Tunus Vize İşlemleri

Tunus Vizesi Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!

Tunus seyahati için Tunus vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Tunus İstanbul Konsolosluğu ve Tunus Ankara Büyükelçiliği'ne vize başvuru işlemlerini Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza takip etsin.

 

Tunus Vizesi Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Tunus Vizesine Başvurmalı mıdır?

Tunus'a seyahat edecek T.C. Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 30 gün süreli  Tunus Kapı Vizesi ile; T.C. Diplomatik, Hizmet, Hususi Pasaport hamilleri 90 gün süreli Tunus Kapı Vizesi ile ülkede ikame edebilirler. Tunus’ da ikamesi 30 günden uzun süreli seyahatlerde, Ankara Tunus Büyükelçiliği’ne Tunus vize başvurusunda bulunulması gereklidir.

 

Tunus Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?

Tunus vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir. Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin.

 

Tunus Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Tunus vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 1 hafta içinde vizeniz sonuçlanacaktır. Ancak Tunus Büyükelçiliği'nin iş yoğunluğunun ve resmi tatil günlerini gözönünde bulundurularak, Tunus seyahat planınızı gözden geçirmenizi öneririz. Tunus seyahat planınızın aksamaması için seyahat tarihinden en az 20 gün öncesinde başvurunun devreye alınması faydalı olacaktır.

Tunus Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

Vize Merkezi Tunus Vize Temsilcisi, Tunus vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır. Tunus Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşabilir ve ya Tunus vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın. Tunus vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

 

 

 

Yükleniyor...