Dubai Vize İşlemleri

60 saniyede Dubai Online Vize Başvurusu yapabilmek için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Formu doldurmaya başlamadan önce Pasaport görüntüsünü, Kimlik fotokopisinin ön, arka yüzünü ve Bilgilendirme ve Taahhütname Formunu önceden hazırlayınız.

(Yükleyeceğiniz dosyalar .pdf, .flv, .avi, .jpg, .jpeg, .png, .gif formatında olabilir.)

Vizeniz 72 saat içerisinde onaylandıktan sonra Bilgilendirme ve Taahütname Formunu imzalayıp ortadogu@vizemerkezi.com mail adresine gönderiniz.

Dubai E-Vize Online başvurusu 30 Gün Tek Girişli yapılmaktadır. Diğer vize çeşitleri için Dubai uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Vize Merkezi olarak, Dubai vize başvuruları ile ilgili geniş kapsamlı profesyonel danışmanlık desteği sağlamaktayız. Vize Merkezi Dubai Departmanı, başvuru sürecini profesyonelce ele alarak ihtiyacınız olan vize türünü en hızlı ve doğru bir şekilde almanızda yardımcı olur.
 

Vize Merkezi, Dubai vizesi ile ilgili karar verme yetkisine sahip değildir. Vize Merkezi temsilcileri vize başvurusunu eksiksiz bir şekilde yapabilmeniz için danışmanlık hizmeti verir. Online Dubai Vizesi Başvuruları için lütfen müşteri temsilcilerimizi ile iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşım sağlayın.

Dubai Vize İşlemleri 

Birleşik Arap Emirlikleri bünyesinde yer alan 7 emirlikten biri olan Dubai’ye seyahat planı olan kişiler Dubai vize işlemleri dahilinde bulunan adımları kurumumuz Vize Merkezi aracılığıyla oldukça kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmektedir. Ülkemiz sınırları içerisinden Bordo Umuma Mahsus Pasaport sahibi olarak Dubai’ye seyahat edecek vatandaşlarımızın seyahatleri öncesinde vize sahibi olmaları gerekmektedir. Hususi (Yeşil) Pasaport, Diplomatik (Siyah) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaportu sahibi kişiler Dubai’ye yapacakları 90 günü aşmayan seyahatler için vize sahibi olma zorunluluğundan muaf tutulmaktadır. 

Dubai vize işlemleri uzman kadromuz tarafından şahsınız adına en doğru şekilde gerçekleştirilmektedir. Bunun için kurumumuz ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Vize temsilcilerimiz başvuru adımlarını sizin adınıza tamamlayarak süreç sona erene kadar takibini yapabilmenizi sağlamaktadır. 

Dubai vizesine başvuru işlemleri için talep edilen belgeler ülkeye yapılacak olan giriş sayısına, seyahat nedenine ve seyahat süresine göre değişiklik göstermektedir. Temsilcilerimiz seyahat planına uygun olan belgeler için gerekli bilgilendirmeyi yaparak başvuru dosyasının eksiksiz olarak hazırlanmasını sağlamaktadır. Dubai sınırları içerisine yapılacak olan kısa süreli vize başvuruları konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş olan vize merkezleri aracılığıyla yapılmaktadır. Başvuru işlemleri sırasında danışmanlık desteği veren kurumların vize taleplerini kabul etme ve değerlendirme yetkisi bulunmamaktadır. Dubai’ye giriş izni yalnızca Birleşik Arap Emirlikleri diplomatik temsilcilikleri tarafından verilebilmektedir.

Ekspres Dubai Vizesi, VIP Dubai Vizesi ve Acil Dubai Vizesi başvuruları 24 saat içinde değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Dubai seyahatinize uygun olan başvuru süreci ile ilgili kurumumuz ile iletişime geçerek detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. Dubai vizesi temsilcilerimiz şahsen bulunma zorunluluğunuz olmaksızın süreci sizin adınıza yöneterek eksiksiz bir başvuru yapabilmeniz konusunda hizmet vermektedir. 

