Dubai Vize 2022

R.T. 21/02/22, 16:40
Merhabalar, acil olarak Dubai’ye seyahat etmek istiyorum. Dubai vize 2022 yılı başvurusunu en hızlı şekilde nasıl yaparım? İlk Dubai vize başvurum olacak. Sizin aracılığınızla bir günde vize alan arkadaşım var, kendisinin referansı ile sizlere yazıyorum. Devlet kurumunda çalışıyorum, hafta sonu olduğundan dolayı da şirketten izin yazısını ancak Pazartesi günü alabilirim. Başka hangi evraklar gerekiyor? En hızlı şekilde vize almam konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, öncelikle Merkezi’ni tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz. Türk vatandaşları için Dubai’ye vize almak diğer ülkelere kıyasla oldukça kolaydır. BAE turistik ziyaretler için basitleştirilmiş vize prosedürleri ile online olarak başvuru imkanı sağlamaktadır. Kişisel ve şirket evrakları talep etmeyen bir ülke olması turistler için doğru bir tercihtir diyebiliriz.

Dubai vize 2022 başvuru işlemleri

Dubai için vize işlemleri online portal üzerinden göçmenlik ofisine yapılmaktadır. Başvuru evraklarını scan ederek tarafımıza iletmeniz başvurunun işleme alınması için yeterlidir. Ancak evrakların standartlara uygun olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle başvuruda kullanılacak pasaport mutlaka 6 ay geçerli süreye sahip olmalıdır. Buna ek olarak fotoğrafınızın arka fonu beyaz olması önemlidir. Vize ücreti de ödendiği takdirde ibraz etmeniz gereken başka evrak yoktur. İstisnai olarak, özellikle yabancı uyruklu vatandaşlardan farklı belgeler talep edilebilmektedir. En sağlıklı ve güncel evrak bilgisini temsilcilerimizi arayarak öğrenmenizi tavsiye ederiz.

1 günde Dubai’ye vize almak mümkündür. Standart Dubai vize başvurularının işlem süresi 72 saati bulabilirken ekspres başvurular ise 1 gün gibi kısa bir sürede değerlendirilerek sonuçlanabilmektedir. Bu süreler kesin olmamakla birlikte uzayıp kısalabilmesi mümkündür. Değerlendirme süresi tamamen Dubai Göçmenlik Ofisinin insiyatifindedir. Vize süresinin uzamasına etki edecek diğer etkenler ise resmi tatil günler ve ek evrak talep edilmesidir. Ayrıca isim benzerliği gibi durumlardan ötürü vize belirtilen süreden daha uzun bir zaman diliminde değerlendirilmesi mümkündür.

Dubai için vize başvurusu Cuma ve Cumartesi günleri işleme alınmaz.Tatil günleri olduğundan dolayı bu günlerde yapılan tüm Dubai vize başvuruları Pazar günü işleme alınmaktadır. Belirttiğim hususlara dikkat edilirse 24-72 saat arasında Dubai vizenizi alabilirsiniz. Ekspres başvuruda bulunduğunuz takdirde vizeniz ofisimizin mesai saatleri içerisinde sonuçlanmış olsa dahi tarafınıza hemen iletilmektedir.

Dubai vize 2022 başvuru işlemlerini hakkında tüm sorularınızı yöneltmek ve başvuru işlemlerini başlatmak için temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Vize Merkezine +90 (212) 970 05 10 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Zaman kaybetmeden başvuruda bulunmak için mesai saatleri içerisinde duba@vizemerkezi.com mail adresimize tüm belgelerinizi scan ederek gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Vize Merkezi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.