Dubai vizesi kaç para 2021

U.Ayaz 27/12/20, 19:16
İyi günler, turistik gezi nedeniyle Dubai’ye seyahat edeceğim. Bordo pasaportum var. Vize sahibi olma zorunluluğum var mı? Eğer varsa başvuru işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenebilir miyim? Siz bu konuda destek veriyorsunuz diye düşünüyorum. Son olarak eğer başvurmam gerekiyorsa Dubai vizesi kaç para 2021 yılı için bilgi verebilir misiniz?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Dubai’ye vize almak kaç para sorusu tarafımıza yöneltilen sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır. Sorunuzu güncel bilgilerle cevaplamaya çalışacağız. Öncelikle T.C. Bordo Umuma Mahsus Pasaport sahiplerinin Dubai seyahatleri öncesinde vize sahibi olmaları gerektiğini bildirmek isteriz. Başvuru işlemleri Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) kararınca online olarak e-vize (elektronik vize) sistemi üzerinden kabul edilerek değerlendirilmektedir.

Dubai’ye vize kaç para sorusunu en doğru şekilde cevaplayabilmemiz için öncelikle hangi vize türüne başvuru yapılacağının tarafımız ile paylaşılması gerekmektedir. Turistik vize başvuruları 30 Günlük Tek Girişli Vize, 30 Günlük Çok Girişli Vize, 90 Günlük Tek Girişli Vize ve 90 Günlük Çok Girişli Vize olarak farklılık göstermektedir. Söz konusu vize türlerine başvuru işlemleri için ayrı vize bedelleri talep edilmektedir.

Kurum olarak Dubai vizesine başvuru işlemleri sırasında sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmeti sayesinde tüm işlemlerin şahsınız adına en doğru şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Dubai’ye vize almak kaç para sorusuna seyahat planına uygunluk gösteren vize türünün öğrenilmesinin ardından cevap verilebilmektedir. Konsolosluk kararınca belirlenen vize ücreti yine konsolosluk tarafından dönemsel olarak güncellenmektedir.

Başvuru işlemlerinin öncesinde güncel vize bedelinin öğrenilmiş olması önem arz eden konular arasında yer almaktadır. Seyahat başlangıç tarihinin 10 iş günü öncesinden temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz durumunda tüm başvuru işlemleri en doğru şekilde tamamlanarak süreci rahatlıkla takip edebilmeniz sağlanmaktadır.

Dubai vizesi kaç para 2021 sorunuza yardımcı olabilecek şekilde güncel vize ücretleri hakkında gerekli bilgileri tarafınız ile paylaştık. Dubai vize başvuru işlemleri ile ilgili ayrıca merak ettikleriniz için veya başvuru sürecini başlatmak için tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz. Vize uzmanlarımız ile iletişim adreslerimizi kullanarak veya ikamet bölgenize en yakın ofisimizi ziyaret ederek görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai Vizesi Kaç Para 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Whatsapp
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2021 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 52979
Telefon
x
POI