Ukrayna Vizesi

Ukrayna Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Ukrayna’ya 60 günden fazla süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.

 

Ukrayna Vizesi

 

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Ukrayna Vizesine Başvurmalı mıdır?
 

Ukrayna Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri, 30 gün süreli ikameli seyahatlerinde vize prosedürüne tabi tutmamaktadır. Ancak Ukrayna’ya 60 günden daha uzun süreli kalmak, çalışmak, eğitim almak ve aile birleşimi amacıyla seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Ukrayna Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

 

Ukrayna Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Ukrayna Turistik Vizesi, Ukrayna Ticari Vizesi, Ukrayna Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi, Ukrayna Kültürel Sportif Bilimsel Etkinlik Amaçlı Ziyaret Vizesi, Ukrayna Tıbbi Tedavi Amaçlı Vize, Ukrayna Öğrenci Vizesi, Ukrayna Geçici Süreli Çalışma Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir. Ukrayna vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!

 

Ukrayna Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Ukrayna vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Ukrayna vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

 

Ukrayna Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Ukrayna vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 15-30 arası bir sürede vize sonuçlanır. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Ukrayna seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.

 

Ani beklenmedik acil durumlara karşı Ukrayna Vizesi Daha Hızlı Nasıl Alınır?

Ukrayna Ekspres Vize Uygulaması ile Ukrayna vize işlemleri 3 gün içinde tamamlanır.

 

Vize Merkezi Temsilcileri Ukrayna Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

Ukrayna vize işlemleri için gerekli olan Ukrayna otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.

 

Ukrayna Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

 

Vize Merkezi Ukrayna Vize Temsilcileri, Ukrayna vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır. Ukrayna Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Ukrayna vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz. Ukrayna vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayıp temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.

Ukrayna vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

 

Türk vatandaşlarının, Ukrayna'da 60 günden kısa süreli kalışlarında vize almaları gerekmemektedir. Ancak daha uzun süreli kalışlarında vize almaları zorunludur.
Vize Merkezi Ukrayna’ya yapacağınız seyahatleriniz öncesinde sizlere danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır. Vize Merkezi Ukrayna vizesi için başvurunuzu yapıp işlemlerinizi takip etmektedir.

 

 

 

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 287 74 00
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 02 74
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 02 74
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 55 10
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com