Siz Kahvenizi İçin-Vize Merkezi

Şahsa, hususi vize işlemleri dışında size özel kurye, kargo ve diğer ek hizmetlerle kahve keyfinize keyif katıyoruz. Siz kahvenizi yudumlarken paketiniz yollarda…

Vize Merkezi, deneyimli müşteri temsilcileri ile güncel bilgi donanımıyla ulusal ve uluslararası hizmet veren bir kuruluştur. Vize başvuru sahiplerine tavsiye, bilgi, asistanlık ve temsilcilik hizmeti verir. Tüm dünya ülkeleri vize işlemler için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Vize Merkezi, vize başvurularında bireysel ve kurumdal olarak hizmet vermektedir.  Vize Merkezi, vize başvuru işlemlerinde uzman ekibiyle profesyonel danışmanlık hizmeti verir. Vize Merkezi, vize başvuru sürecini profesyonelce ele alarak ihtiyacınız olan vizeyi almanızda destek olur. Vize Merkezi vize işlemleri departmanı, tecrübeli kadrosuyla vize başvuru dosyanızı sonuca odaklı hazırlamanızda size danışmanlık hizmeti verir. Tüm dünya vize prosedürlerine dair tüm sorularınızı cevap alabileceğiniz en doğru adres, vize danışmanlığında deneyimli bir kadroya sahip olan Vize Merkezi’dir.

Vize Merkezi’nin sunduğu hizmetler çok çeşitli olsa da temel amacı; vize işlemlerinizi en başından sonuna kadar vize uygulamalarına uygun şekilde gerçekleştirmek, takip etmek ve her aşamasında oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmaktır. Sizden gelecek istekler doğrultusunda başvuru dosyanızı hazırlar, randevu tarihinizin alınmasını sağlar. Bu aşamada uzman temsilcilerimiz sizlere randevu esnasında şahsen eşlik eder. Seyahat ve sağlık sigortanızı yapar ve tüm aşamaların sonucunda eksiksiz evrak temini ile başvuracağınız ülkenin ilgili konsolosluğun yetki verdiği acentelere veya konsolsoluğa yapılması gereken başvurularda, başvurunuzu teslim eder.

Her türlü işlemde amacı doğru ve yasal prosedürleri takip ederek vize başvuru sahiplerinin memnuniyetini sağlamak ve işlerini kolaylaştırmaktır.

Konsolosluklardan istenen vize ya da vizelerin alınabilmesi için gereken tün kriterlerin yerine getirilmesi zorunludur. Vize Merkezi’nin internet sayfasında her ülke için her tür vize bilgisi, başvuru formu kullanıma sunulmuştur. Vize Merkezi başvuru sahiplerinin hizmeti, çıkarı, kolaylığı için çalışır.

Vize Merkezi’nin internet sayfası, seyahat amacınıza uygun vize türlerine ait evraklar, şubelerinin iletişim bilgileri, dilekçe örnekleri ve ülkelere özel vize başvuru formlar ve bu formların nasıl doldurulacağına dair bilgilerlerin yanı sıra her türlü sorunuza cevap bulabileceğiniz kapsamlı bir platformdur.

Vize Merkezi tüm dünya ülkeleri için vize almada tecrübeye organizasyona sahip. Vizenizin olumlu sonuçlanması için danışmanlık hizmeti verir. Vize Merkezi teknolojiyi üst düzeyde kullanarak yolcuya güncel bilgi verir. Müşteri temsilcileri gidilecek ülke ve seyahat türüne göre hazırlanması gerekli evrakları ve yapılması gerekenleri yolcuya iletir. Yabancı dilde yazılması gerekli olan dilekçe, yazı gibi belgeler müşteri temsilcileri tarafından hazırlanır.

Yolculara en uygun fiyatlı uçak bileti veya otel rezervasyonları Vize Merkezi’nin ilgili departmanı tarafından yapılır. Bizzat başvuru istemeyen konsolosluklara ya da yetki verişmiş acentelere yolcu adına başvuru dosyası teslim edilir ve takip edilir. Şahsi başvuru isteyen konsolosluklar ve yetki verilmiş acenteler için ise yolcu randevuları alınır ve yolcuya bildirilerek randevu zamanı ilgi yerde olması sağlanır.

Vize başvuru işlemleri sonuçlandığında sonuç yolcuya SMS ve e-posta aracılığıyla bildirilir. Pasaportlar konsolosluk ya da yetkili acentelerden alınır ve yolcuya elden ya da argo ile teslim edilir.

Konsiyerj Hizmeti

Vize Merkezi, hizmet ağına her gün çeşitlenen ve yenilenen seçenekleriyle sizlere bu alanda da yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Vize Merkezi olarak hizmetlerimiz arasına eklenen konsiyerj hizmeti müşterilerimize sunulmuştur. Verilen hizmetlerin en kısa sürede güvenli bir şekilde tamamlanması için konsiyerj hizmeti yeni çalışmalar arasına eklenerek tamamlanmıştır.

Vize Merkezi, vize başvuru işlemleri sırasında verdiği danışmanlık hizmetinin yanında konsiyerj hizmetlerine de başladı. Vize başvuru işlemleri için konsiyerj hizmeti kapsamında, vize başvuru sahibini evinden almak, şehir dışından gelecek yolcular için havalimanı transferi, vize başvuru işlemlerinde istenen sicil gazetesi, faaliyet belgesi gibi evrakların tarafımızdan temin edilmesi, parmak izi verilmesi sırasında VIP servis, vize başvuru süreci boyunca özel asistan, araç ve vale hizmetleri, sınırsız kahve ve çay ikramları gibi hizmet bu alan için belirlenmiştir.

 

Telefon