Dubai Vize Merkezi Web Sayfasına Hoş geldiniz. Dubai vizesi başvurusuna dair tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz en doğru adres, vize danışmanlığında uzman Vize Merkezidir.

Dubai Vizesi

60 saniyede Dubai Online Vize Başvurusu yapabilmek için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Dubai E-Vize Başvuru Formu

Formu doldurmaya başlamadan önce Pasaport görüntüsünü, Kimlik fotokopisinin ön, arka yüzünü ve Bilgilendirme ve Taahhütname Formunu önceden hazırlayınız.

(Yükleyeceğiniz dosyalar .pdf, .flv, .avi, .jpg, .jpeg, .png, .gif formatında olabilir.)

Vizeniz 72 saat içerisinde onaylandıktan sonra Bilgilendirme ve Taahütname Formunu imzalayıp ortadogu@vizemerkezi.com mail adresine gönderiniz.

Dubai E-Vize Online başvurusu 30 Gün Tek Girişli yapılmaktadır. Diğer vize çeşitleri için Dubai uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Dubai eVize

Dubai Online vize başvuru formunu internet ortamında doldurduktan sonra bize göndererek Dubai vizenizi hızla alabilirsiniz. Dubai vize başvuru formunda belirttiğiniz bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Pasaportunuzun, banka dekontunuzun, kimliğinizin taranmış versiyonlarının okunaklı olmasına dikkat ediniz. Vize türünüzü seçerken dikkat ediniz. 

Vize Merkezi olarak, Dubai vize başvuruları ile ilgili geniş kapsamlı profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Vize Merkezi Dubai Birimi, başvuru sürecini profesyonelce ele alarak ihtiyacınız olan vize türünü en hızlı ve doğru bir şekilde almanızda yardımcı olur. Vize Merkezi, Dubai vizesi ile ilgili karar verme yetkisine sahip değildir. Birimlerimiz vize başvurusunu eksiksiz bir şekilde yapabilmeniz için danışmanlık hizmeti verir. Dubai vizesi ile ilgili tek karar yetkisine sahip merci Birleşik Arap Emirlikleri Göçmen Bürosu'dur.

Dubai vizesi başvuru işlemlerinin online olarak tamamlanacak olması halinde başvuru formunun internet ortamında doldurulmasının ardından vize talebi tarafımız desteği ile gerçekleştirilmektedir. Dubai online vize başvuru formunda bulunan sorulara verilen yanıtların gerçeğe uygunluk göstermesi şartı aranmaktadır. Pasaport, banka dekont, kimlik gibi belgelerin taranmış versiyonlarında bilgilerin okunaklı olduğuna emin olunması gerekmektedir.

Vize Merkezi olarak Dubai vizesine başvuru işlemleri ilgili geniş kapsamlı ve profesyonel danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Dubai vizesi temsilcilerimiz vize talebini profesyonelce ele alarak ihtiyaç duyulan vize türüne uygun başvuruyu en doğru şekilde ve hızlı biçimde tamamlamaktadır. Dubai seyahati için yapılan vize talepleri ülkemiz sınırları içerisinde hizmet vermekte olan diplomatik temsilcilikler tarafından değerlendirilmektedir. Başvuru aşamasında danışmanlık hizmeti sağlayan kurumların vize taleplerini kabul etme ve değerlendirme yetkisi bulunmamaktadır. 

Kurumumuz aracılığıyla Dubai vizesine başvuru işlemlerini başlatmak için ikamet bölgenize en yakın ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz iletişim adreslerimizi kullanabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com elektronik posta adresimiz üzerinden uzman kadromuz ile görüşme yapabilirsiniz.

Dubai Vizesi

Kurumumuza sıkça yöneltilen sorular arasında “Dubai ülke mi?” sorusu bulunmaktadır. Dubai Basra  Körfezi kıyısında bulunan Birleşik Arap Emirliği’nin 7 emirliğinden diğer adıyla eyaletinden biridir. İngiltere’nin bölgeden çekilmesi ve bu bölgede petrolün bulunması ile birlikte ticari yönden finans merkezi haline gelmiştir. Ülke gelirlerinin büyük bir bölümü turizm ve petrol tarafından karşılanmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dhabi, Dubai, Sharjah, Umm Al Quwain, Fujairah, Ajman ve Ras Al Khaimah adı verilen 7 emirlikten oluşmaktadır. 