Dubai Vize Başvurusu 

Dubai vizesine başvuru işlemlerini başlatmadan önce Dubai sınırları içerisine yapılacak olan seyahat amacının belirlenmesi gerekmektedir. Bir sonraki adımda seyahat amacına uygun olan vize türüne ait gerekli belgelerin bir araya getirilmesi yer almaktadır. Vize Merkezi olarak Dubai vizesine başvuru adımlarını sizin adına en doğru şekilde tamamlamaktayız. 

Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Ofisi yetkilileri Dubai vize taleplerini değerlendirme aşamasında gerekli belgeleri eksiksiz olarak görmek istemektedir. Gerekli belgeler içerisinde başvuru sahibi kişinin çalışma durumu, kişisel bilgileri, mal varlığı, aile bireylerine ait bilgilerinin yer alması zorunluluğu bulunmaktadır. Gerekli evraklar sayfamız aracılığıyla vize türlerine ait belgeler konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Dubai vize işlemleri sırasında ibraz edilecek olan pasaportun seyahat bitiş tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportun 10 yıldan eski olması, herhangi bir şekilde deformasyona uğramış olması başvurunun işleme alınmamasına veya ret kararı ile sonuçlanmasına neden olabilmektedir. Dubai temsilcilerimiz tüm belgelerinizi inceleyerek herhangi bir eksik veya hata görmesi durumunda şahsınız ile iletişime geçmektedir. Bu sayede başvuru dosyasının talep edildiği şekilde hazırlanmamış olmasından dolayı vize talebinin reddedilmesi ihtimalinin önünde geçilmektedir. 

Konsolosluğun randevu yoğunluğu ve evrak talep etme gibi durumlarında başvuru sonuçlanma süresinde değişiklikler meydana gelebilmektedir. Seyahat planı ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamak adına başvuru işlemlerinin en az 10 gün öncesinde tamamlanmış olması tavsiye edilmektedir. Vize Merkezi temsilcilerimiz ile iletişime geçerek başvuru işlemlerini kolaylıkla başlatabilirsiniz. 

BAE üzerinden diğer ülkelere aktarmalı olarak seyahat edecek kişilerin bekleme sürelerinin 24 saati aşacak olması durumunda Dubai 96 Saatlik Transit Vizesi için başvuru yapmaları gerekmektedir. Dubai Transit vizesi sahiplerinin Dubai üzerinden aktarmalı olarak gidecekleri ülkeye (onward flight) 96 saat içinde uçmaları ve gerekli izni gösteren evrakları beyan etmeleri gerekmektedir. 

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) - Dubai Vize Türleri 

 • 30 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi: Dubai kısa dönem tek girişli turistik vizesi 30 günden kısa sürecek seyahatlerde tahsis edilmektedir. 30 günlük tek girişli vizenin izin verdiği ikamet süresi uzatılamamaktadır. Bu vize türü veriliş tarihinden itibaren 58 gün geçerli olmaktadır. 
 • 30 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi: Dubai kısa dönem çok girişli vize ülke sınırları içerisine çoklu giriş hakkı tanımaktadır ve ilgili konaklama süresi uzatılamamaktadır. 30 Günlük Çok Girişli Vize ile ülke sınırları içerisinde 30 gün konaklama izni verilmektedir. Bu vize türü veriliş tarihinden itibaren 58 gün geçerli olmaktadır. 
 • 90 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi: 90 gün tek girişli uzun dönem vizesi Dubai sınırları içerisinde 90 güne kadar konaklama izni vermektedir. Bu vize türü turistik, ticari, aile ve arkadaş ziyareti gibi amaçlarla verilmektedir ve ülkeye yalnızca bir defa giriş hakkı tanımaktadır. Bu vize türü veriliş tarihinden itibaren 58 gün geçerli olmaktadır. 
 • 90 Gün Çok Girişli Dubai Vizesi: 90 gün çok girişli uzun dönem vizesi Dubai sınırları içerisine 90 güne kadar konaklama amacıyla seyahat edecek ve ülkeye birden fazla kez giriş yapacak kişilere tahsis edilmektedir. Bu vize türü veriliş tarihinden itibaren 58 gün geçerli olmaktadır. 
 • Cruise Vizesi: Cruise Vizesi çok giriş hakkı tanıyan bir vize türüdür. Vize onay tarihinden itibaren 30 gün boyunca geçerli olmaktadır. İlgili vize türünü seyahat rotasında Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai) bulunan veya seyahatleri Birleşik Arap Emirlikleri sınırları içerisinden başlayacak olan Cruise turları yolcularına tahsis edilmektedir. 
 • 48 Saatlik Vize: 48 Saatlik Vize tek giriş hakkı ile verilmektedir. Dubai Havalimanı Terminali 1-2-3’ten yapılmakta olan aktarmalı uçuşlar için kullanılmaktadır. Bu vize tipi çin 3 ayaklı uçak biletine sahip olunması gerekmektedir. Vize onay tarihinden itibaren 30 gün boyunca geçerli olmaktadır. Bu vize türü ile Birleşik Arap Emirlikleri sınırları içerisine giriş yapıldığı an itibariyle 48 saat konaklama hakkı tanınmaktadır. 
 • 96 Saatlik Vize: 96 Saatlik vize tek girişli olarak verilmektedir. Vize onay tarihinden itibaren 30 gün boyunca geçerli olmaktadır. Bu vize türü ile Birleşik Arap Emirlikleri sınırları içerisine giriş yapıldığı an itibariyle 96 saat konaklama hakkı tanınmaktadır.

