Vize İşlemleri

Vanuatu Vizesi Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!

Vanuatu seyahati için Vanuatu vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Vanuatu İstanbul Konsolosluğu ve Vanuatu Ankara Büyükelçiliği'ne vize başvuru işlemlerini Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza takip etsin.

 

Vanuatu Vizesi Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Vanuatu Vizesine Başvurmalı mıdır?

Vanuatu'a seyahat edecek T.C. Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 30 gün süreli  Vanuatu Kapı Vizesi ile; T.C. Diplomatik, Hizmet, Hususi Pasaport hamilleri 90 gün süreli Vanuatu Kapı Vizesi ile ülkede ikame edebilirler. Vanuatu’ da ikamesi 30 günden uzun süreli seyahatlerde, Ankara Vanuatu Büyükelçiliği’ne Vanuatu vize başvurusunda bulunulması gereklidir.

 

Vanuatu Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?

Vanuatu vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir. Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin.

 

Vanuatu Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Vanuatu vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 1 hafta içinde vizeniz sonuçlanacaktır. Ancak Vanuatu Büyükelçiliği'nin iş yoğunluğunun ve resmi tatil günlerini gözönünde bulundurularak, Vanuatu seyahat planınızı gözden geçirmenizi öneririz. Vanuatu seyahat planınızın aksamaması için seyahat tarihinden en az 20 gün öncesinde başvurunun devreye alınması faydalı olacaktır.

Vanuatu Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

Vize Merkezi Vanuatu Vize Temsilcisi, Vanuatu vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır. Vanuatu Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşabilir ve ya Vanuatu vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın. Vanuatu vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

 

 

Yükleniyor...