Birleşik Arap Emirlikleri ülkeleri sınırları içerisine seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus Pasaport sahibi kişilerden vize talep etmektedir. BAE seyahatini Hizmet (Gri) Pasaport, Diplomatik (Siyah) Pasaport ve Hususi (Yeşil) Pasaport sahibi olarak 90 ikame gününü aşmayacak kişiler vize sahibi olma zorunluluğundan muaf tutulmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus Bordo Pasaport sahibi kişilerin vize başvuru işlemlerini seyahat bitiş tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerli olacak pasaport ile yapmaları gerekmektedir. Başvuru işlemlerini başlatmadan önce seyahat türüne uygun olan vize türünün belirlenmesi şartı aranmaktadır. Vize türleri turistik, ticari, aile-arkadaş ziyareti, uzun süreli, kısa süreli gibi farklı seyahat amaçlarına göre belirlenmektedir. 

Dubai Vize Merkezi

Vize Merkezi olarak Dubai seyahat planı olan vatandaşlarımızın başvuru işlemleri sırasında profesyonel olarak danışmanlık desteği sağlamaktayız. Kurumumuz Dubai vizesi konusunda uzman kadrosu ile vize başvuru işlemlerinin konsolosluk tarafından talep edildiği şekilde yapılması konusunda hizmet vermektedir. 

Dubai vizesine başvuru işlemlerinin olumlu olarak sonuçlanması için konsolosluk tarafından talep edilen bilgi ve belgelerin gerçeğe uygunluk gösterecek şekilde eksiksiz olarak ibraz edilmesi gerekmektedir. Dubai vize talebinin değerlendirilmesi aşamasında karar yetkisine sahip tek kurum Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde hizmet vermekte olan diplomatik temsilciliklerdir.

Dubai vizesine başvuru işlemleri sırasında değerlendirmeye sunulması gereken belgeler, başvuru adımları, dikkat edilmesi gerekenler hakkında Vize Merkezi Dubai temsilcilerimizle görüşerek sürecin en doğru şekilde yürütülmesini sağlayabilirsiniz. İlgili süreç içerisinde başvuru dosyasının eksiksiz biçimde hazırlanması ve vize talebinin seyahat planına uygun olacak şekilde gerçekleştirilmesi ve işlemler sona erene kadar gerekli adımların tamamlanması bulunmaktadır. Vize talebi değerlendirme sürecinin sona ermesi ile birlikte başvuru sahibi kişiye ait belgeler teslim alınarak en hızlı biçimde iletilmekte ve planan seyahatin sorunsuz bir şekilde başlatılması sağlanmaktadır. 

Vize Merkezi olarak Dubai vizesine başvuruda bulunacak kişilere vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti sayesinde vize talebinin en doğru şekilde oluşturulmasına yönelik gerekli adımları atarak sürecin hızlı ve eksiksiz olarak tamamlanmasını sağlamaktayız. 

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinden Dubai’ye seyahat edecek olan Bordo Umuma Mahsus Pasaport sahibi olan kişilerin seyahatleri öncesinde vize başvurularını tamamlamış olmaları gerekmektedir. Söz konusu vize talebinin olumlu olarak sonuçlanması halinde Dubai sınırları içerisine giriş yapılabilmektedir. Hususi Yeşil Pasaport, Gri Hizmet Pasaportu ve Siyah Diplomatik Pasaport hamili kişiler Dubai sınırları içerisine yapacakları seyahatin 90 günü aşmaması halinde vize sahibi olma zorunluluğundan muaflıkları bulunmaktadır. 

Dubai vizesine başvuru işlemleri konusunda kurumumuz başvuru sahibi kişilere profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Vize temsilcilerimiz ile iletişime geçerek başvuru adımlarını en doğru şekilde takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Başvuru işlemlerini başlatmadan önce seyahat nedenine uygunluk gösteren vize türünün belirlenmesi şartı aranmaktadır. Bir sonraki adımda ilgili vize türüne ait gerekli belgelerin bir araya getirilmesi gerekmektedir. Süreci kurumumuz desteği ile tamamlayacak olmanız halinde ilgili belgelerin elden, kargo veya kurye aracılığıyla tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Vize uzmanlarımız evrakları kontrol ederek başvuru dosyasının eksiksiz olarak hazırlanmasını sağlamaktadır.

