Vize İşlemleri

Trinidad ve Tobago Vizesi Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!

Trinidad ve Tobago seyahati için Trinidad ve Tobago vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Trinidad ve Tobago Ankara Büyükelçiliği'ne vize başvuru işlemlerini Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza takip etsin.

 

Trinidad ve Tobago Vizesi Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Trinidad ve Tobago Vizesine Başvurmalı mıdır?

Trinidad ve Tobago'a seyahat edecek T.C. Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 30 gün süreli  Trinidad ve Tobago Kapı Vizesi ile; T.C. Diplomatik, Hizmet, Hususi Pasaport hamilleri 90 gün süreli Trinidad ve Tobago Kapı Vizesi ile ülkede ikame edebilirler. Trinidad ve Tobago’ da ikamesi 30 günden uzun süreli seyahatlerde, Ankara Trinidad ve Tobago Büyükelçiliği’ne Trinidad ve Tobago vize başvurusunda bulunulması gereklidir.

 

Trinidad ve Tobago Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?

Trinidad ve Tobago vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir. Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin.

 

Trinidad ve Tobago Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Trinidad ve Tobago vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 1 hafta içinde vizeniz sonuçlanacaktır. Ancak Trinidad ve Tobago Büyükelçiliği'nin iş yoğunluğunun ve resmi tatil günlerini gözönünde bulundurularak, Trinidad ve Tobago seyahat planınızı gözden geçirmenizi öneririz. Trinidad ve Tobago seyahat planınızın aksamaması için seyahat tarihinden en az 20 gün öncesinde başvurunun devreye alınması faydalı olacaktır.

Trinidad ve Tobago Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

Vize Merkezi Trinidad ve Tobago Vize Temsilcisi, Trinidad ve Tobago vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır. Trinidad ve Tobago Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşabilir ve ya Trinidad ve Tobago vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın. Trinidad ve Tobago vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

Yükleniyor...