Ekşi

A. A. 07/12/20, 12:23
Vize diye arattığımda karşıma çıkan firma. Amerika vizesi için Altunizade şubesi ile görüşmeye gittim. Akşam saatleriydi yol üzerinden ışıklar felan 10 numara 5 yıldız görünüyor. Binanın içine girdiğimde bir koku var burnum kırıldı. Ulan dedim nereye düştük? Kata çıktım koku bıçak gibi kesildi. Zile bastım içeri girdim. Pandemi sebebi ile çift maskeli bir arkadaş açtı. Adının Gökhan olduğunu öğrendim. Buyur etti içeri. Kolonya, dezenfektan merasiminden sonra sosyal mesafeye dikkat ederek oturduk. Durumumu anlattım. Sağlık sebebi ile Amerika vize randevusu almak istediğimi söyledim. Anlattı durumu, sağolsun devamında Tuğba Hanım ile beraber koordine olarak vize başvurum yapıldı ve vizemi aldım. Ekşi sözlükte yazan yazıları gördüm. Yazarlığım olmadığı için özellikle buraya yazmak istedim. Gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Yani merak etme, Vize Merkezi o dolandırıcı vizecilerden değil. Nişantaşı'nın göbeğinde adamların ofisi var. Mail atarken adam fotoğrafını bile atıyor. Rahat ol. Ekşi sözlük Vize Merkezi kısmında yazması lazım bunların aslında.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Vize Merkezi ekşi sözlük için yazılan yazılar için maalesef kendimizi açıklayamadık. Bizlerde gelen yoğun talep üzerine kendimizi ifade edebileceğimiz bu sayfayı oluşturduk. Ekşi sözlükte yer alan içerikleri kimin oluşturduğu bilinmemekte olup yazılan içeriklerin bir kısmının bizimle ilgisi bulunmamaktadır. İsmiminiz Vize Merkezi olması sebebi ile sektördeki konumumuzla beraber kişinin aklına ilk biz gelmekteyiz. Dolandırıcı firmalara ulaşamayan kişi bizi bulmakta ve derdini bize anlatmaktadır. Bizde kendilerine elimizden geldiği ölçüde yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sizinle uzun zamandır çalışmak bizim için ayrı bir motivasyon kaynağıdır. Bizim için en büyük referans sizlersiniz. Bu sebeple ekşi sözlük vize merkezi sayfası ya da başka platformlarda bizi en iyi anlatacak kişiler de sizsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Vize Merkezi Altunizade , Gökhan

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
M. I. 07/12/20, 13:56

Arkadaşlar bilgisi olan beni de yeşillendirsin. bu firma google reklamları ile yukarıda çıkan vize dolandırıcı firmalarından mı? Yani randevu mu satıyor telefonda para talep ederek? Hayır ilk defa vize başvurusunda bulunacağım, kurban gitmeyelim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
h. K. 07/12/20, 14:18

Merhaba, Senelerdir Vize Merkezi ile çalışırım. İngiltere vizesi için Özge Hanım, Kanada vizesi için Yüksel Bey, Afrika'da safari turu için grup olarak Gökhan Bey'den hizmet almıştım. Hepsi ile görüştüm ya da çalıştım diyebilirim. Kurumsal firmalara da hizmet veriyorlar bildiğim kadarıyla. Çalıştığım kurumla işbirliği yapsınlar diye çok istedim fakat sözleşmeleri olduğu için mümkün olmadı.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.