Vize İşlemleri

Uruguay Vizesi Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!

Uruguay seyahati için Uruguay vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Uruguay Konsolosluğu'na vize başvuru işlemlerini Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza takip etsin.

 

Uruguay Vizesi Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Uruguay Vizesine Başvurmalı mıdır?

Uruguay'a seyahat edecek T.C. Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 30 gün süreli  Uruguay Kapı Vizesi ile; T.C. Diplomatik, Hizmet, Hususi Pasaport hamilleri 90 gün süreli Uruguay Kapı Vizesi ile ülkede ikame edebilirler. Uruguay’ da ikamesi 30 günden uzun süreli seyahatlerde, Uruguay Konsolosluğu'na Uruguay vize başvurusunda bulunulması gereklidir.

 

Uruguay Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?

Uruguay vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir. Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin.

 

Uruguay Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Uruguay vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 1 hafta içinde vizeniz sonuçlanacaktır. Ancak Uruguay Konsolosluğu'nun iş yoğunluğunun ve resmi tatil günlerini gözönünde bulundurularak, Uruguay seyahat planınızı gözden geçirmenizi öneririz. Uruguay seyahat planınızın aksamaması için seyahat tarihinden en az 20 gün öncesinde başvurunun devreye alınması faydalı olacaktır.

Uruguay Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

Vize Merkezi Uruguay Vize Temsilcisi, Uruguay vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır. Uruguay Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşabilir ve ya Uruguay vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın. Uruguay vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

 

 

Yükleniyor...