Dubai Vize İşlemleri Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler 

 • Dubai Emirliği Göçmenlik Ofisleri Dubai’ye giriş yapacak kişileri Dubai Uluslararası Havalimanı içerisinde göz taramasına tabi tutmaktadır. 
 • Online Dubai Vizesi, BAE Göçmenlik Ofisi tarafından yetkilendirilmiş olan vize başvuru merkezleri aracılığı ile alınabilmektedir. Dubai vizesi için ülkeye giriş yapacağınız tarihten en geç 10 gün öncesinde başvuru işlemlerinin tamamlanmış olması tavsiye edilmektedir. Acil Dubai Vizesi başvuruları için kurumumuz temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. 
 • Dubai vizesi uzmanlarımız beyan etmiş olduğunuz belgelerin teslim alındığı bilgisini tarafınız ile paylaşarak işlemleri en doğru şekilde başlatmaktadır. (Cumai, Cumartesi ve resmi tatil günlerinde BAE Göçmenlik Ofisi hizmet vermemektedir. Seyahat planı ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması adına söz konusu duruma uygun olacak şekilde hareket edilmesi oldukça önem arz etmektedir. 
 • Dubai vizesi elektronik ortamda sahip olunabilen bir vize türüdür. Onay mektubu şeklinde hazırlanan Dubai (BAE) vizeleri başvuru aşamasında belirtilen elektronik posta adresine gönderilmektedir. 
 • Dubai elektronik vizesi üzerinden bulunan barkod (seri no) ülkeye giriş iznini sağlayan bölümdür. Barkod özelliği (seri numarası) olmayan vize belgelerine itibar etmeyiniz.

Dubai vize işlemleri için iletişim bilgilerimizi kullanarak vize temsilcilerimiz ile görüşme yapabilirsiniz. Vize uzmanlarımız başvuru aşamasında gerekli olan bilgileri tarafınız ile paylaşarak süreç boyunca işlemleri şahsınız adına yönetmektedir. Vize Merkezi olarak Dubai vize talebi oluşturma sürecini en doğru şekilde yöneterek tarafınızın adımları rahatlıkla takip edebilmesini sağlamaktayız. 

Dubai Vize İşlemleri Muaf Ülkeleri

Malezya İzlanda Brunei İngiltere ABD Avustralya Fransa Yunanistan Yeni Zelanda İtalya Norveç
Hollanda İtalya Andora Almanya İsveç Avusturya Finlandiya Monako Belçika Vatikan Luksemburg
Lihteştayn İsviçre Singapur Portekiz San Marino İspanya Danimarka Hong Kong Japonya Güney Kore Bulgaristan
Litvanya Hırvatistan Kıbrıs Malta Çekya Polonya Estonya Romanya Macaristan Slovakya Slovenya

 

Yükleniyor...