Dubai Vize Ücreti

Dubai vize ücreti başvuru yapılan vize türüne ve vizenin süresine göre değişiklik göstermektedir.  Dubai vize başvuru işlemleri Vize Merkezi’nin Dubai sayfasından online olarak yapılabilen bir vize türüdür. Dubai vize başvurusu konsolosluk tarafından yetki verilmiş seyahat acenteleri üzerinden işleme alınmakta olup istenen evraklarla birlikte Dubai vize ücretinin ödenmesi istenmektedir. Vize Ücreti online sistem üzerinden nakit olarak ödenmektedir. Dubai vizesinin herhangi bir nedenden dolayı ret olması halinde vize ücreti konsolosluk tarafından iade edilmemektedir.

Dubai vize ücreti başvurunun değerlendirilmeye alınması için istenmektedir. Dubai vize başvurularında herhangi bir yaş ayırımı yapılmaksızın başvuru sahiplerinden tam ücret talep edilmektedir. Dubai vize ücreti belli dönemlerde değişiklik gösterebilmektedir.

Dubai Vize Reddi

Dubai Vize Ücreti Hakkında

Dubai vize ücreti başvurunun değerlendirmeye alınabilmesi için talep edilmektedir. Ret alan veya herhangi bir nedenle güvenliğe takılan başvuruların ücret iadesi konsolosluk tarafından yapılmaz. Dubai vize ücreti Dubai vize türlerine göre değişiklik göstermektedir. Dubai turistik vize başvurularında herhangi bir yaş ayırım yapılmaz. Dubai vize ücretleri için müşteri temsilcimizle  iletişime geçebilir, temsilcimizden detaylı evrak listesi ile birlikte Dubai vize ücretlerinin e-mail olarak gönderilmesini talep edebilirsiniz.

30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem, 30 Gün içinde Çok Girişli Kısa Dönem, 90 Gün içinde Tek Girişli Uzun Dönem ve 90 Gün içinde Çok Girişli Uzun Dönem Dubai vize türlerinin ücretleri birbirinden farklıdır. Dubai vize türleri giriş çıkış sayılarına, tekli veya çoklu girişli olmasına ve ülkede kalış süresine göre değişmektedir.

Dubai Vize Ücreti

Dubai Evrak tasdik ücretlerinde konsolosluk, her evrak için ayrı başvuru ücreti almaktadır. Ticari başvurularda sayfa başına ücret alınmamaktadır. Şahsi ve ticari evrak tasdik ücretlendirmeleri birbirinden farklıdır. Eğer fatura tasdik yapılacak ise fatura toplamına göre tasdik ücretini konsolosluk belirlemektedir. Söz konusu durumla ilgili lütfen temsilcilerimizle iletişime geçiniz.
Dubai Ticari vize ücreti, başvuru sahibinin ihtiyaç duyduğu vizenin türüne göre değişmektedir. Dubai kısa süreli tek veya çok girişli ya da uzun süreli tek girişli veya çok girişli olmasına istinaden farklılık göstermektedir.

Dubai Vize Başvuru Ücretini Nasıl Ödeyebilirim?

Dubai vize ücretinin ne şekilde ve nereden ödeyebileceğinizi detaylı bir şekilde açıklayacağız. Dubai Konsolosluğuna herhangi bir şekilde nakit ödeme söz konusu değildir. Ancak banka aracılığıyla nakit ödeme yapılabilmektedir. 

Ödeme yöntemleri hakkındadaha fazla bilgi almak için ortadogu@vizemerkezi.com e-posta gönderebilir veya Tel : +90 (212) 970 05 10 numaralı telefondan Vize Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Dubai Vizesi Gerekli Evraklar

Dubai Vize Ücreti ile ilgli Bilinmesi Gerekenler

1. Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğu vize başvuru ücretlerini iade etmemektedir
2. Dubai vize başvuru ücretleri başka bir başvuru sahibine devredilemez.
3. Dubai vize ücretleri yalnızca tek başvuru için kullanılmaktadır. Eğer vize reddedilerse yeni bir vize başvurusu yapılarak yeniden vize ücreti ödenir.
4. Dubai vize ücretleri ile başka bir ülke için vize başvurusunda bulunamazsınız.
5. Vize Merkezi Dubai departmanı Dubai vize başvuru evraklarının hazırlanması, evrakların kontrolü ve randevuların takip edilmesi ile yükümlüdür. Dubai vize başvurularının değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması yetkisi sadece Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Konsolosluğunun inisiyatifinde bulunmaktadır.

Dubai Vize Süresine Göre Başvuracağınız 2018 Yılı Dubai Vize Ücretleri

Dubai vize ücretleri seçilen vize türüne ve vizenin süresine göre değişiklik göstermektedir. Seyahat amacınıza uygun vize türünüzü belirledikten sonra ödeyeceğiniz vize ücretini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Vize Türü Vize Ücreti
Dubai 30 Gün Tek Girişli 115 USD
Dubai 30 Gün Çok Girişli 400 USD
Dubai 90 Gün Tek Girişli  350 USD
Dubai 90 Gün Çok Girişli 700 USD
Dubai Evrak Tasdik 150 USD

 

Yükleniyor...
Telefon