Ukrayna Vizesi

Ukrayna Türkiye Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Vize Merkezi Ukrayna Türkiye vize hizmetlerini en uzman ekibiyle profesyonel bir Ukrayna Türkiye danışmanlık vizesi veren bir firmadan çok daha fazla bir öneme sahiptir. Ukrayna Türkiye vizesi için Vize Merkezi Ukrayna Türkiye vizesi işlem sürecini profesyonel bir biçimde ele alır ve ihtiyaç duyduğunuz Ukrayna Türkiye vizenizi almanızda profesyonel bir danışmanlık rolü üstlenir. Vize Merkezi Ukrayna Türkiye vizesi bölümü tecrübeli ve güvenilir ekibiyle evraklarınızı en iyi sunulacak biçimde hazırlar ve prosedürlere göre sunarak en kısa zamanda sonuçlanması için elinden gelen en iyi hizmeti sunar. Daha çok ve detaylı bilgi almayı düşünürseniz Vize Merkezi ofislerimizi arayabilir ya da Vize Merkezi şubelerimizi ziyaret ederek de bu bilgilerden yararlanabilirsiniz. Ukrayna Türkiye Vizesi adına ihtiyacınız olabilecek her şeyi sizler için derledik ve düzenleyip burada bir arada sunduk.

Ukrayna Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Ukrayna vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Ukrayna vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Ukrayna vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Ukrayna vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin

Türk Vatandaşları için Ukrayna Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Ukrayna’da Konsolosluğuna yaptığınız Ukrayna vizesi başvurusu sonucu Ukrayna yolculuğu için işleme alındıktan sonra genellikle 2 iş haftası içinde Ukrayna vizeniz sonuçlanır. Fakat vize türüne ve müracaat süresine göre bu zaman farklılıklar da gösterebilir. Bayramlar ve resmi tatiller gibi olağan dışı hadiseler haricinde genellikle bu süre zarfında vize sonucunu alırsınız. Fakat sizden istenen belgeleriniz tam değilse bu süre siz onları tamamlayıncaya kadar farklılık arz edeceğinden ya da eksik belgeyle başvuru yapmış iseniz yine bu süre kadar alan bir zaman diliminde Ukrayna vizesi ret cevabı da alma durumunuz olasıdır. Bu gibi durumlardan kaçınmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ek olarak başvuru yaptığınız vize sayısı ve çeşidi farklıysa her birisinin aynı sürede sonuçlanmama gibi bir durumun da oluşması olasılık içerisindedir. Böyle bir durumda başka bir şehirde yaşıyor iseniz bazı sıkıntılarınız olması normaldir. Ancak Vize Merkezimiz aracılığıyla Ukrayna vizesine başvuru yapmışsanız Ukrayna vizesi sonuçları hakkında bizi arayıp güncel bilgilerinize ulaşabilirsiniz ya da bizler sizin adınıza bunları dilediğiniz yere gönderebiliriz.

Türk Vatandaşları için Ukrayna Vize Ücretleri

Ukrayna vize ücretleri vize türüne ve zamanına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ukrayna devletinin uyguladığı yasalara göre belirli zaman aralıklarında değişiklikler olması normaldir.  Ukrayna vize ücretleri hakkında bu değişiklikler olması nedeni ile güncel Ukrayna vize ücretleri için Vize Merkezi ofislerimizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yine de burada bilinmesi gereken bir başka husus da; Ukrayna vizesi için ücret ödemeniz ve sonrasında ret cevabı almanız halinde paranızın geri iade edilmediğini bilmeniz gerektiğidir. Ukrayna vize ücreti ödemeniz halinde bankadan bu ücreti ödediğinize dair Ukrayna  vizesi banka ödendi dekontunuzu yanınızda bulundurmanız mecburi istenen belgeler arasındadır.

Ukrayna vize ücretleri Ukrayna turistik vize, Ukrayna öğrenci vizesi, Ukrayna aile vizesi, Ukrayna ticari vize, Ukrayna yatırımcı vizesi, Ukrayna konsolosluk çalışanları vizesi, Ukrayna basın vizesi gibi değişik vize çeşitlerinden oluşur ve amaçlarına göre bu sayı azalıp artabilmektedir. Ukrayna göçmenlik, Ukrayna aile birleşimi gibi durumlar haricinde ise çeşitli sınıfları içeren vize türleri ile Ukrayna vizesinde ücret değişikliğine sebebiyet verebilmektedir. Sonuç olarak Ukrayna vize ücretleri belirlenen zaman içinde geçerli olduğundan dolayı bir evvelki yıl alınan Ukrayna vize ücreti ile bir sonraki yılda alınan Ukrayna vize ücreti arasında farklılıklar olması rastlanan bir olaydır. Ukrayna vize ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi ya da konuyla ilgili sormak istediğiniz bir şey olursa Vize Merkezi şubeleri çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz ya da dilerseniz bizi şahsen ziyaret edebilirsiniz.

