Dubai Vize Ücreti

Dubai vize ücreti Dubai'ye giriş sayınız ve Dubai vizenizin süresine göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanında eskpress başvurularda fiyat farkı alınmaktadır. Dubai vizesinde en çok tercih edilen 30 ünlük tek girişli vizedir. 

Dubai vizesi online yapılan bir başvurudur. Vizeniz pasaporta basılmaz, tarafınıza elektronik ortamda iletilir. Vizeye başvuru yapmak isterseniz online form doldurulmalı ya da Dubai vize uzmanımızla sol menüdeki size uygun olanı şubemizi seçerek iletişime geçebilirsiniz.

Dubai Vize Ücret Listesi

  • 30 Günlük - Tek Girişli Vize Ücreti: 115 USD
  • 30 Günlük - Çok Girişli Vize Ücreti: 400 USD
  • 90 Günlük - Tek Girişli Vize Ücreti: 350 USD
  • 90 Günlük - Çift Girişli Vize Ücreti: 700 USD 

Dubai'ye gerçekleştireceğiniz ziyaretin amacı vize ücretlerine etki etmemektedir. Ticari, turistik, fuar ya da aile ve arkadaş ziyaretleri için yukarıda belirtilen vize türlerinden birini seçerek başvuruda bulunmalısınız. 

Dubai vize ücretini dilerseniz peşin, kredi kartı ya da eft/havale şeklinde ödeyebilirsiniz. Başvuru ücretlerine hizmet bedelimiz dahil olup sizden başka bir hizmet ücreti talep edilmeyecektir. Vizeniz yoğunluk durumuna bağlı 1-3 iş günü arasında çıkmaktadır. 

Online form doldurarak ya da vize uzmanımızla yapacağınız görüşme sonucunda göndereceğiniz mail üzerinden başvurunuz resmi olarak işleme alınır ve sonuçlandığı an Dubai vize uzmanımız tarafından size mail atılır ve bilgilendirme amaçlı aranırsınız. 

Dubai vize başvurunuz için alınan ücretler kişi başı olup; çocuk, bebek ya da yetişkin ayrımı yapmaksızın herkesten aynı ücret alınmaktadır. 

Alacağınız Birleşik Arap Emirlikleri vizesi Abu Dabi, Acman, Dubai, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn emirliklerinin hepsini kapsamaktadır. Vizenizle dilediğiniz emirlikten seyahat etmeye başlayabilirsiniz.

Sizler de evrak angaryasından kurtularak en kısa sürede vizenizin sonuçlanmasını isterseniz yapmanız gereken tek şey Vize Merkezi ile iletişime geçmek olacaktır.

Oturumu Olan Yabancı Vatandaşlar İçin Dubai Vizesi

Türkiye Cumhuriyeti oturum kartına sahip kişiler Dubai vizesi için vize uzmanımızla iletişime geçerek Dubai vizesi için başvuru yapabilirler. Yabancı vatandaşlar vize ücreti için vize uzmanımızla iletişime geçerek gerekli bilgileri temin edebilirler. Başvuruda oturum kartlarının ve pasaportlarının görselleri gerekmektedir. Yabancı 

Dubai Vizesi Hakkında Bilgi

  • Kısa Dönem Tek Girişli : 58 gün geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren en fazla 29 gün kalış hakkı verir ve tek giriş çıkış için kullanılır.
  • Uzun Dönem Çok Girişli : 58 Gün geçerlilik vardır, 57.gün bile girse 90 gün boyunca istediği gibi giriş - çıkış yapabilmektedir.
  • Uzun Dönem Tek Girişli : 58 Geçerlilik vardır, Giriş yaptığında sadece 90 gün boyunca kalmaktadır, çıkış yapıp tekrar geri girememektedir.
  • Dubai vizesinin işleme alınması için vize ücretinin yatırılması gerekmektedir. Bu sebeple başvuru evraklarınızla beraber vize ücretinizi de havala/eft, kredi kartı ya da nakit seçeneklerinden biri ile ödemeniz gerekmektedir.

 

Yükleniyor...
Telefon