Dubai Vize Ücreti

Dubai vize ücreti başvuru yapılan vizenin süresine göre değişiklik göstermektedir. Dubai vize başvuru işlemleri Vize Merkezi’nin Dubai sayfasından online olarak yapılabilen bir vize türüdür dilerseniz vize uzmanımızla irtibata geçerekte Dubai vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Dubai vize başvurusu konsolosluk tarafından yetki verilmiş seyahat acenteleri üzerinden işleme alınmakta olup istenen evraklarla birlikte ücretinin ödenmesi istenmektedir. Vize Ücreti online sistem üzerinden nakit olarak ödenmektedir. Dubai vizesinin herhangi bir nedenden dolayı ret olması halinde vize ücreti konsolosluk tarafından iade edilmemektedir.

Dubai vizesi için vize ücreti başvurunun değerlendirilmeye alınması için istenmektedir. Dubai vize başvurularında herhangi bir yaş ayırımı yapılmaksızın başvuru sahiplerinden tam ücret talep edilmektedir.

Dubai Vize Ücreti Hakkında

30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem, 30 Gün içinde Çok Girişli Kısa Dönem, 90 Gün içinde Tek Girişli Uzun Dönem ve 90 Gün içinde Çok Girişli Uzun Dönem Dubai vize türlerinin ücretleri birbirinden farklıdır. Dubai vize türleri giriş çıkış sayılarına, tekli veya çoklu girişli olmasına ve ülkede kalış süresine göre değişmektedir.

Dubai Evrak tasdik ücretlerinde konsolosluk, her evrak için ayrı başvuru ücreti almaktadır. Ticari başvurularda sayfa başına ücret alınmamaktadır. Şahsi ve ticari evrak tasdik ücretlendirmeleri birbirinden farklıdır. Eğer fatura tasdik yapılacak ise fatura toplamına göre tasdik ücretini konsolosluk belirlemektedir. Söz konusu durumla ilgili lütfen temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

Dubai Ticari vize ücreti, başvuru sahibinin ihtiyaç duyduğu vizenin türüne göre değişmektedir. Dubai kısa süreli tek veya çok girişli ya da uzun süreli tek girişli veya çok girişli olmasına istinaden farklılık göstermektedir.

Dubai Vize Başvuru Ücretini Nasıl Ödeyebilirim?

Dubai için vize ücretinin ne şekilde ve nereden ödeyebileceğinizi detaylı bir şekilde açıklayacağız. Dubai Konsolosluğuna herhangi bir şekilde nakit ödeme söz konusu değildir. Ancak banka aracılığıyla nakit ödeme yapılabilmektedir. 
Ödeme yöntemleri hakkındadaha fazla bilgi almak için ortadogu@vizemerkezi.com e-posta gönderebilir veya Tel : +90 (212) 970 05 10 numaralı telefondan Vize Merkezi’ni arayabilirsiVi,zeV

Vize Süresi Giriş Sayısı Vize Ücreti
30 Gün Tek Giriş 115 USD
30 Gün Çok Giriş 400 USD
90 Gün Tek Giriş

350 USD

90 Gün Çok Giriş 700 USD
Evrak Tasdik   150 USD

 

Yükleniyor...
Telefon