Yunanistan Vize Evrakları

B. 04/12/18, 22:43
Merhaba, 2 senedir çalıştığım iş yerinden haftaya ayrılacağım. 15 gün sonra da başka bir işe başlayacağım. Aradaki boşlukta 3-4 günlük bir Yunanistan seyahati düşünüyorum. Daha önce birkaç günlük Schengen ve İngiltere vizesi almıştım. Seyahat planını yaptığım tarihte işsiz olacağım için Acaba hangi evrakları verirsem vizem kabul olur. teşekkürler.
Vize Merkezi

Sayın ziyaretçimiz,

Yunanistan seyahatini planladığınız süreçte işten yeni ayrılmış olacağınız ve vize başvurunuzu işten ayrılmadan yapacağınız için eski iş yerinize dair son 3 aylık belgelerle başvuru yapabilirsiniz. Yunanistan Turistik vizesi için gerekli olan temel evrakların yanı sıra;

  1. Güncel tarihli şirket evrakları
  2. Orijinal faaliyet belgesi, sicil gazete, vergi levhası, imza sirküleri fotokopileri
  3. SGK işe giriş bildirgesi ve SGK 4 A detaylı hizmet dökümü (e-devlet şifrenizle temin edebilirsiniz)
  4. Maaş bordroları (Son 3 aylık, ıslak imzalı ve kaşeli)
  5. Şirket yazısı - Orijinal belge: Şirket yetkilisi tarafından konsolosluğa hitaben yazılacak dilekçede, başvuru sahibinin bu işyerinde çalıştığı ve izinli olduğu tarihler belirtilmelidir. Belge, şirketin antetli kağıdına kaşe ve ıslak imzalı olarak temin edilmelidir.

.Vize Merkezi'nden Yunanistan Turistik, Ticari ve Akraba Ziyareti vize başvuruları için Yunanistan vizesi süreci hakkında kapsamlı bilgiler alabilirsiniz. Hazırlamanız gereken Yunanistan vize başvuru evrakları için Vize İşlemleri Yunanistan Vize Evrakları sayfasını ziyaret ediniz veya Müşteri Temsilcilerimizi +90 212 9700452 numaralı telefondan arayarak, durumunuza uygun olan, güncel evraklar için bilgilendirme maili talep ediniz.

Ersin 11/12/18, 06:04
Degerli vize merkezi yunaniStan vize başvurusunda bulunacağım. Bu gün 10 aralık 2018 gereken Evrakları Ancak yarın getirebilirim 24 aralık 2018 yetişir mi? Paskalye, noel gibi tatillleri var sanırım. Bırde seomestera bulgaristana gideceğim bu vizeyi 3 aydan fazla multi olarak verirler mi. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon