Dubai vizesi nasıl alınır 2021

A.Tunç 26/12/20, 17:51
İyi günler Vize Merkezi, ben turistik gezi amaçlı olarak önce Dubai ve sonrasında Abu Dhabi seyahati gerçekleştirmek istiyorum. Bordo pasaport sahibiyim. Bordo pasaportluların vize sahibi olması gerektiğini öğrendim. Kurumunuzdan Dubai vizesi nasıl alınır 2021 başvuru şartları vize ücreti konuları ile ilgili bilgi almak istiyorum. Başvuruyu kendim yaparsam yanlış bir şey yapacak olmaktan korktuğum için sizden danışmanlık hizmeti almak istiyorum. Bu durumda sürecin nasıl başladığından kısaca bahsedebilir misiniz rica etsem? Şimdiden teşekkür ediyorum ve iyi çalışmalar diliyorum.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Dubai vizesi alma yolları Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) kararınca elektronik vize sistemi üzerinden bireysel veya danışmanlık aracılığıyla başvurmaktan geçmektedir. Bordo pasaport sahibi kişilerinden de ülkeye giriş yapabilmeleri için vize sahibi olması şartı aranmaktadır. Başvuru işlemleri için öncelikli olarak seyahat detaylarının belirlenmiş olması gerekmektedir. Buna bağlı olarak başvuru aşamasında talep edilen ücret ve gerekli evraklar belirlenmektedir.

Dubai’ye vize nasıl alınır sorunuza en uygun şekilde cevap verebilmek için seyahat planına dair bilgilerin temsilcilerimiz ile paylaşılması gerekmektedir. Vize uzmanlarımız başvuruya uygun olan adımlar, gerekli evraklar ve vize ücreti hakkında güncel bilgileri tarafınız ile paylaşmaktadır.

Kurumumuz ile yapılan başvurularda Dubai vizesi alma yolları arasında şahsen bulunma şartı aranmamaktadır. İşlemler alanında uzman kadromuz tarafınızdan şahsınız adına gerçekleştirilerek süreç ile ilgili sürekli olarak bilgi sahibi olabilmeniz sağlanmaktadır. Gerekli evrakların tarafımıza iletilmesi ve konsolosluk tarafından talep edilen vize bedelinin ödenmesinin ardından başvuru adımları en doğru şekilde atılmaktadır.

Tarafımıza yöneltmiş olduğunuz Dubai’ye vize nasıl alınır sorusu ile ilgili temel bilgileri açıklamış bulunmaktayız. Başvuru aşamasında kurumumuzu tercih ederek işlemler sırasında yapılan hatalardan dolayı vize talebinin reddedilmesi ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

Dubai vizesi nasıl alınır 2021 vize prosedürüne dair sormuş olduğunuz soruyu size yardımcı olabilecek şekilde cevaplamaya çalıştık. Konu ile ilgili olarak ayrıca merak ettikleriniz için vize uzmanlarımız ile görüşerek detaylı bilgi alabilecek olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Vize temsilcilerimiz ile iletişim adreslerimiz üzerinden veya tercih ederseniz doğrudan size en yakın ofisimizi ziyaret ederek görüşebilirsiniz.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 52954
Telefon
x
POI