Rusya ticari vizesi için hangi evraklarla başvuru yapmalıyım?

V. Elmaci 25/07/16, 14:56
Merhabalar. Rusya ticari vizesi almak istiyorum, hangi evraklarla başvuru yapmalıyım? İlginiz için teşekkür ederim.
Vize Merkezi

Rusya ticari vizesi için ön bilgilendirmeye Rusya Ticari Vize sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Rusya Vize işlemleri Rusya konsolosluğu tarafından güncellenebilmektedir. Vize merkezi olarak tüm dünya vize işlemlerinde güncellemeleri takip eden çağrı merkezimizi arayarak Rusya vizesi için geeken evrakların güncel halini e-mail olrak talep edebilirsiniz. Evraklarınızı hazırladıktan sonra bize kargo, kurye veya elden ulaştırmanız gerekecektir.

Rusya ticari vizesi için Ruısya'da ticari faaliyette bulunacağınız firmadan Rus Dışişleri Bakanlığından onaylı davetiye göndermesi gerekcektir. Davetiye orjinal olmalıdır. Davetiye prosedürü hakkında detaylı bilgi için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak güncel uygulamayı öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. 

Rusya vize işlemlerinde konsoloslukta bulunma şartı bulunmadığı için işlemlerinizi aracılığımızl ile Türkiye'nin her yerinden yapabilirsiniz. Ankara Rusya vize başvuruları Büyükelçiliğe, İstanbul başvuruları ise konsolosluğa iletilmketedir. Ankara ve çevresinde şehirlerdeki vatandaşlarımız Rusya Vize Merkezi Ankara şubesinden işlemlerini gerçekleştirebilirler. İstanbul ve çevre illerde yaşayanlar ise başvurularını Rusya Vize İşlemleri İstanbul Şubemize yapabileceklerdir.

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.