 Türk Vatandaşları için Ukrayna Vizesi Başvuru Formu

 Ukrayna vize başvuru formu Ukrayna Konsolosluğu tarafından hazırlanmış olan resmi bir form türüdür ve bu yüzden bu formu doldururken dikkatli olunması sağlıklı bir vizesi alınmasında gereklidir.  Ukrayna vizesi başvuru formu Ukrayna Konsolosluğunun başvuru yapan birey hakkında bilgi edinmesini sağlar ve bu yüzden önemi büyüktür. Ayrıca Ukrayna Konsolosluğunda vize talebinde bulunduğunuza dair resmi bir belge niteliği taşıdığından dolayı bilgilerin yanlış ya da tutarsız olması ya da tam olmaması gibi durumlar vizesi sonucunun başarılı olup olmaması konusunda son derece etkili bir rol oynayabilir.  vizesi başvuru formu, büyük harflerle ve okunacak bir biçimde doldurulmalı, düzenlenmeli ve gerekli bölümlere ve boşluklara istenmekte olan gerekli bilgiler doğru bir şekilde yerleştirilmelidir.

 Ukrayna vizesi başvuru formu Türkçe – Ukrayna dili ya da tam Ukraynaca-Türkçe şeklindedir.

 Ukrayna vize formu içinde adınız kısmına adınızı, soyadınız kısmına soyadınızı yazmalısınız. Ayrıca baba adı, doğduğu ya da yaşadığı ülke bölümlerini de doğru ve okunaklı bir şekilde yazmalısınız. Doğum tarihi, medeni hali gibi ya da cinsiyet türü ve uyruğu olduğu ülke ile iletişim ve ulaşım bilgileri gibi istihdam ve iş durumu bilgileri, vize ile ilgili gerekçeler ve pasaport bilgilerini de isteyen kısımlardan meydana gelen resmi bir form olması gerekçesiyle dikkatli bir şekilde doldurulmalıdır.

 Ukrayna vizesi başvuru formunu doldururken son derece dikkatli olunmasında fayda görüyoruz. Yanlışlık yaptığınız zaman yeni bir form istemeli ve bu yeni formu özenle doldurup iletmelisiniz.  vizesi başvuru formuna dair merak her şeyi sizin adınıza dilerseniz biz halledip sunalım. Ve ya dilerseniz Vize Merkezi bürolarımıza şahsen de gelerek doğrudan orada bulunan tecrübeli, profesyonel ve güvenilir ekibimiz yardımıyla da formlarınızı doldurabilir ya da diğer Ukrayna vizesine dair işlemlerinizi işleme alabilirsiniz.

daha fazla göster

Ukrayna ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
ö. 28/06/18, 16:21
Merhabalar;
2018 yılı Temmuz ya da Ağustos ayında turistik olarak 5 ya da 6 gün ülkenize gitmeyi planlıyoruz. Sorumuz şu; yeşil pasaport sahibiyiz. Konsolosluktan herhangi bir işlem yapmamıza gerek var mı? Yoksa direkt olarak ülkenize gidebilir miyiz ? Şimdiden teşekkürler...
İyi Çalışmalar,
Cevabı Görüntüle
Ö. çiçek 21/06/18, 20:45
Ukrayna'da üniversite okumak istiyorum, okul başvurusunu ne zaman ve nerede yapmam gerekir? Bunun için gerekli evraklar nelerdir? Konsolosluğa gelerek işlemleri yapabilir miyiz? Bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden yardımınız için teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
Burak 20/06/18, 05:14
Ukraynaya gidip 1-2 ay kalmayı düşünüyorum. Otelde kalmaktansa evde kalmak daha mantıklı geliyor. Ev kiralamak için vize almak gerekir mi?
Cevabı Görüntüle
Özgür 02/05/17, 15:29
Merhaba,
TC vatandaşıyım aynı zamanda Bulgaristan pasaportum var. Bulgaristan pasaportuyla vizesiz Ukrayna'ya giriş yapabilir miyim?
Cevabı Görüntüle
İ. Bey 13/03/17, 08:52
Merhabalar; Bulgaristan pasaportum var. Ukrayna'ya giriş için vize gerekli midir? İyi günler...
Telefon