Başvuru dosyasının talep edildiği şekilde hazırlanmasının ve ilgili vize bedelinin ödenmesinin ardından şahsınız adına alınan randevu ile vize talebiniz konsolosluk değerlendirmesine sunulmaktadır. Süreç sona erene kadar vize temsilcilerimiz tüm adımları takip ederek şahsınıza bilgilendirme yapmaya devam etmektedir. Değerlendirme aşaması sona erdiğinde pasaportunuz kurumumuz tarafından teslim alınarak şahsınıza iletilmektedir. 

Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Dubai vizesine başvuru sürecinde talep edilen belgeler başvuru sahibi kişinin mesleğine, başvuru yapılacak olan vize türüne ve seyahatin süresine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Dubai seyahatin 90 günden az, kısa süreli yapılacak olması halinde başvuru sahibi kişiden genellikle renkli olarak taratılmış kimlik, seyahat bitiş tarihinden sonra 6 ay daha geçerli olacak pasaport ve vize ücreti ödemesini beyan eden banka dekontu talep edilmektedir. Seyahat detaylarına uygun olacak şekilde söz konusu evraklara ek belgeler talep edilebilmektedir.

Dubai ziyaretinin 90 günden uzun süreli yapılacak olması halinde başvuru işlemleri Dubai’de bulunan Dubai Göçmenlik Bürosu tarafından kabul edilmektedir. Türkiye’de yasal olarak ikamet izni sahibi olarak Dubai vize başvurusunda bulunulacak olması halinde oturum izni belgesinin de ibraz edilmesi gerekmektedir. Başvuru aşamasındaki gerekli evraklar sayfamız üzerinden sürece dair detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilecek olduğunuzu hatırlatmak isteriz. 

Dubai Vize Türleri 

Dubai vize türleri başvuru sahibinin gerçekleştireceği seyahatin nedenine ve süresine göre farklılık göstermektedir. Başvuru işlemlerini başlatmadan önce vize türünün belirlenmesi gerekmektedir. Konsolosluk tarafından talep edilen belgeler vize türüne göre değişmektedir. Bu nedenle sürece dair işlemleri başlatmadan önce vize türünün belirlenmiş olması oldukça önem arz etmektedir. 

Dubai vizesi türleri Dubai Turistik Vize, Dubai Ticari Vize, Dubai Transit Vizesi, 30 Günlük Çok Girişli Vize, 30 Günlük Tek Girişli Vize, 90 Günlük Çok Girişli Vize, 90 Günlük Tek Girişli Vize, 96 Saatlik Transit Vize gibi farklı amaçlara hizmet edecek şekilde ayrılmıştır. Dubai seyahatinin hangi amaçla yapılacak olduğunun belirlenmesinin ardından kurumumuz ayrıcalığı ile başvuru işlemlerini kolaylıkla başlatabilecek olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Vize Merkezi Dubai vizesi temsilcilerimiz ile iletişime geçerek vize türleri ve ilgili türe ait gerekli evraklara dair detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. İletişim adreslerimizi kullanarak vize uzmanlarımız ile kolay ve hızlı bir şekilde görüşme yapabilir ve sürecin en doğru şekilde yürütülmesini sağlayabilirsiniz. 

Dubai Vize Randevusu

Dubai vizesine başvuru işlemlerini kurumumuz ayrıcalığı ile gerçekleştirecek olan kişilerin vize talebi süreçlerini başından sonuna kadar en doğru şekilde yönetmekte olduğumuzu bildirmek isteriz. Dubai seyahatine uygun olan vize türünün belirlenmesinin ardından kurumumuz ile iletişime geçerek hazırlanması gereken gerekli evraklara detaylı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Vize temsilcilerimiz evrakları eksiksiz bir dosya haline getirerek süreç içerisinde yer alan randevu işlemlerini şahsınız adına gerçekleştirmektedir.

Başvuru sürecinde şahsen bulunma zorunluluğunuz olmaması nedeniyle tüm işlemler kurumumuz aracılığı ile tamamlanmaktadır. İşlemler boyunca rahatlıkla takip edebilmeniz amacıyla tarafınız ile iletişimde kalınmaktadır. Vize sürecini karmaşık hale getiren randevu ve başvuru adımları oldukça hızlı bir şekilde tarafımız desteği ile tamamlanarak Dubai vize talebinizin sorunsuz bir şekilde oluşturulması sağlanmaktadır.

