Norveç vize merkezine hoş geldiniz. Norveç vizesiyle ilgili ihtiyacınız olan bilgileri sizin için derledik. Norveç Konsolosluğu'yla işbirliği içinde güvenilir vize işlemlerinizi yürütmenizi sağlıyoruz. Norveç vize işlemlerinizi hızlıca sonuçlandırmak, sorunsuz ve çözüm odaklı vize hizmeti almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz
Vize İşlemleri

Vize İşlemleri

Norveç Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Daha Fazla Bilgi
Oturum

Oturum

Norveç'te oturum ve çalışma izni

Daha Fazla Bilgi
Vatandaşlık

Vatandaşlık

Norveç vatandaşlığına geçiş

Daha Fazla Bilgi
Konsolosluk

Konsolosluk

Norveç Başkonsolosluğu, Norveç Büyükelçiliği

Daha Fazla Bilgi
Form & Dilekçe

Form & Dilekçe

Norveç Vize Başvuru Formu, Norveç Vize Dilekçesi

Daha Fazla Bilgi

Norveç’e kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.
Norveç vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibata geçin!
Vize Merkezi, Norveç vizesi işlemlerinde uzman kadrosuyla profesyonel danışmanlık hizmeti verir. Norveç Vize Merkezi, Norveç vizesi başvuru sürecini profesyonel bir yaklaşımla ele alarak ihtiyacınız olan vizeyi almanızda size yardımcı olur. Vize Merkezi’nin Norveç vizesi işlemleri departmanı, deneyimli kadrosu ile vize başvuru dosyanızı sonuca odaklı şekilde hazırlamanız için size danışmanlık eder. Norveç Konsolosluğu, Norveç vizesinin sonucu hakkında karar verme yetkisine sahip olan tek yetkili kurumdur. Norveç Konsolosluğu tarafından belirtilen Norveç vize evrak listesine ve Norveç vizesi hakkında en güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Norveç vizesi başvurusuna dair tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz en doğru adres, vize danışmanlığında uzman bir kadroya sahip olan Vize Merkezidir. 

 

Norveç ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

İ. 08/08/16, 04:29
slm ben irfan şeker daha önce norweçe gittim vize işlemlerimi form internetten rendavu alabilirmisiniz irtibat halinde olursak sevinirim saygılarımla
Vize Merkezi İletişim
İstanbul
Tel : 0532 476 25 16
Faks : +90 (212) 287 72 44
avrupa@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 99
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 99
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 20 26
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com
Ülkeler