Sİz İşinize Bakın-Vize Merkezi

Tüm detaylar araştırılarak yurtdışı seyahatleri planlanır peki ya pasaport ve vize işlemleri?

Bunlar için Vize Merkezi’nin internet sitesini ziyaret ederek gerekli tüm bilgileri alabilir veya daha detaylı sorularınız için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Her türlü bilgiye ve donanıma sahip Vize Merkezi temsilcilerimizden vize başvuruları ile sorularınıza anında cevap temin edebilirsiniz.

Oldukça karmaşık, çelişkili bilgilerin olduğu vize işlemleri dünyası başvuru sahibini epey yorar ve bıktırır.  Ancak hiç kimse için bir vize almak bu kadar zor ve meşakkatli olmamalı. Vize Merkezi, sınırları aşabilmeniz için en ideal çözüm ortağınız. Vize Merkezi, tecrübe, güven ve bilgi ile sınırları kaldırıyor.

Vize Merkezi, bireysel ve kurumsal müşterilerinin hiçbir bürokratik soruna takılmadan ve zaman kaybına uğramadan tam zamanında vize almaları için gereken işlemleri yerine getirir. Vize Merkezi müşterilerinin ihtiyaçlarını belirler ve onlara en uygun olan vize türünün alınmasına yardımcı olur. Vize Merkezi, müşterilerinin karşılaşabileceği sorunlara karşı çözüm bulabilme konusunda bilgili ve tecrübe sahibidir.

Vize Merkezi tüm dünya ülkelerine vize alabilme konusunda uzman kadrosuyla deneyim ve tecrübe sahibidir. Başvurulan vize türünün olumlu sonuçlanması için en iyi şekilde danışmanlık verir. Müşterilerine her daim güncel bilgi aktarmaya devam eder.

Vize Merkezi temsilcileri, seyahat planı olunan ülkeye ve seyahatin amacına göre hazırlanması gerekli olan belgeleri müşterilerine iletir. Temsilci vize başvurusu için gereken evraklardan oluşan dosyayı hazırlar. Eğer gerekli ise yabancı dilde yazılması gerekli olan dilekçe veya yazı Vize Merkezi temsilcisi tarafından hazırlanır.

Vize Merkezi, bizzat başvuru yapmak istemeyen konsolosluğa ya da yetkili acentelere müşteri için vize başvuru dosyasını teslim edip takibini yapar. Bizzat başvuru yapmak isteyen konsolosluklar ve yetkili acenteler için de müşteri randevularını alır, müşteriye bildirir ve randevu zamanı gereken yerde olmasını sağlar. Müşteri randevuya geldiği zaman Vize Merkezi temsilcisi tarafından karşılanır, randevu öncesi görüşmenin nasıl ilerleyeceği ile ilgili bilgi verilir.

Vize başvuru işlemi sonuçlandığında başvuru sahibine SMS ve e-posta aracılığıyla bilgi gönderilir. Pasaport müşteriye Vize Merkezi’nin ofisinden elden ya da kargo aracılığıyla ulaştırılır.

Vize Merkezi tüm dünya vize başvuru işlemlerinde profesyonel danışmanlık hizmeti verir. Vize başvuru prosedürlerine uygun başvuru dosyasının hazırlanması, randevu tarihinin alınması, eğer gerekirse uçak ve konaklama rezervasyonunun, sağlık sigortasının yapılmasını da sağlar. Vize Merkezi, vize başvuru işlemlerini ilk aşamasından sonuçlanma aşamasına kadar olan sürecin takibini yapar ve vize prosedürü işlemlerini kolaylaştırır.

Vize başvurularına dair tüm soruların cevaplanabildiği en doğru adres tecrübeli vize danışmanlarıyla Vize Merkezi’dir. Vize Merkezi, vize başvuruları ile ilgili geniş ve kapsamlı danışmanlık hizmeti verir. İhtiyaç duyulan vize türünü en kolay, hızlı ve doğru bir şekilde alınmasına yardımcı olur.

Vize Merkezi’nin vizenin sonuçlanması ile ilgili karar verme yetkisi yoktur. Vize Merkezi’nin temsilcileri başvurunun eksiksiz, tam ve doğru bir şekilde yapılabilmesi için danışmanlık verir. Vizenin sonuçlanma yetkisi ilgili ülkenin Büyükelçiliği ve Konsolosluğu’nun inisiyatifinde bulunur.

Vize Merkezi, vize başvuru işlemlerinde gerekli evrakların hazırlanması, işlemlerin kolaylaştırılması ve hızlandırılması amacıyla hizmet verir. Vize Merkezi temsilcileri ihtiyaç duyulan vizeyi en doğru şekilde alınmasına yardımcı olur.

Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak tüm dünya ülkelerinin vize işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.  Müşteri temsilcilerimiz vize başvuru işlemlerinin takibini başından sonuna kadar takip eder ve sonuçlandırır. İhtiyaç duyulan vizenin evrakları ilgili ülkenin belirlediği vize kriterlerine göre müşteri temsilcisi tarafından değerlendirildikten sonra eğer gerekli olursa evraklar konusunda tavsiyeler de bulunulur.

Vize işlemlerinizi zaman kaybetmeden hızlı ve kolay bir şekilde yapmak için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak gerekli evrak listesini isteyebilirsiniz. İlgili ülke için gereken evrak listesi tarafınıza e-posta aracılığıyla gönderilir. Vize için gerekli olan evrak dosyası tarafımıza ulaştıktan sonra eğer gerekli ise ek evraklar tespit edilir ve size bildirilir.

Telefon