Dubai Vize Ücreti

Dubai Vize Ücreti başvuru yapılan vize türüne, seyahat süresine ve Dubai sınırları içerisine giriş hakkına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Söz konusu durumlara ek olarak express başvuru işlemleri de fiyat farkına tabii tutulmaktadır. Ülkemiz sınırları içerisinden Dubai 30 Günlük Tek Girişli Vize en çok tercih edilen vize türüdür.

Dubai vizesine başvuru işlemleri online olarak yapılabilmektedir. Vize pasaporta basılmadan başvuru sahibine elektronik ortamda gönderilmektedir. Başvuru işlemlerini başlatmak için online form doldurabilir veya iletişim adreslerimizi kullanarak vize temsilcilerimiz ile görüşme yapabilirsiniz.

Dubai Vize Ücret Listesi

 • 30 Günlük        Tek Girişli Vize Ücreti    110 USD           
 • 30 Günlük        Çok Girişli Vize Ücreti  225 USD         
 • 90 Günlük        Tek Girişli Vize Ücreti  235 USD         
 • 90 Günlük        Çift Girişli Vize Ücreti   520 USD         
 • 48 Saatlik         Tek Girişli Vize Ücreti     65 USD           
 • 96 Saatlik         Tek Girişli Vize Ücreti     79 USD           
 • Cruise 30 Gün Çok Girişli Vize Ücreti  115 USD         
 • 24 saatte vize  Çok Girişli Vize Ücreti  260 USD         

Dubai vize ücretleri peşin, kredi kartı veya eft/havale yolu ile ödenebilmektedir. Başvuru ücretleri içerisinde tarafımızdan almış olduğunuz danışmanlık hizmeti için gerekli olan hizmet bedeli yer almaktadır. Dubai vizesine başvuru değerlendirmeleri ortalama 1 ila 3 iş gününü kapsamaktadır.

Online form doldurma veya vize temsilcilerimiz ile gerçekleştireceğiniz görüşmeler sonucunda gerekli evrakların teslimi ve ilgili vize bedeli tahsis edilmektedir. Bir sonraki adımda başvuru resmi olarak işleme alınmakta ve sonuçlanması aşamasında tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli bilgilendirme sağlanmaktadır.

Dubai Konsolosluğu tarafından belirlenen ve dönemsel olarak güncellenen vize bedelleri kişi başı olup; çocuk veya yetişkin ayrımı yapılmaksızın herkes için geçerli kabul edilmektedir. Kurumumuz danışmanlığı ile alacak olduğunuz Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) vizesi Abu Dhabi, Ajman, Dubai, Füceyre, Resü'l Hayme, Şarika ve Ummül Kayveyn emirlikliklerinin tümünü kapsamaktadır.

Kurumumuz ile iletişime geçerek başvuru işlemlerinin tarafınız açısından oldukça kolay bir şekilde tamamlanmasını ve en hızlı şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Vize Merkezi olarak vize talebi oluşturma sürecini profesyonel bir şekilde yöneterek şahsen bulunma zorunluluğunuz olmaması nedeniyle süreç boyunca rahatlıkla takibini yapabilmenizi sağlamaktayız.

Türkiye'de Oturum İzni Olan Yabancı Vatandaşlar İçin Dubai Vizesi

Türkiye Cumhuriyeti oturum kartına sahip olan yabancı uyruklu vatandaşlar Dubai vizesi için tarafımız ile iletişime geçerek vize başvuru işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilmektedir. Yabancı pasaport sahipleri için Dubai vize ücreti bilgilerine temsilcilerimiz ile görüşme yaparak ulaşılabilmektedir. Söz konusu başvurularda başvuru sahibinin pasaport ve oturum izinlerini ibraz etmeleri şartı aranmaktadır.

Dubai Vizesi Hakkında Bilgi

 • Kısa Dönem Tek Girişli Vize: Dubai kısa dönem tek girişli vizesi onay tarihi itibariyle 58 gün geçerlilik süresine sahiptir. Söz konusu vize ile Dubai sınırları içerisine giriş yapılması itibariyle 29 gün kalış ve tek giriş hakkı verilmektedir.
 • Kısa Dönem Çok Girişli Vize: Dubai kısa dönem çok girişli vizesi onay tarihi itibariyle 58 gün geçerlilik süresine sahip bir vize türüdür. Vizenin izin verdiği süre olan 30 ikame günü dahilinde ülke sınırları içerisine birçok kez giriş hakkı verilmektedir.
 • Uzun Dönem Çok Girişli Vize: Dubai uzun dönem çok girişli vizesi onay tarihi itibariyle 58 gün geçerlilik süresine sahiptir. Vizenin izin verdiği süre olan 90 ikame günü dahilinde ülke sınırları içerisine birçok kez giriş hakkı verilmektedir.
 • Uzun Dönem Tek Girişli Vize: Dubai uzun dönem tek girişli vizesi onay tarihi itibariyle 58 gün geçerlilik süresine sahip bir vize türüdür. Söz konusu vize türü ile birlikte ülkeye bir kez giriş yaparak 90 gün kalış izni ile ikamet edilebilmektedir.

Dubai vize başvurusunun işleme alınabilmesi için Dubai vize ücreti talep edilmektedir. Başvurunun herhangi bir nedenden dolayı reddedilmesi halinde ilgili ücret başvuru sahibine iade edilmemektedir. Bu nedenle tarafımızdan danışmanlık desteği alarak başvurunun hatalı yapılmasından dolayı reddedilmesi ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. Konu ile ilgili ayrıca merak ettiğiniz soruları sormak veya doğrudan başvuru sürecini başlatmak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Dubai Vize Hayalini Bize Bırak!

Yükleniyor...
ALT MENÜ
× Dubai 2021 Expo
Dubai Online Başvuru
Turistik Vize
30 Gün Çok Girişli Vize
30 Gün Tek Girişli Vize
90 Gün Çok Girişli Vize
90 Gün Tek Girişli Vize
Ticari Vize
Transit Vize
Dubai 96 Saatlik Transit Vize
Dubai Cruise Vizesi
Yabancılar için Dubai Vizesi
Evrak Tasdik İşlemleri
Gerekli Evraklar
Vize Ücreti
Vize Reddi
Dubai Vize Uzatma
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 27867
Telefon
x
POI