016 Cumhuriyet Bayramı
26 Aralık 2016 Noel

 

Vize Merkezi İletişim
İstanbul
+90 (212) 287 73 32
+90 (212) 287 73 33
bulgaristan@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 22
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 22
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (850) 460 15 22
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 23 65
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com
Ülkeler