Dubai Vize Başvurusu 

Vize Merkezi olarak Dubai’ye seyahat planı olan kişilerin başvuru işlemlerinde profesyonel olarak danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Başvuru işlemlerinin başlatılabilmesi için öncelikli olarak seyahat nedenine uygun olan vize türünün belirlenmesi gerekmektedir. Konsolosluk tarafından talep edilen başvuru belgeleri vize türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kurumumuz ile yapılan başvurularda ilgili vize türüne ait belgelerin bir araya getirilmesinin ardından evrakların vize temsilcilerimize iletilmesi gerekmektedir. Konsolosluk tarafından belirlenen vize bedelinin ödenmesinin ardından temsilcilerimiz gerekli belgeleri düzenleyerek eksiksiz ve talep edilen başvuru dosyasını oluşturmaktadır.

Başvuru sürecinde bulunan form ve dilekçe hazırlanması gibi aşamalarda temsilcilerimiz gerekli danışmanlık desteğini sağlamaktadır. Başvuru dosyası şahsınız adına alınan randevu aracılığıyla konsolosluk değerlendirmesine sunulmaktadır. Bu aşamada süreci rahatlıkla takip edebilmeniz açısından vize uzmanlarımız şahsınız ile iletişimde bulunmaktadır. Değerlendirme sürecinin sona ermesinin ardından pasaportunuz kurumumuz tarafından teslim alınarak tarafınıza iletilmektedir. 

Dubai Vize Başvuru Formu

Dubai vizesine başvuru işlemleri sırasında konsolosluk tarafından hazırlanmış olan ve resmi bir belge niteliği taşıyan vize başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Vize talebi değerlendirme aşamasında oldukça önem arz etmesinden dolayı formun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Formda yer alan başvuru sahibini tanımaya ve seyahat amacını öğrenmeye yönelik olarak hazırlanmış olan soruların eksiksiz ve gerçeğe uygun yanıtlarla doldurulması gerekmektedir.

Dubai vize başvuru formu doldurulması aşamasında vize temsilcilerimiz gerekli danışmanlık desteğini vererek formun en doğru şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır. Başvuru formunda bulunan sorulara eksik, gerçeğe uygun olmayan veya tutarsız yanıtlar verilmesi değerlendirme sürecinin olumsuz olarak sonuçlanmasına neden olabilmektedir. Formun doldurulması aşamasından kurumumuzdan danışmanlık desteği alarak eksik veya hatalı belge teslim etmeden dolayı alınan olumsuz karar ihtimalinin önüne geçebilirsiniz. 

Dubai Vize Ücreti

Dubai vizesine başvuru işlemleri sırasında konsolosluk tarafından belirlenen ve dönemsel olarak güncellenen vize başvuru ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Vize bedeli dahilinde konsolosluk harcı, vize ücreti ve hizmet bedeli yer almaktadır. Kurumumuz ile yapılan başvuru işlemlerinde vize bedeli gerekli belgelerin kurumumuza iletildiği aşamada ödenebilmektedir. Başvuru sürecinde şahsen bulunmanız zorunluluğu olmaması nedeniyle gerekli evraklar kargo ve kurye yolu ile ibraz edilebilmektedir. 

Konsolosluk tarafından belirlenen vize ücretleri başvuru yapılacak olan vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Vize ücretleri konsolosluk tarafından dönemsel olarak güncellenmektedir. Vize temsilcilerimiz ile iletişime geçerek güncel vize bedeline dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Başvurunun herhangi bir nedenden dolayı konsolosluk tarafından olumsuz karar ile sonuçlandırılması halinde ödenmiş olan vize ücreti başvuru sahibine iade edilmemektedir. Bu nedenle vize talebinin uygun şekilde gerçekleştirilmesi ve olumsuz karara neden olacak adımlardan kaçınılması oldukça önem arz etmektedir. Dubai vize ücreti sayfamız üzerinden güncel vize fiyatlarına dair bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dubai vize başvuru işlemleri başvuru sahibi kişinin Bordo Umuma Mahsus Pasaport sahibi olması ve seyahatinin turistik gezi amaçlı olması halinde elektronik vize sistemi üzerinden yapılabilmektedir. Dubai e-vize işlemleri ortalama 3 iş günü (72) içerisinde değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Başvuru işlemleri sırasında oluşabilecek aksaklıklar değerlendirme sürecinin tahmin edilenden uzun sürmesine neden olabilmektedir.

