Evlilikten Dolayı

Yeni Zelanda Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Yeni Zelanda vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Yeni Zelanda vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Yeni Zelanda vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Yeni Zelanda vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Yeni Zelanda'da yaşayan yabancı uyruklu göçmenlerin Yeni Zelanda vatandaşlığına geçişlerini düzenleyen birden fazla yasa bulunmaktadır. Yeni Zelanda’ya geliş nedeni, oturma süresi veya oturma izni statüsü gibi kıstaslar, bir yabancının Yeni Zelanda vatandaşlığına geçişinde hangi yasadan yararlanabileceğinin belirlenmesi bakımından önemlidir.

Yeni Zelanda vatandaşlığına geçme, her şeyden önce her ülke vatandaşının kendi özgür iradesi ile karar vermesi gereken bir konudur. Yeni Zelanda vatandaşlığına geçilmesi halinde Yeni Zelanda’da seçme seçilme hakkından, Yeni Zelanda vatandaşlarına tanınan her türlü imtiyaz ve memur olma gibi ayrıcalıkların elde edilmesine giden bir dizi yolların açılımı sağlanmaktadır.

Uzun bir süredir kendi ana vatanı kabul ettiği toprakların sınırları içerisinde yaşayan, her türlü yaşamsal haklarını yaşadığı devletlerin kanunlarına göre belirleyen ve bu sınırlar içerisinde yaşama tutunan her bireyin kendi tercih ettiği veya sonradan farklı yollarla yaşamaya başladığı devlet sınırları içerisinde yaşama hakkı araması kanunlarla sabitlenmiştir. Yeni Zelanda vatandaşlığına geçmek için gereken hakların aranmasında ortak paydaların bulunması önemlidir.

Farklı amaçlarla Yeni Zelanda vatandaşlığına geçme yolları bulunanların ise kanunlarla belirtilen haklarını araması sonucu Yeni Zelanda vatandaşlığına geçmeleri için vatandaşlık haklarının bilinerek önemli unsurların bir araya getirilmesiyle oluşturulur. Yeni Zelanda’da belli süre yaşamış ve belli yaşam standartları oluşturulmuş bireyler için sağlanan Yeni Zelanda vatandaşlığı almak için gereken koşulların yerine getirilmesi ve bu koşulların tamamlanması Yeni Zelanda vatandaşlığının kazanılması için bu açıdan çok önem teşkil etmektedir.

daha fazla göster

VATANDAŞLIK
Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 04 51
online@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 04 51
info@cieltur.com
İzmir
+90 (232) 970 04 51
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2463
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5369
ayko@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com