Başvuru değerlendirme işlemleri sürecin resmi tatil günlerine denk gelmesi durumunda daha uzun sürede sonuçlanabilmektedir. Başvuru adımlarının en doğru şekilde yapılması ve eksiksiz olarak belgelerin ibraz edilmesi sürecin kısa sürede tamamlanmasına olanak sağlamaktadır. Konsolosluk başvuru sonuçlanma süresi ile ilgili kesin bir bilgi vermemektedir. Dubai e-vize sonuçları başvuru aşamasında belirtilmiş olan elektronik posta adresine gönderilmektedir. Planlanan Dubai seyahati ile ilgili herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına başvuru işlemlerinin seyahat başlangıç tarihinin 10 iş günü öncesinden yapılması tavsiye edilmektedir. 

Dubai Vize Reddi 

Dubai seyahati için yapılan vize başvuruları Dubai diplomatik temsilciliği tarafından değerlendirilerek sonuçlanmaktadır. Başvuru işlemleri sırasında danışmanlık desteği veren akredite başvuru merkezlerinin vize talebini değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi bulunmamaktadır. Dubai vize talebi başvuru belgelerin eksik olarak ibraz edilmesi, belgeler arasında tutarsızlık olması, seyahat sonrasında ülkeden ayrılanacağının taahhüt edilmemesi gibi nedenlerle olumsuz olarak sonuçlanabilmektedir. 

Konsoloslukların vize başvurularını reddetme nedenlerini açıklamak gibi bir zorunlulukları bulunmamaktadır. Fakat kararın olumsuz olmasına yol açan nedeninin belirtilmiş olması durumunda söz konusu nedeni ortadan kaldırarak tekrar başvuru yapılabilmektedir. Konu ile ilgili itiraz dilekçesi yazmak da seçenekler arasında bulunmaktadır. Seyahat planı ile ilgili aksaklık yaşanmaması adına sürecin en doğru şekilde yönetilmesi oldukça önem arz etmektedir.

Dubai Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Dubai vizesine başvuru işlemlerinde konsolosluk tarafından talep edilen belgelerin eksiksiz olarak bir araya getirilmesi gerekmektedir. Vize başvuru formunun eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulması değerlendirme sürecinin olumlu olarak sonuçlanması ihtimalini artırmaktadır. Bu nedenle başvurunun talep edildiği biçimde yapılması seyahat planı ile ilgili aksaklık yaşanmaması açısından oldukça önem arz etmektedir. 

Vize talebi değerlendirme aşamasında başvuru sahibinden ek evrak talep edilebilmektedir veya değerlendirmenin olumsuz olması durumunda tekrardan başvuru yapılması gerekebilmektedir. Bu ihtimaller dahilinde başvuru işlemleri tahmin edilenden uzun sürebilmektedir. Planlanan seyahat ile ilgili herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına vize talebi oluşturma işlemlerinin uygun bir tarihte başlatılması tavsiye edilmektedir. 

Dubai seyahatinin bitişi ile birlikte ülke sınırları içerisinden çıkış yapılacak olduğunun, başvuru sahibinin kendi ülkesine dönmesine neden olarak bağlara sahip olduğunun ibraz edilmesi gerekmektedir. Bu durum ülkeye giriş izninin herhangi bir tehdit oluşturmadığı, vize talebinin göç amacıyla yapılmadığını göstermesi nedeniyle başvurunun olumlu sonuçlanma ihtimalini artırmaktadır. 

Dubai vize talebi oluşturma işlemleri sırasında ibraz edilecek olan belgelerin güncel tarihli olması şartı aranmaktadır. Başvuru dosyasına eklenecek olan belgelerin son 3 ay içerisinde düzenlenmiş olması gerekliliği bulunmaktadır. Dubai vize başvuru işlemlerini kurumumuz aracılığıyla en doğru şekilde tamamlamak için vize uzmanlarımıza  ile iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaşım sağlayabilir ve sürecin hızlı ve kolay biçimde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Vize Merkezi olarak Dubai seyahat planı olan vatandaşlarımızın başvuru işlemleri sırasında profesyonel olarak danışmanlık desteği sağlamaktayız. Kurumumuz Dubai vizesi konusunda uzman kadrosu ile vize başvuru işlemlerinin konsolosluk tarafından talep edildiği şekilde yapılması konusunda hizmet vermektedir. 

Dubai vizesine başvuru işlemlerinin olumlu olarak sonuçlanması için konsolosluk tarafından talep edilen bilgi ve belgelerin gerçeğe uygunluk gösterecek şekilde eksiksiz olarak ibraz edilmesi gerekmektedir. Dubai vize talebinin değerlendirilmesi aşamasında karar yetkisine sahip tek kurum Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde hizmet vermekte olan diplomatik temsilciliklerdir. 

Dubai vizesine başvuru işlemleri sırasında değerlendirmeye sunulması gereken belgeler, başvuru adımları, dikkat edilmesi gerekenler hakkında Vize Merkezi Dubai temsilcilerimizle görüşerek sürecin en doğru şekilde yürütülmesini sağlayabilirsiniz. İlgili süreç içerisinde başvuru dosyasının eksiksiz biçimde hazırlanması ve vize talebinin seyahat planına uygun olacak şekilde gerçekleştirilmesi ve işlemler sona erene kadar gerekli adımların tamamlanması bulunmaktadır. Vize talebi değerlendirme sürecinin sona ermesi ile birlikte başvuru sahibi kişiye ait belgeler teslim alınarak en hızlı biçimde iletilmekte ve planan seyahatin sorunsuz bir şekilde başlatılması sağlanmaktadır. 

Vize Merkezi olarak Dubai vizesine başvuruda bulunacak kişilere vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti sayesinde vize talebinin en doğru şekilde oluşturulmasına yönelik gerekli adımları atarak sürecin hızlı ve eksiksiz olarak tamamlanmasını sağlamaktayız. 

Vize Merkezi Personel

Dubai ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Serbest meslek sahibi olanlara Dubai vizesi F.R. 13/09/21, 12:49
Merhaba, iyi çalışmalar dilerim. Ben Bordo Pasaport sahibiyim. Eşimle birlikte Dubai’ye iki haftalık bir turistik gezi planladık. Serbest meslek sahibi olanlara Dubai vizesi nasıl veriliyor bunu öğrenmek istiyorum. Siz başvurular konusunda nasıl bir destek veriyorsunuz ve bu işlemler sırasında bizim de bulunmamız gerekiyor mu? Soruları cevapladığınızı gördüğüm için buradan yazmak istedim. Dönüşünüz için şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Expo 2021 Vizesi O.Y. 03/09/21, 13:51
Merhabalar, iyi çalışmalar dilerim öncelikle sizlere. Ben ve birkaç arkadaşım Dubai Expo 2021 Vizesi başvurusunda bulunmayı düşünüyoruz. Hepimiz bordo pasaport sahibi olduğumuz sanırım herhangi bir vize muafiyetinden yararlanmamız söz konusu olmayacaktır. Yine de eğer varsa bir kolay yolu benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi günler diliyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai Vize İşlemleri Altunizade E. Aksu 02/09/21, 12:30
Dubai Vize İşlemleri Altunizade ofisinizden yürütülüyor mu? Gerekli belgeyi yarın göndersem mail olarak vizem ne zaman çıkar 2 kişi olarak başvurucağız vize ücretini de cevaplar mısınız? Engin Aksu
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Dubai vize ücreti H.T. 02/09/21, 12:27
Selamlar, turistik gezi amaçlı seyahatler için konsolosluk tarafından Dubai vize ücreti olarak ne kadar bir tutar talep edilmektedir bunu öğrenmek istiyorum. Ona göre bütçemi ayarlarayak sizinle iletişime geçmek ve başvuru işlemlerini başlatmak istiyorum. Herhangi bir aksilik durumunda ödememi geri alma şansım var mıdır bundan da bahsederseniz çok memnun olurum teşekkür ederim şimdiden cevabınız için.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Anadolu Yakası Dubai vizesi S. Gencer Karcıoğulları 01/09/21, 15:47
Daha önce farklı bir acente üzerinden dubai vize almıştım ancak memnun kalmadım, araştırmalarımın sonucu birçok yerde şubesi olan firma olduğunuzu ve memnuniyet aldığınızı gördüm. Bir yıl içerisinde 4 kere dubaiye gitmekteyim ve sürekli başvuruda bulunmam gerekiyor. Anadolu Yakası Dubai vizesi başvurularımı sizin ile yürütmek istiyorum, vize ücretiniz ne kadar fatura düzenliyor musunuz?
Cevabı Görüntüle